Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to ja melduje sie jako druga 😉

na razie czujemy sie ok, choć problemy z zaśnięciem miałam straszne chyba ok 2 dopiero oczka zamknęłam.

montusia mała zaznacza swoim zachowaniem swoje istnienie 😉 moja na razie spokój choć zjadłam śniadanko i pewno zaraz się zacznie :laugh:

cruella zapraszamy na pomorze -okazja na spotkanie a z tego co pamiętam i rodzinkę tu masz ? wczoraj nad morzem pięknie wyglądało ale straszeni zimno i uciekłam szybko do autka sie grzać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Mamusie 🙂

a ja znowu niewyspana i zmeczona sama soba bo ostatnio tylko stekam 😞
Na szczescie od wczoraj widac jakies efekty remontu pietra wiec jest szansa ze zdazymy do narodzin Marcela - aj zebym musiala jeszcze takimi pierdolami sie przejmowac. Zazdroszcze Wam, wy sobie spokojnie czekacie i dopinacie wszystko na ostatni guzik a ja jeszcze kolyski nie mam a najgorsze jest to ze maz uwaza ze jeszcze mamy mase czasu 😠 faceci....

ok, zmykam bo nie chce Wam tak w niedziele smucic.

Cruella, gratulacje dla prawowitej mamuski, jak jej dobrze ma juz to za soba i moze juz przytulac coreczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się jako trzecia 🙂
My też czujemy się dobrze choć ręce już mi tak w kość dają że zaczynam być bezradna na nawet podstawowe czynności. Brak czucia powoduje że nie jestem w stanie nawet herbaty się napić samodzielnie 😞
Dziękuję za gratulacje, przekażę na pewno 🙂
Olu chętnie bym się wybrała ale niestety daleka podróż dla mnie to już problem, ale kto wie może na wakacje zwalimy się już całą gromadką, będzie okazja wózkami poszaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek\ 🙂)

a ja dopiero wstałam ale za raz wskocze dalej do łózka dziś leniuchujemy z męzem i małym.. przszłam tylko zjesc czeklade 🙂)

wczoraj cały dzień prawie na dworzu . robiliśmy ognisko i jedlismy kiełbaske z dzika 🙂)
potem pojechałam z męzem na lody ogroommmne..
potem kino " 😜arnasus " jest rewelacyjny o ile ktos lubi teatr bo to w wiekszości jest rewelacyjna sztuka.

i w domu byliśmy po połnocy 🙂

dziś znowu przydał by sie jakiś kulig 🙂)
wiec mamusie i brzusie udanego dnie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn jak ty wytrzymałaś na tym mrozie wczoraj ? 😲

june a facecie chyba faktycznie zawsze maja czas ,moj ziął łóżeczko pracy aby dorobić szufladę ale jeszcze sie za nie nie zabrał .A ja mówię ze na szczęście jest wózek to Maja ma gdzie sapać w razie czego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie i Maleństwa 🙂 🙂 🙂
Wpadłam tylko na chwilę Was pozdrowić i życzyć miłego słonecznego i mniej mroźnego dzionka 🙂
Zaraz jadę na obiadek a w sumie od zeszłego tygodnia nie mam czasu na nic, non stop jest coś do roboty 🙂 Zajrzę później 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mnie tez uspokaja jedynie to ze mamy wozek jakby Marcel jednak chcial pojawic sie wczesniej. Ale wkurza mnie ze oni odwlekaja to co i tak trzeba zrobic i tylko nas niepotrzebnie denerwuja :/

Zeby poprawic sobie humor postanowilam upiec slawny juz placek z owocami 😉 , tym razem zobacze jak wypadna w nim gruszki z puszki, bo nic innego nie mam 🙂

zmykam do kuchni,
papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dobrze Kasenn bo ja wczoraj zmarzłam , dzisiaj już nie jest tak zimno byłam na zakupach z mężem -pampersy , kremik dla małej na każda pogodę Nivea i tak już chyba skompletowałam wszytko z kosmetyków.Byliśmy na wystawie kotów rasowych -fajne leniwe strasznie leżały tylko , nie dotykałam bo się bałam ze jakiś chore albo co :laugh:

anitek gratulacje dla lutówki -teraz to i nam już pójdzie dziewczynki az strach pomyśleć 😉

june nie kuś znowu ciachem -choć mam kilka kawałków serniczka od babci w lodowce -zaraz chyba kawusie zrobię i zjem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂 Pewnie już sobie smacznie śpicie, a ja jak zwykle nie mogę 😞 Zaglądnęłam do Was a tu same dobre wieści.

Anitek, Cruella - serdeczne gratulacje dla koleżanek.

Oj dziewczyny coraz bliżej marca 🙂 Ale ja nie mogę się doczekać 🤪

Weekend spędziłam z Mężem choć niestety nie udało nam się dostać na Avatara 😞 Nie zrobiliśmy wcześniej rezerwacji i zabrakło miejsc, to samo mieliśmy z 2012:P Pozostaje czekać do następnego weekendu.
A Nikoś jakiś spokojny ostatnio tylko wieczorami buszuje:P Już w piątek USG, w końcu go zobaczymy 🙂 🙂 🙂

No to życzę spokojnej nocy, niech Wam się Dzidzie przyśnią 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Co to jest za tak długie spanie już wstawać dziewczyny ile można spać 🙂
Oczywiście żartuje macie dobrze jak tak długo spicie - szybciej dzień mija wtedy 🙂

kinia_nh koniecznie musisz obejrzeć Avatara naprawde polecam go wszystkim.

Ostatnio czytałam recenzje że w stanach po wyjsciu z tego filmu ludzie mieli mała depresje - że szkoda iż nie ma naprawde takiego świata. Mocno działa na psychike.
No ale to bylo w USA my jestesmy mocnijsi psychicznie i wiemy ze jest to tylko film 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

znowu mnie boli pierś ta sama co tydz. temu ja oszaleje 😞 wieczorem zaczęło sie od brodawki a w nocy juz cała pierś ,masowałam ją i było ok.najgorsze jest przekręcanie w łóżku 😞 ból piekąco -ciągnący -łeee... nie życzę żadnej . teraz już niby lepiej bo w staniku to nie merda mi się ona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

ola a może Ty przewidujesz wieksze mrozy ta piersia... napewno przejdzie a pozatym racje ma montusia powinnas iść z tym do lekarza ja wstałam z zawalonym gardłem i bólem głowy a na dwór to mnie nikt nie wyciagnie nawet i po jedzenie wale to bede głodować ... mam jeszcze z 2 czekolady...

o mały sie obudził właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...