Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zoltri wiadomość już poleciała do ciebie na nk 🙂

my chrzciny robimy 13 września i mamy 20 osób z dziećmi więc jeszcze luzik

Aniutka ze względu na to iż Zosia będzie już wcześniej w szczyrku to ja planuję już tam być między 10 a 11 bo żeby tego grilla zrobić na obiad i poplotkować bo ja na 17 jadę na urodziny do chrześniaka Radka

http://www.zbojnik.blk.pl/kontakt.html tutaj jest adres i mapka dojazdowa jak coś to macie do mnie numer tel to dzwońcie postaram się popilotowac ale pod warunkiem że sama tam trafię 😉

Beatka ja w weekendy staram się uwalniać od telefonu więc sorki że nie oddzwoniłam i nie odbierałam ale jutro rano już będziesz miała info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem co z tymi babami się dzieje,że taki spokój:P :laugh: małe dzieci mają czy co hehe:laugh:

moja dziecko w dzień to śpi tak po 20-30 minut i szału dostaję 😠 bo nic nie mogę zrobić.

a my zaraz jedziemy podlać kwiaty do taty 🙂a taka duchota,że masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiscie spokój na naszym forum jak makiem zasiał.

Spokojnie Anulka ja też mam dzisiaj marudmy dzień jak cholera non stop jojczy, płacze chce tylko na rączki. Kompletnie nic nie mam czasu i mozliwości zrobić! A jutro mam mieć gości, cholercia przydało by sie coś przygotować. Dupka się rozpusciła po weekendzie!!!NIe tylko Kubusiowa dupka bo i ja mam lenia jak cholera.

A u nas właśnie co był wypadek, chłopaczek wskoczył na główke do płytkiej wody (ok metra) i ma paraliż wielokończynowy czy jakos tak sie to nazywa. Zabrał go helikopter ratunkowy. I tak sobie pokąplikował życie 😞 szkoda.

Ja w Szczyrku zjawie się dopiero koło 16, moze ciut wcześniej zależy jaki bedzie ruch na drodze bo mężulek pedzi do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczynki!
a ja siedze na necie i sobie gadalam z Grzesiem moim no i się obijam. Rozalka ma też zły dzien - na szczęście to ciotki ją bawią a ja jestem od cycków 🙂 - zazdroście :laugh:
kwiatuszek dla Jasia i jego dzielnego smoka - oby tak nie odlatywał
no i miłego wieczorku wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
Anulka, to nie tak, Twoja corcia byla mulona sztucznym i spala, teraz juz jest czas aby swiat zaczela podziwiac i nie bedzie juz tak spac jak do tej pory. dziwisz sie dlaczego nie podnosi glowki- dlatego,ze ciagle spała i nie miala kiedy trenowac.


ja Niebo myślę,że trochę masz za bardzo poważne podejście do tego co napisałam bo ja żartowałam,że mi pozazdrościłyście,a ty mi tu z takimi postami wyskakujesz 🙂nie sądzę,żeby była mulona sztucznym mlekiem,bo Jessicę też takim karmiłam i nie miałam problemów,a wręcz przeciwnie myślę,że bardziej są mulnięte dzieciaczki przy cycach bo się tulą i świata nie widzą,a moja podziwia od samego początku przy karmieniu butelką.no i też tak ciągle nie spała bez przesady 😉 może przez pierwszy tydzień tylko ale to tak jak większość noworodków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni a z tym wypadkiem to tragedia,mój kuzyn też tak miał,tylko,że to było z 12 lat temu,że skoczył źle na główkę i wylądował na wózku,ale intensywna rehabilitacja i ćwiczenia i teraz normalny facet jest,sprawny w 100% na własnych nogach,ale zapłacił za błędy z młodości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

Reni nie gadaj że będziesz tak późno bo ja o 16:30 zmykam na urodziny chrzesniaka Radka więc lipa... postaraj się wcześniej.
A ten wypadek to masakra ale na głupotę nie ma lekarstwa 😞 Oby wyszedł z tego.

Dzieci na butli są spokojniejsze bo jak cyca ciągną to słabo leci i się denerwują :laugh: są nadpobudliwe:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Radzia to moze byc to,ze wolniej leci z cyca, te tommee tippee tez wolno leca a ja jak mam nie wyssane to same tryskaja:laugh: i Tymek ma radoche,bo samo tryska a on jezorek wystawia:laugh:

my juz od 5,15 na nogach :laugh: :laugh: panowie juz walcza z barierkami a ja mam kawe i kompa, mały lezy w lezaczku i bawi sie swoim łukiem :laugh: to był strzał w 10tke.

wczoraj nic nie poprasowalam i dzis mam kuzwa cala sterte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia napisał:
hejka

Reni nie gadaj że będziesz tak późno bo ja o 16:30 zmykam na urodziny chrzesniaka Radka więc lipa... postaraj się wcześniej.
A ten wypadek to masakra ale na głupotę nie ma lekarstwa 😞 Oby wyszedł z tego.

Dzieci na butli są spokojniejsze bo jak cyca ciągną to słabo leci i się denerwują :laugh: są nadpobudliwe:laugh:


Cześć dziewczynki!

Ja tylko na moment bo pędze sprzątać bo mam dzisiaj gości 🙂 a na 12 pędzimy baby mercem do szczepienia 😲 😲 😲 ja mam większego stresa niż moje dzieciątko.

Radziu nie dam rade wcześniej przyjechać bo nie mam czym sie dostać 😞 Mężulek porywa samochód do pracy i dopiero pojedziemy jak wróci. Podkusze go na urlopik ale wątpie czy dostanie czy się mu uda.

Zresztą ma ode mnie opieprz jak ta lala. Nakręca budzik na 4,45 i budzi mi drugi dzień z rzędu małego. Wczoraj nie wiedziałam co obudziło Kubusia bo spałam jak suseł, a dzisiaj wstałam przed budzikiem i widziałam reakcje małego. A potem zdziwiony pyta co on taki zestresowany?!?

A co do butli to mój mały też jest strasznie aktywny, na cycu był bardzo nerwowy, szczególnie jak chciał się szybko najeść a tu słabo mu leciało. Jest teraz na Nanie Active i jest w porządku, co prawda z kupkami mam nadal problem bo już są twarde, ale poza tym odpukać jest wszystko ok.

Napiszcie mi prosze czy w Szczyrku będzie 7 baby i 2 nastki??? Dobrze licze?

Dobra zmykam laseczki! Kfiatulec dla Radzi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieindoberek:P:P:P

zeby moj maly po butli spal niby tak jak piszecie to by bylo dobrze...on sie przespi z 20 mini juz smieszki itp....je regularnie juz kocha herbatki koperkowe heheh

dzis mialam policje hehehh za zaklocanie ciszy heheh ciekawe jakim cudem mam male dziecko itp

ale siedzielismy i palilismy fajki na parterze i jest walka z sasiadem ktory naslal wczesniej straz miesjsak kiedy psa nie bylo ze niby robi na klatce jak piesek pol roku w innym miejscu byl ale sa ludzie i taborety teraz ja troszke z nia sie pobawie wiec wiecej prania na dwor nie wywiesi hehehe

bablulki ja kupilam dla 5 dziewczyn to co mialo byc i teraz nie wiem czy jak cos to przypalu nie bedzie anulka ma osobny dodatek od emnie wiec kurka ile nas bedzie????

buziole i lece dalej w swiat dzis ksiadz w koncu a i mialo byc 37osob na chrzccinach :P:P:P

aha a moje dziecko calymi wieczorami na dworze wyrodna matka sie szweda heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja załatwiam chrzciny, knajpka już jest oczywiście u mojego klienta bedzie przyjęcie:P bo zawsze to jakaś zniżka 🙂 będzie
jutro idę do księdza a gadżety już kupiłam łącznie z zaproszeniami 🙂

zoltri będzie nas tyle ile pisałam w poprzednim poście :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Radzia jak 7 bobasów?
jeszcze raz:
Reni
Radzia
Gosia
Aniutka
Zoltri
plus ewentualnie ja i Zosia tak?bo już się pogubiłam 🙃

Niebo mi chodziło,że mała w nocy dobrze śpi,a dniami to mam już dość czasami 🤢

właśnie gotuję zupkę,zmorka zasnęła pewnie na 15 minut znowu 😞

zabrałam się dzisiaj troszkę za porządki w Jessi szafkach i zrobiłam selekcję 🙂

kurdę mój mężulek jutro jedzie na dwa dni w tą delegaję jak ja bez niego przeżyję hehe:P i bez codziennego kakao,bo ostatnio to chyba z 4 nocki pod rząd:P :P :P śmiejemy się,że nadrabiamy całe 9 miesięcy 🙂

kurdę a co macie na myśli kupując drobne upominki???dla bobasów,bo ja nie wiem.

no i Zoltri u mnie też czeka prezent dla Ethana,ale mnie wykręciłaś 😠 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babeczki nie powiem wam dokładnie kto podaję wam ilość dzieciaczków: 7 bobasów 😎 i 1 nastka:laugh: nieliczę ciebie Anula tylko to co jest już zapłacone i są zarezerwowane noclegi 🙂

troszkę tajemnicy musi być nie mogę wam wszystkiego szczegółowo napisać:P

wiesz anulka drobiazgi tzn. idź do sklepu wszystko po 4 zł itam coś znajdziesz 🙂 nie no żartuję nie wiem co babeczki kupują ale to ma być pamiatka a nie prezent, co innego jak ja się widziałam z Gochą tylko we dwie to robiłysmy sobie prezenty a dla takiej liczby bobasów to troszkę dużo kasy by się wydało a przecież jeszcze dojazd każda ma dość daleko nie mówię o sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wkońcu wróciliśmy ze szczepienie 🙂 uff matka miała większego streska niż maleństwo.Kubuś już guga czyli o bólu nie pamięta wcale. Teraz się właśnie pręży nad kupeczką. Na ropienie kolejna maść przepisana, bo Detromecyna nie podziałała wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...