Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja ten stoliczek dawno ogladalam ale jeszcze na zakup takich zabawek za wczesnie bo on nie siedzi zeby sam cos siegac a to mozna niby o 6+..11111
oks ANULKA
no powiedz na ktora sie umowimy tylko ja tym narez nie mam nawigacji wiec sie gdzies umowimy bo ja i tak wch nie znam wiec bede sie kierowac na real albo cos w tym stylu ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tymo tez uwielbia tv ale staram sie sadzac go tylem do ekranu zebvy nie ogladal, bo za szybko wzrok sie popsuje.


Anulko jak robilas strone do wystawiania na allegro? bo ja sie chyba wreszcie za to zabiore.

stolik chyba 9+ ale i tak za drogi i tak jak Aulka napisala na chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane!!!!jestem wreszcie!!!!Nawet nie wiecie jaki obled ta nsza przeprowadzka.3 dni jezdzila ciezarowka w te i z powrotem...Ponad 100 wielkich kartonow,rosliny, nasze meble i peeeeeeeeeeeeelno bibelotow. Ostati tydzien wszystko rozpakowywalismy. Mariano nawet musial wziac tydzien wolnego.Jestesmy rozpakowani w 80 %,wiec niezle.Ale brakuje mebli i paru rzeczy,bo to mieszkanie jest mniejsze od poprzedniego...Ale jestem.Sofia ok. Jest przeziebiona znowu,ale leciutko.Mam jednak spory problem i prosze was o rade.Tak jak radzilyscie na wieczor postanowilam dawac mleko zageszczone platkami...Ale nic z tego...od kilku dni Sofia totalniue odrzuca butelke.Nawet nie chce sprobowac... Za zadne skarby- No to stwoerdzilismy,ze damy papke z platkow w poludnie... i kolejny dramat!!!Nie chce jesc!!!Juz od 8 dni walczymy jak dzicy i nic...Drze sie,placze,wyrywa,odpcha lyzeczke...tak jakby jej nie smakowalo. A co wy wiecie na temat pierwszej papki z owocow!???Moze to jej bedzie bardziej smakowalo???Tyle,ze tu pediatrzy karza dawac najpier papke z platkow ryzowo-kukurydzianych bez glutena.... =( Czekam na wasze rady....Ale sie rozpisalam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, WIEDZMY :***

WIECIE CO, TAK SIE ZASTANAWIAM, CZY NIE WARTO KUPYWAC TE ZABAWKI FISHER PRICE UZYWANE? NA ALLEGRO JEST TYLE TEGO, TE STOLICZKI TEZ SA...CO SADZICIE O UZYWANYCH ?

VELINKA, U NAS ZABKA TEZ JESZCZE NIE MA 🤨 I NIE WIEM JAKIE MAJA BYC DZIASELKA TUZ PRZED WYJSCIEM? CZY KONIECZZNIE MUSZA BYC OPUCHNIETE?

ODWAZYLAM SIE WSTAWIC ZDJECIE KROPKA NA NK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, PAULINKO:** DAWNO NIE PISALYSMY , CIESZE SIE ZE WPADLAM NA CIEBIE 🙂 WIESZ CO CI POWIEM, MY NAJPIERW OWOCE, POREM TE KASZKI O KTORYCH PISZESZ PODAWALISMY. OGOLNIE KROPEK NIE LUBI MLEKA MODYFIK. PLUJE MI NIM NA ODLEGLOSC, JEDYNIE W NOCY COS TAM POCIUPIE, A TAK TO TE KASZKI, ALE ZNACZNIE CHETNIEJ ZJADA SLOICZKI HIPPA TYPU KASZA MANNA Z MLEKIEM I OWOCAMI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tymek je lyzeczka kaszke malinowa 4+, ta sama kaszke dodaje do mleka w proporcji pol na pol czyli na 150ml wody 2,5 lyzeczki kaszki i 2,5 mleka.
aaa pamietaj zeby byla ciepla, bo moj nie ruszy chłodnej- pluje na odleglosc, ciepla wpierdziela.

m kupil dzis ta miseczke trzymajaca cieplo- ta na goraca wode, bo wlasnie zanim tymo zje polowe to juz jest zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wiem,ze w Polsce inaczej.Tu jestem totalnie skolowana. Widze,ze Sofii w ogole nie lezy ta papka kukurydziana.Nie moze zrobic kupki i boli ja brzuszek. Poza tym nie lubi jej smaku,tekstury... itp.
A te owocowe mazie to gdzie kupujecie i jakiej marki... Moze nie jakies polskie tylko miedzynarodowe. A moze robicie same???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAULUS W SLOICZKACH NP. HIPP CZY BOBOVITA, GERBER. SAME TEZ TRZEMY JABLUSZKO, GRUSZKE, MARCHEWKE ...
JAK BOLI BRZUSZEK TO NIE DAWAJ, MOJ TYMO DOPIERO TERAZ POWOLI PRZYSWAJA INNE NIZ MLEKO PRODUKTY A MA ZA 4 DNI 5 MIESIECY WIEC NIE STRESUJ SIE,ZE SO NIE CHCE. JESZCZE NIE JEJ CZAS. ZACZNIJ MOZE OD SOCZKOW PODAWAJ RAZ BUTELKA RAZ LYZECZKA- SAMA ZOBACZYSZ CO LEPIEJ IDZIE.

ZERKNIJCIE NA TO:
http://tech.wp.pl/gid,11651063,kat,1009619,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=6

POSIKALAM SIE ZE SMIECHU, ALE TO TYLKO W STANACH TAKIE GLUPOTY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO MY BYŁYŚMY PO JESSI JUŻ POSZŁA POWSINOGA DO TEŚCIOWEJ I NA ZAKUPKACH DROBNYCH BO ROBIĘ SPAGETTI,ALE NA ŁATWIZNĘ Z SOSEM ZE SŁOIKA:P :P

ZOLTRI TO SIĘ BĘDZIESZ KIEROWAŁA NA AUCHANA BO TO KAWAŁEK ODE MNIE A POTEM CIĘ POPROWADZIMY ZADZWONISZ JAKBY CO 🙂A NA AUCHANA SĄ DROGOWSKAZY 🙂

PAULINKO JA PODAJĘ MAŁEJ KASZKĘ MLECZNO-RYŻOWĄ NA MLEKU MODYFIKOWANYM,ALE ONA PIJE JĄ Z BUTLI I JAK ZROBIĘ 120 TO TAK DO 80 WYSSA A OTEM TAKA GĘSTA NA DOLE,ŻE JUŻ NIE CHCE JEJ SSAĆ,A JA GAMOŃ JESTEM BO NIE PRÓBOWAŁAM JEJ DAĆ ŁYŻECZKĄ:P 🤢

DZISIAJ JEJ KUPIŁAM JABŁKO Z BANANEM,BOJĘ SIĘ COŚ TROSZKĘ TEŻ SUROWEJ GRUSZKI DAĆ 🥴

ANIU VANESSKA WOGÓLE NIE MIAŁA OPUCHNIĘTYCH DZIĄSEŁEK,POPROSTU POJAWIŁY SIĘ DWIE KRESECZKI I POTEM JEDEN ZA DRUGIM WYSZŁY 🙂


CO DO TYCH ZABAWEK TO ONE I TAK KOSMICZNIE WYCHODZĄ UŻYWANE NAWET CZASAMI 🤢

NIEBUŚ CO DO ALLEGRO DAJĄ SPRZEDAJ,POTEM TAM JEST WSTAW SZABLON I WSTAWIAM,ŻEBY BYŁO ŁADNIEJ I PISZESZ OPIS,ŻEBY BYŁO Z GRUBYCH LITER I WYŚRODKOWANY OPIS TO TAM JEST NAPISANE JAK TO ZROBIĆ ŁATWIZNA I POTEM KOLEJNY KROK JAK JUŻ NAPISZESZ PRZECHOSZISZ DALEJ,I WSZYSTKO TAM OPISANE I NI ZAPOMNIEJ DODAĆ MINIATURKI,BO DUŻO LUDZI NIE WCHODZI JAK JAK NIE WIDZI MINIATURKI PRZEDMIOTU I ZNOWU DALEJ DAJESZ MASZ POKAZANE JAK AUKCJA BĘDZIE WYGLĄDAŁA I ILE KOSZTUJE I KOLEJNE DALEJ I JUŻ WYSTAWIONE 🙂

LECĘ ZOBACZYĆ JASIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Niebus.Sprobuje najpierw z jabluszkiem... Veli pisala,ze Shantall smakowalo, a jest mlodsza od So... I wiecie co..musze sie jeszcze wyzalic...Nie wiem czy to wszystkie dzieciaczki w tym wieku,czy moja So...Ale nie moge ani na chwile zostawic jej samej,bo zaraz placze... i probuje przetrzymac ja...ale ona potrafi nawet tak 40 minut i wiecej.Dopiero uspokaja sie na rekach. I wcale nie jest to odbicie, ani brudna pieluszka,ani glod.nie wiem co robic, ale w miare jak jest coraz starsza to coraz wiecej uwagi potrzebuje.A ja jestem troche sfrustrowana,bo nic zrobic nie moge.Jedyne co nas ratuje...ale na kilkanascie minut to jest ten park z zabawkami.Potem sie nudzi i zawodzi... 😞

Czy sa jakies wiesci od Zosi???Pojechaliw koncu na te operacje do Paryza,czy nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAULINA MOJA TEŻ SIĘ NUDZI BARDZIEJ CZYM STARSZA,ALE JA JESTEM SUROWA MATKA I BIORĘ JĄ NA PRZETRZYMANIE,TZN JAK ZACZYNA PŁAKAC PODCHODZĘ DO NIEJ ZAGADAM,DAM ZABAWECZKĘ,BUZIAKA,ALE NIE BIORĘ ZABARDZO NA RĘCE,BO WŁAŚNIE TAK CI NASI MALI TERRORYŚCI NAS TESTUJĄ NA ILE SOBIE MOGĄ POZWOLIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka...a jesli wyje,wyje i wyje... to co robisz?Jak dlugo wytrzymujesz?Bo ja zawsze przegrywam w koncu i biore ja na rece...Bo So nie przestaje i jesli przestaje plakac to tylko jesli ze zmeczenia zasnela...A poza tym czesto widac,ze jak sie zblizasz to usmiech od ucha do ucha i che zebys sie nia zajmowala.Tez staram sie byc surowa,ale czasem mi nie wychodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KURDĘ TYLE SIĘ NAPISAŁAM I SZLAG TRAFIŁ WYRZUCIŁO BRZUSZKA 😠 😠

PAULIŚ U MNIE JEST TAK,ŻE JAK PODCHODZĘ DO NIEJ I WIDZĘ,ŻE SIĘ CIESZY TO DAJE JEJ SMOKA LUB COŚ DO ZABAWY,OSTATNIO TEŻ JEJ DAJĘ SKÓRKĘ OD CHLEBA TO SIĘ ZAJMUJE NIĄ,ALBO JEJ PAMPERSA ROZBIERAM I LEŻY Z GOŁĄ PUPĄ BO ONA UWIELBIA I MA RADOCHĘ 🙂

A JEŻELI WIDZĘ,ŻE NADAL KRZYCZY I NIC NA NIĄ NIE REAGUJĘ TO JĄ BIORĘ NA RĘCE.

KOCHANA SAMA JUŻ POZNASZ LADA CHWILA JAKI TO RODZAJ PŁACZU, CZY Z BÓL CZY Z NUDÓW,JA JUŻ TO OPANOWAŁAM,ALE WIESZ MOJE TO DRUGIE DZIECKO WIĘC JEST INACZEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja teraz lezy na macie i sie bawi 🙂 pierwszy raz zalapala ze ma raczka uderzac o kotka, i caly czas tak robi a tam gra muzyczka 🙂 jestem z niej dumna! Moje kochane dziecko. A mama caly dzien na necie hehe
no ale pomalu musze zaczac sie szykowac.

aaaaa i jeszcze jedno..
wlasnie dzwonila do mnie lekarka i poinformowala zebym jutro poszla na szczepienie na grype z mala. Wy sczczepicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tymo wszamal wlasnie pol sloiczka marchewki cieplej oczywiscie 🙂
reszte z pokrywki wylizała kotka 🙂 no i nic sie nie zmarnuje 🤪
ja tez juz wiem kiedy placze na raczki, kiedy marudzi,bo zasypia, kiedy cos dolega- to jest inny placz, placz,bo sie przestraszy- wtedy na raczki obowiazkowo!

nie szczepie p/grypie poniewaz to szczepionka na wirusy z zeszlego roku a nie obecne i nie widze potrzeby. u nas nikt sie nie szczepi i jakos zzyjemy i rzadko chorujemy. lepiej brac witaminy i probiotyki.to moja opinia.

anulka a jak z platnosciami dla allegro?? bo mi sie nie chce czytac regulaminu 🤢 skrocisz mi 🙂

tymo tez wspaniale sie rozwija, wczoraj moj brat krzyczy do mnie- patrz on sie obrocil z pleckow na brzuszek!!! a ja mu na to,ze to juz ne pierwszy raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...