Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miałam plany na dzisiaj....zakupy(lodówka pusta) no i jakis ciuszek (jestem coraz grubsza) bo już w nic się nie mieszcze 😞
Jednak boję sie wyjśc bo mnie wiatr porwie... 😞 😞

Zjadłabym coś słodkiego...ale ww domu nic nie mam.....może ktoś mi coś podrzuci 🙂 🙂 🙂:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY też zawsze razem, ale tym razem nie dało rady 😞 😞 😞

Boję sie tej wizyty bo czuje sie znowu źle, mam coraz gorsze skurcze macicy, robie płukanki itd ale nie pomaga, poza tym kuje mnie pod piersię (lewą) codziennie, nie wiem czy to coś poważnego czy taka naasza natura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂
Ale u Was śniegu napadało, fiu fiu. U mnie w stolicy Wielkopolski zero deszczu, zero sniegu... tylko wietrznie bardzo... Ale jak zobaczyłam w tv ile śniegu w Zakopanem, to zaraz pomyślałam, że czas na narty - a w chwilę potem: nie w tym roku 🥴 😁
Poza tym muszę skończyć z podjadaniem. Dziś weszłam na wagę i w ciągu 12 dni 2kg wiecej!!!Koniec.Przerzucam się na surową marchew...
Dziś tez po południu spotykam się z koleżanką, która ma 4-mies. dziecko, więc sobie ponarzekamy 😉
Marys, czy na fotce to Twoje brzusio??
Co do bóli to ja też czasem mam kłucia. Tylko raz mnie trzymało przez 2 godziny tak, ze ruszyć się nie mogłam z bólu. Przedwczoraj całe popołudnie bolało mnie podbrzusze całe...Ale na szczęscie przechodzi, więc wiążę to z rozciaganiem się macicy i bólem wiązadeł.
Aniołku, dzięki za info o herbatce zielonej. Ograniczę do 1 kubka dziennie. Już sama nie wiem co pić. Mleko, inka. Ponoć czarna herbata z cytryną też jest niezbyt dobra, bo coś tam się wytwarza szkodliwego... A ja jak już mam właczone ogrzewanie w domku, to ani woda, ani soki mi nie wchodzą. Musze mieć coś ciepłego. Co Wy pijacie moje drogie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sprobuj owocowe. Z tego co wyczytalam nie ma zadnych przeciwskazan do herbat owocowych, a wybor jest nieziemski. Ja mam cala kolekcje liptona 🙂 hehe szafka mi sie nie domyka. Ale i tak najlepsza jest Dilmah. Niestety w Irlandii jej nie widzialam...

A co do zielonej herbaty, jak bede w domu to sprawdze ten moj poradnik i napisze Ci dokladnie co tam pisze na temat zielonej herbaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...