Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziendoberek 🙂

mam dobry humorek mimo niewyspania 🙂 pobudka co 1,5-2 h 😞

dziś znów mamy dzien lenia, pewnie obiadek i spacerek 🙂

no juz czwartek 🙂 jeszcze 2 dni hehe i sie spotkamy

my już jutro wyjeżdzamy na śląsk do rodzinki, wiec czeka nas pakowanie i jeszcze musze małe zakupy zrobić na mieście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, DZIEWUSZKI 🙂

DZIS MOGLABYM GORY PRZENOSIC, BO MOJ SKARB TAK MNIE ZASKOCZYL DZIS 🙂 POLOZYLAM GO NA BRZUSZEK, A ON GLOWKE TAK WYSOKO TRZYMAL, JAK NIGDY I PRZEWROCIL SIE Z BRZUSZKA NA PLECY 🙂))) CHCIALAM MU STRZELIC FOTKE JAK PODNOSI TA GLOWKE ALE ZA KAZDYM RAZEM SEKUNDA I SIE CIESZY ZE ZNOW JEST NA PLECACH, BYLO TYLE RADOSCI I SMIECHU :laugh: JA GO NA BRZUSZEK A ON MYK NA PLECY 😁 JUPI 🙂))))))) TAK NA TO CZEKALAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

wczoraj już nie wpadłam bo byłam u szwagierki i miałam doła moja Ola trafiła do chyba najgorszej babki w szkole jaka była i na dodatek rozdzielili ją z jej przyjaciółką 😞
rano byłam spytać czy można ją przenieść ale nie stety nie można i dupa 😞 ale cóż uczyć się musi i nic na to nie poradzę znajomości nie mam w tej szkole więc będzie chodziła z sąsiadką tez fajna dziewczynka ale słabo się znają

A co do mleka to ja też piję mleko z kawą :laugh: więc kupię zwykłe w kartonie. A soczek też myślałam czarną pożeczkę tylko czekałam na wasze sugestie 🙂

My jutro z Gochą jedziemy na podbój auchana i tesco!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello wiedzmy!!!

Aniu mowilam,ze Kropek pieknie bedzie sie rozwijał !

Aniutko piekne zdjecie 🙂

ja dzis mam znow zajety czas wiec nie bede, moze wieczorem. teraz na 12 mam kosmetyczke, wlosy robie dopiero we wrzesniu,bo 12tego jedziemy na wesele wiec chce miec swiezynkę. pozniej do outletu na jakies male zakupy, chcialabym jakies fajne japonki - sa swietne okazje a na przyszly rok jak znalazl.

smigam sie kapac i lece. buziaki dla naszych malenstw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllooooo

ja swojego na lotnisko odwiozlam polecial sobie wiec szaleje zart heheheh

lezaczek-bujaczek wczoraj przyszedl ...cholerka nie oplaca sie nawet uzywanego kupowac bo roznica 50 zl ...


kropeczek kochany silny chlop wiec juz szaleje niedlugo juz bedzie nam tu siedzial :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HAJ BABULCE 🙂

DZIELNY JASIU,SUPER,ŻE TAK SPRAWNIE SIĘ ROZWIJA 🙂

MY MIAŁYŚMY WESOŁĄ NOCKĘ,BO KEVIN JESZCZE CZĘSTO WSTAJE I BUUDZIŁ VANESSKĘ:laugh: :laugh:

RADZIA OLCIA PEWNIE ZNAJDZIE NOWE KUPELE W SZKOLE,MOJA JESSICA TO RAZ SIĘ Z JEDNĄ KOCHAŁA,A NA DRUGI DZIEŃ MÓWIŁA,ŻE JEST GŁUPIA 🙃

BĘDZIE OK 🙂

JA DZISIAJ JAK SIĘ UDA ZOSTAWIĘ KUZYYNKĘ Z MALUCHAMI I SKOCZĘ DO FRYZJERA 🙂

JUŻ POJUTRZE POZNAM WAS WIEDŹMY 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny...
Mam dzis wyjatkowego dola, zreszta juz od wczoraj.Bylismy u pediatry, bo martwila mnie ta sprawa karmienia Sofii.. no wiecie, o tym co pisalam,ze sie wneriwa podczas jedzenia...
No i faktycznie mamy problem, bo Sofia przez 3 tygodnie przytyla tylko 300 gr... I tak jak dotychczas przybierala super dobrze, to teraz jest ponizej normy...Jestem zalamana. Pediatra mowi,ze mam wprowadzic 1 dawke sztucznego mleka, a ja za zadne skarby nie chce. Czuje jakby porazke. Powiedzialm sobie,ze po moim trupie dam sztuczne mleko. Postanowilam oferowac wiecej razy cyca i odciagac dodatkowo wieczorem, kiedy ona tak dlugo spi. Wczoraj udalo mi sie odciagnac 100ml... Boze,tak sie martwie. A najbardziej zabija mnie fakt,ze Mala przez mnie moze glod pzezywa...

Poza tym wczoraj solidnie stukneli mi auto na parkingu...wiec nie wiadomo nawet kto. Ale dupa... strasznie mocno.

No i na deser to sie tak pcozarlismy z Mariano,ze szok. On powiedzial,ze ma mnie dosy, no wiec bez slowa wyszlam na dwie godziny.Od tego czasu sie do siebie nie odzywamy, nawet po raz pierwszy oddzielnie spalismy. Czuje sie fatalnie...chcec mi sie plakac caly czas i tylko tego nie robie dla Sofii.

No i jeszcze Wam powiem,ze dzis na Majorce ma byc rekord upalu - 40stopni w cieniu. Juz rano bylo 33.... ufff....oddychac nie mozna.

Buziaki dla Was wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinko kochana, my tez dokarmiamy dzieci i nie uwazamy tego za porazke, chcesz chyba aby twoja corka zdrowo sie rozwijala???!!! nie kazda jest matka polka! poza tym stres powoduje zanik laktacji wiec im bardziej sie denerwujesz tym mniej pokarmu masz. poza tym mozna teraz dokarmiac i jak powroci mala do odpowiedniej wagi a ty bedziesz sie mniej denerwowac to moze wroci do normy i mleko w piersi.


Anulka super,ze cos zmienilas 🙂

zoltri niektore rzeczy faktycznie opalaca sie kupic nowe. moj lezaczek kosztowal pol ceny nowego wiec akurat oplacalo sie uzywany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
paulinko kochana, my tez dokarmiamy dzieci i nie uwazamy tego za porazke, chcesz chyba aby twoja corka zdrowo sie rozwijala???!!! nie kazda jest matka polka! poza tym stres powoduje zanik laktacji wiec im bardziej sie denerwujesz tym mniej pokarmu masz. poza tym mozna teraz dokarmiac i jak powroci mala do odpowiedniej wagi a ty bedziesz sie mniej denerwowac to moze wroci do normy i mleko w piersi.


Anulka super,ze cos zmienilas 🙂

zoltri niektore rzeczy faktycznie opalaca sie kupic nowe. moj lezaczek kosztowal pol ceny nowego wiec akurat oplacalo sie uzywany.


Masz chyba racje niebo...Nie wiem czemu tak sie zle z tym czuje. Taka bylam dumna,ze mam tyle mleka i co... Najwazniejsze,zeby sie dobrze rozwijala. Czyli wy tez dokarmiacie? Czyli nie jestem sama... A jakie mleko kupujecie.Kiedy dajecie to sztuczne???Dzieki za wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko dokarmianie dzidzi nie jest niczym złym i nie możesz się za to obwiniać!!! Dobrze że karmisz ale widosznie malutka potrzebuje więcej mleczka więc myślę że dawaj jej na noc 50 ml sztucznego i jak bedzie miała mało to cyca nie ma jej co męczyć. Nie wiem jakie jest u was mleko ale polecają Bebilon moja jest na Bebiku bo teraz najlepiej go toleruje.

A Mario zrozumie co jest grane i będzie żałował to co powiedział bo gdy by nie ty to nie miałby tak cudownej dziewczynki którą pewnie kocha nad życie.

Głowa do góry kochanie i dawaj sztuczne 🙂 Ja Reni I Anula mamy już dzieci tylko na butli i prawidłowo się rozwijają więc nie zadręczaj się tym.

Buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Radziu! Sama nie rozumiem tej mojej traumy ze sztucznym mlekiem. Ale macie racje. Zaczne przed snem... Wczoraj jak odciagnelam wieczorem te 100 ml to lyknala calos bez zmruzenia okiem,wiec chyba naprawde musi wiecej potrzebowac!!! a dzis np. chce co godzine... a moje cyce nie nadazaja z produkcja!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
Dzieki Radziu! Sama nie rozumiem tej mojej traumy ze sztucznym mlekiem. Ale macie racje. Zaczne przed snem... Wczoraj jak odciagnelam wieczorem te 100 ml to lyknala calos bez zmruzenia okiem,wiec chyba naprawde musi wiecej potrzebowac!!! a dzis np. chce co godzine... a moje cyce nie nadazaja z produkcja!!!!!


jak tak często chce to na 100% jest głodna i ja bym co drugie karmienia dała sztuczne tak po 50 ml bo sztuczne mleko jest bardziej pożywne więc dawaj go mniej niż naturalnego i nie szczyp się tylko ważne jest twoje i dziecka zdrowie a tak to ty się wykończysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko!!Głowka do góry!!!Problemy zawsze są i z czasem mijaja a samochód to tylko rzecz.Najwazniesze zemjestescie zdrowi 🙂) A malutka napewno nie straci jak ja zaczniesz dokarmiac. Moze własnie przez stres masz mniej pokarmu, staraj sie tak o tym nie myślec a wszystko sie jakos ułozy 🙂Ja równiez czasami dokarmiam sztucznym, bo kupiłam opakowanie Bebilonu abym mogła sobie np wyskoczyc na zakupy czy do koscioła i zostawic z kims Janka.No a ze maja one waznosc tylko 4 tyg wiec zeby 25 zeta nie poszło na marne dajemu Jasiowi tak co drugi dzien 120 ml na noc 🙂 Mysle ze pore powinnas sobie ewybrac sama, jak Ci bedzie wygodniej 🙂

Anulka!Kobieto!jeszcze sie nie znamy a juz chcesz byc incognito na imprezie hehe brawo za zmiane!!!

a ja dzisiaj z lenistwa, przejrzałam szafe Janka, i jestem wsciekła bo mase rzeczy musiałam odłozyc do worka bo juz sa za małe 😞 wyobrazcie sobie ze mimo iz Janek teraz ma 62 cm to np rzeczy cocodrillo czy Disneya moze nosic które maja rozmiarówke 74 cm. Porąbana ta rozmiarówka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa a ja sobie polazłam z kuzynką na solarium i spiekłam się jak rak,a byłam tylko 10 minut,wszystko mnie zajebiście piecze nawet powieki 😞siedzieć nie mogę poodbijały mi się łańcuszki na szyji,a string to mam całe odbite,zachciało mi się ku...opalania 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAULINA, NASZE DZIEWCZYNY MAJA RACJE Z TYM SZTUCZNYM MLEKIEM, JA NA POCZATKU TEZ MIALAM OBAWY..POPROSTU JAKOS CIEZKO MI PRZYCHODZILO PODAWANIE NU BUTLI, CZULAM ,ZE " NAWALILAM" ZE BRAKUJE MI POKARMU I NAWET DZIECKA WYKARMIC NIE UMIEM, ALE TO HORMONY MI BUZOWALY. TERAZ JUZ JEST LUZIK I OD TYGODNIA JUZ NIE SCIAGAM NIC, JEST NA HUMANIE 2 OD MIESIACA, KTORA JEST OD 6 MIESIACA ZYCIA 🙂 DOPIERO DOCZYTALAM :laugh: A TAK SIE DZIWILAM WLASNIE ZE TAKIE GESTE JAK Z KASZA JEST TE MLEKO. NO ALE KUPKA I W OGOLE JEST OK. WIEC NIE WRACAM NA 1 😉 MLODY ZJE 110 I JEST PELEN. W OGOLE SUPER TOLERUJE JEDZENIE, Z HIPPA JEST TAKI FAJNY DESEREK TRUSKAWKI+ MALINY+ JOGURT 🙂 JAS GO UWIELBIA, TYLKO ZGROZA Z TYMI CENAMI, NO ALE WIADOMO-MUS TO MUS. ALE JEST TAKI POKRETNY BO TERAZX ZNOW BARDZIEJ CHETNIE ZJADA OBOADKI TYPU KROLIK Z MARCHEWKA I KASZA NIZ BANANA 🙂


ANULA, 😘 ZA ZMIANE. JA TEZ NIEZLE PRZYSZALALAM, Z JASNEJ PROSTEJ BLOND PRZEOBRAZILAM SIE W TO CO WIDAC NA NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...