Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
już sie zastanawiam czy to nie ma związku z tym ,że ta pierś jest po biopsji mammotomicznej 😞

w ogóle przez to czuje sie do d....,
czy wy wieczorami po dniu łażenia czujecie też brak sił , bo ja padam , plecy bolą i brzuch mi strasznie ciąży w dół i nie mam sily na nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie teraz okaze bezwstydnica.... ochhh mójj mąż jak ja na niego ostatnio patrze to aż łapek nie moge w miejscu utrzymac .. a on ucieka bo twierdzi że potem mnie boli przez niego i że zaczynam rodzić 🤪 🙃 głupi jest co nie 😁


ale sie kręci w Tym brzuszku chyba mu tam dobrze ...

własnie my sie przejmujemy ,że szybciej urodzimy a może wrecz przeciwnie przenosimy te nasze brzusie 🙂 no ja tam sie z moim nie spiesze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn co za luka -co znowu tobie? miednica moze ci się tak rozszerzyła co?

a o pierś nie będę się pytać tylko ja wywalę niech ogląda 😉 to moja położna środowiskowa ,co prawda tam do lekarza nie chodzę , byłam raz i okazała się chamem wiec chodzę prywatnie a on nie ma pielęgniarki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 u mnie czasami nie musi minąć cały dzień, czasami z samego rana mam już brak sił, a wieczorami znowu mi się zdarza ze zasypiam na kanapie w salonie.

kasenn88 nie wiem o jaka luke Ci chodzi, ale jeśli chodzi o rozstaw nóg to kiedyś miałam kilka kg temu :P tak do 5 mc ciąży :P teraz moje nóżki są jak baleroniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po nocy to ja tez często bardziej zmęczona niż wyspana :laugh: ale wieczory są straszne ciągnie mnie w plecach i brzuch boli , w ogóle brak mi siły na spacery , a wiem ze powinnam chodzić , dzisiaj to chyba nic nie zrobię w domu 😞 a kuchnia mnie przeraża -zostawili mi stertę naczyń 😠 a mnie tak prawa ręka boli ze nawet ich do zmywarki chyba nie włożę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
Ja już po śniadanku 🙂
Olu współczuje Ci tego bólu ale dobrze ze pokażesz to komuś, nawet do lekarza bym z tym poszła.
Kasenn ja podobnie jak Montusia luke miałam tak do 5 miesiąca hihihi teraz baleroniki dwa 😁
Ja zmęczenia nie odczuwam, ale senność, mogłabym spać cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie. Dawno mnie tu nie bylo. Pracy strasznie duzo a wieczorami nie mam ochoty sleczec nad monitorem po tylu godzinach patrzenia w monitor. Zabieram sie za czytanie zaleglosci. I tak wszystkiego nie doczytam ale przynajmniej rozeznam sie w terenie 🙂 Milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie jak tam malutka Twojej koleżanki zdrowa?? i jak siły mamusi?? Cruella, Ola , Montuś a ja mam chude nóżki tylko biodra mi sie rozeszły

a właśnie ogladalam na tvp 1 o szkole dancehall i jak jest w 3 miescie to z checia sie zapisze na trzepanie pupa 🙂 po porodzie może wreszcie kobiecych kształtów dostane bo jak narazie to mam "płaskodupie" tak to moj tatuś nazywa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Ja tylko na chwilkę, chciałam się przywitać. Oczywiście nie wyspałam się ale to już normalka 😠 Mnie też brakuje sił od samego rana, ale to już tak niedługo że jakoś to przeżyjemy:P

Zmykam na śniadanko, a później będę robić pierożki z mięskiem i kapustką 🤪 Mniammm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny 🙂 witam wpo weekendzie 🙂
Śpię po 9 godzin, oczywiście z przerwami równo co 3 godziny na siusiu i jak wstaję to jestem nieprzytomna. Mogłabym spac i spac. Nawet w pierwszym trzymetrze tak nie miałam jak teraz 🙂

Ola współczuję bólu, tzrymaj sie dzielnie 🙂
Mnie ostatnio łapią skurcze w dole brzucha i przechodzą na górę i potem puszczają. To chyba te przepowiadające są. Niemiłe uczucie jak tak brzuch twardnieje na dobre 30 sek.

AngelFire witam po długiej nieobecności. Uważaj tam na siebie w tej pracy 🙂 Zapraszamy na naszą klasę: http://nasza-klasa.pl/school/196789/119. Tutaj mamy swoją szkołę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 nie wyszukuj sobie nic na siłe, odłóż termometr, zrób sobie herbatkę, obejrzyj jakiś film na kompie najlepiej jakiś głupi.

Przesyłam Ci ode mnie przytulaska na poprawę humoru, a nie mozemy sie teraz denerwowac - wyczytałam że jak kobieta sie denerwuje w ostatnich mc ciązy to dziecko wolniej przybiera na wadze (czasopismo mam dziecko czy twoje dziecko)- wiec nunuuuu.

kasenn88 ja wczoraj mojemu mezowi zapowiedzialam ze przed porodem chce zjesc jakies super ekstra ciasto na bitej smietanie oraz pojsc do jakiejs restauracji na super wyżerkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 proszę wziąc się w garśc. Za oknem prawie swieci słoneczko, do porodu bliżej niz dalej, jest poniedziałek a My nie musimy iśc do pracy, nie ma co płakac. Jak będziesz teraz płaczek i marudna to przechodzi to na malucha, a napewno chciałabyś, aby Majeczka była pogodna wesołą dziewczynkę, prawda?
A ta temperatura to ewidentnie od płaczu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie własnie dowiedziałam ze dzis mamy kolede - pierwsza w nowym domku i wogole pierwsza w tej parafii.
Ale sie ksiadz zdziwi jak zobaczy nowych parafian z takim duzym brzuchem hihi przynajmniej wypytam sie o chrzest - bo z tego co czytalam na stronie to tylko udzielaja 1 i 3 niedziele miesiaca. Zapytam sie o ten indywidualny o ktorym Ola ostatnio wspomniała 🙂
Wszystkiego człowiek sie uczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu nie ma co się denerwować, zrób sobie ciepłą kąpiel, po pierwsze się odstresujesz a po drugie troszkę ogrzejesz pierś bez obawy że ją poparzysz. Uszy do góry bo będzie dobrze. Pamiętaj już nie długo, zerknij za siebie zobaczy ile już przeżyłaś. To drobnostka 🙂
Angel witaj z powrotem na brzuszkach 🙂 dopisz się do naszej klasy, wspólna inicjatywa 🙂
Kasenn ja szukałam tych tortów w Małopolsce i niestety nie ma 😞 po z a tym wycofali sprzedaż detaliczną na razie. Ale piłka też była i ładna i smaczna, mam nadzieję że to widać hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola każda z nas ma takie dni jak ty dziś. Ja ostatnio miałam tygodniowa depresję i sama nie wiem dlaczego. Tak z nienacka jak przyszła posżła sobie w niedzielę i dziś już mi trochę lepiej. Te nasze nastroje to coś normalnego. Przed nami ogromne wyzywanie, zmiana dotychczasowego życia o 180 st. Wszystkiemu są winne hormony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...