Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dziekowac Bogu mieszczę się w jeansy, te które mam od początku ciąży. Jakbym sie nie miesiła, to miałabym kolejny powód na depresję!
Z mężami to tak jest. Mój zawsze mówi: "Spokojnie, zdążymy, mamy czas" Jakbymm tak na niego patrzyła to pewnie nic bym jeszcze nie miała. A tak to mam wszystko poprane, poprasowane i poukładane w szafce Zuzy. W sobotę muszę kupic łóżeczko i już!
Jakbym teraz miala zaczynac z przygotowaniami to byloby mi ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A z moim mężem jest wręcz odwrotnie, gdybym nie zaczęła pakować torby do szpitala, to pewnie dawno sam by ją spakował. Codziennie pyta czy na pewno wszystko mamy 🤢
A to, że nie mieszczę się do swoich ciążowych jeansów w rozmiarze S też potrafi ładnie wytłumaczyć, więc depresji z tego powodu nie mam 🙂 Boję się tylko o niego co będzie w momencie porodu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki jestem

poszłam do położnej powiedziałam o co chodzi i zapisała mnie na wizytę od razu do lekarza - w życiu tej baby- dr. nie widziałam znałam z nazwiska i że jest nie mila strasznie.Weszłam do niej i znowu mówię o co chodzi -zdziwiona ze ma mi oglądać piersi , ale zbadała wygniotła -zaciskałam zęby z bólu i prawie mi łzy leciały .Ale stwierdziła ze zapalenia nie mam , musiały mi się zapchać kanaliki albo co -robić okłady tylko kapusta albo zimne nic ciepłego jak wczesniej robiłam. Leków mi nie może dac bo wszystkie są za Silne na dzieciaczka tylko paracetamol jakbym z bólu nie mogła wytrzymać .rozczarowała mnie swoja uprzejmością nawet 😉 i życzyła obym jeszcze miesiąc wytrzymała ,a potem juz w razie czego można leczyć takie stany .
A położna dala mi swój nr. tel. komórkowego i mam zadzwonić jak będę ze szpitala wychodzić to umówimy sie na wizytę patronażowa . 🙂

za to że sie tak wycierpiałam w nagrodę kupiłam sobie coca colę taką miałam chęć 😉 ale zaraz zrobie sobie chyba tez mleczko z miodem bo czuję jakby mnie cos choroba kręciła albo to przez tą pierś ,

to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab może byc ciężko 🙂 Ja ostatnio mojemu powiedziałm, że po porodzie rodzi się łożysko i jak ono wygląda. Był przerażony, ale uspokoiłam go, że wtedy to on będzie juz oglądałm Zuzę i na mnie nie bedzie zwracał uwagi 🙂
Musimy byc dzielne i zebrac siły za nas dwoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale powiem wam nie wyobrażam sobie czuć sie tak okropnie jak dzisiaj ja ból piersi , tem.37,7 ogólne rozbicie i jeszcze skakać nad maluszkiem który potrzebuje naszej opieki oby nigdy sie nie przytrafiło nam .ja bym dzisiaj nie potrafiła nic zrobić chyba -ogólna niemoc i brak sił. ide robic mleko z miodek i do wyrka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
a doczytałam ze sie Angel pojawiła -no w końcu martwiłyśmy sie tu o ciebie 🙂
ojej przepraszam. Po prostu w pracy mam urwanie glowy, a w domu jak juz nawet zmusze sie do wlaczenia laptopa to szlag mnie trafia przez internet ktory ciagle traci polaczenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
Olu, jeszcze raz polecam mrozone pieluchy tetrowe jako oklady na piers, przynosi ulge i jak dobrze je przed zamorozeniem wykrecisz to nie bedzie z nich kapac przy rozmrazaniu tylko chlodzic konkretne miejsce.

Trzymaj sie cieplo ,
zmykam poprasowac 😠


dzięki za rade tak zrobię tylko chyba najpierw sie przespie bo mnie oczy sie same zamykają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do mnie za chwilkę przyjdzie koleżanka która jest w 3 m-cu ciąży i wiecie co strasznie fajnie się czuję kiedy mogę jej coś poradzić. Patrząc z perspektywy czasu, na początku byłam taka bezradna, nic nie wiedząca i myślałam że tak już zostanie. A teraz mam pole do popisu:P Jakieś ciążowe doświadczenie już mam:P Fajnie że mam z kim się nim podzielić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu kuruj się, wszystkie tu chcemy żebyś wróciła z dawnym wigorem 🙂
kasenn ja też prałam wszystko do łóżeczka 🙂
kinia oj jak ja się cieszyłam, że mogę służyć radą swojej koleżance, niestety ona Dzidzię straciła. Teraz jest w strasznej depresji i nawet odwiedzić jej nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...