Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola juz Ty sobie tak nie dodawaj 😉 chodzilo mi o to ze dzieci sa na tyle dorosle ze juz z domow odchodza a oni sami zostaja i wtedy wdziera sie taki marazm i pojawiaja sie te kapcie i gazeta 🙂 u Was do tego etapu daleko, daleko bo za chwile matura Elizy, egzaminy na studia wiec cos sie dzieje no i jeszcze Maja Wam wydluzy ten szalony czas, gdzie o telewizorze bedziecie mogli tylko pomarzyc bo czasu nie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
>AngelFire napisał:
June nie moge sie napatrzec na ta Twoja Livie. Sliczna dziewczynka!


dziekuje 🙂 juz niedlugo Twoja bedzie taka duza 🙂
czas przy malych dzieciach tak szybko leci... wczoraj wlasnie wspominalam jak rodzilam Liv i jak pierwszy raz ja zobaczylam- nigdy tego momentu nie zapomne, cudowna sprawa i juz niedlugo przezyje to jeszcze raz, juz niemoge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja nawet gazet nie kupuje :laugh: :laugh: :laugh: moze dlatego? oczywiście to wszytko żarty ale są i tacy jak piszesz 😉 różnie to w życiu bywa jedni maja bardzo wcześnie inni później i wszystkim jest ok.Kazdy wiek na macierzyństwo i tacierzyństwo jest do zaakceptowania -ważne aby sie tym cieszyć i kochać to co się ma i świadomie to wszytko przeżywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn ja myślałam ze ciebie zamurowali razem z kafelkami w łazience :laugh: 😉 tylko nie skacz po te rzeczy do łóżeczka daj sobie spokój przyjdzie Krystian to ci pomoże .

ja właśnie zrobiłam listę zadań dla mojej rodzinki co maja zrobić jak będę w szpitalu -lepiej jak będą mieć czarno na białym bo potem to zapomną to i owo. 😉 pewno jeszcze kilka rzeczy dopiszę albo zmienię -ale na początek plan mam dobry i nich sie tego trzymają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
ja właśnie zrobiłam listę zadań dla mojej rodzinki co maja zrobić jak będę w szpitalu -lepiej jak będą mieć czarno na białym bo potem to zapomną to i owo. 😉 pewno jeszcze kilka rzeczy dopiszę albo zmienię -ale na początek plan mam dobry i nich sie tego trzymają 😉


Ola widze ze masz podobna sytuacje jak ja 🙂 tez mam w planach taka liste, bo jak mama nie zdazy doleciec to przez te 2-3 dni jak bede w szpitalu to zrownaja dom z ziemia jak listy nie bedzie - totalna samowolka, a ja bym chciala mile wspominac powrot do domciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 tez się zastanawiam czy nie przygotować jakiejś listy dla mojego męża - tylko nie wiem co w niej napisać wsumie hihi

Bo tak wszystko jest już przygotwane ale w szafie leży w workach, no i wystarczy wyciągnąc i przygotować.

Mam pytanie czy jak wrócicie do domu ze szpitala to już pierwszego wieczoru będziecie kąpac swoje maluszki - bo na szkole rodzenia mówią, żeby pierwszego wieczoru nie kąpać żeby dziecko nie miało za dużo szoku że nowe miejsce itp.

Co myślicie na ten temat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, a czy Wy tez macie takiego lenia?, mi dzisiaj sie nawet nie chce wyjsc z domu do skrzynki po poczte a mam do bramy az 50 metrow 🤪 , zreszta ostatnio odkrywam swoja schizofreniczna nature jednego dnia bym tylko wylegiwala sie na sofie przed TV a drugiego robie wszystko na raz a wieczorem padam i stekam z bolu i wtedy mam dodatkowo schize ze to syndrom sprzatania gniazda i ze to juz niedlugo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia ja na liście umieściłam wszytko łącznie z porządkami , no i co gdzie pochowałam właśnie typu pościel , pierzynkę itd. choć mówiłam już chyba sto razy to wiem że będzie panika i wielkie szukanie 😉
psa mają mi odrobaczyć , wykapać i posłanie wyprać - u nas pościel zmienić i takie tam inne głupotki :laugh:

june ja tez wiem ze u mnie przez te 2-3 dni to będzie dom wariatów i na ostatnia chwilę wielkie sprzątanie 🤔

montusia też sie nad tą kąpielą zastanawiałam , przecież bęą kąpali rano w szpitalu to po co jeszcze raz w domu męczyć dzieciaczka choć one to lubią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 napisał:

Mam pytanie czy jak wrócicie do domu ze szpitala to już pierwszego wieczoru będziecie kąpac swoje maluszki - bo na szkole rodzenia mówią, żeby pierwszego wieczoru nie kąpać żeby dziecko nie miało za dużo szoku że nowe miejsce itp.

Co myślicie na ten temat ?


jestem tego samego zdania, tego dnia jest w domu spore zamieszanie i duzo emocji dlatego rozsadniej jest poczekac z kapiela do nastepnego dnia. A tak w ogole to ja nie jestem zwolenniczka kapania malucha codziennie, tak mi podpowiedziala polozna i tak robilam z Liv, wiadomo ze jak mocno jej sie ulalo, czy nastapil jakis wiekszy przeciek z pieluszki to ja kapalam ale tak to co 2 dzien byla myta, ale zawsze przed snem mylam ja wilgotna chusteczka albo myjka w miejscach strategicznych + szykja, za uszkami itd czyli w miejscach gdzie moga byc pozostalosci ulanego pokarmu. I nigdy nie miala zadnych podrazniej, odpazen itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to współczuję kasenn

ja to jestem zakręcona gospodyni -wysłałam elize do sklepu po zakupy dokupiła mi co chciałam do faworek i teraz się okazało ze nie mam tyle mąki 😞 już zaczęłam oczywiście robić 😲 , poczekam na Piotra i wyśle jego 😉

a wiece co czy wy tez czasem zapominacie ze w ogóle jesteście w ciąży , bo ja tak mam czasem , dopiero jak spojrzę a brzuszek albo mała mnie kopnie to dochodzi to do mnie 🙂 czasem tez w nocy się przekułam na brzuch i szybko powrót na boczek i mam ochotę tak czasem rzucić sie na wyrko właśnie na brzuch :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Ale się rozpisałyście od rana:P

Ale widzę że fajny temat poruszyłyście. My też planujemy kolejne dziecko i to w jak najbliższej przyszłości bo w sumie chcemy mieć trójeczkę 🙂 🙂

Doti ta wspaniała lista porodów to zasługa Oli, ja tylko uaktualniłam:P

Wiecie co o dziwo mam dzisiaj jakiś przypływ energii, od rana tylko chodzę i coś układam, sprzątam:P

Aaaa dziewczyny pomóżcie!!! Moja Mamuśka w niedzielę kończy 40 lat, co mogę jej kupić??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to zapominam że jestem w ciąży jak leże ale jak wstane i musze iść do wc a moje nogi ochuniete wogole mnie nie słuchają i się ciągne do wc ;/

To ja też zrobie listę dla męża i mojej mamy bo już zapowiedziała, że jak pojadę do szpitala to przyjedzie do mnie do domu i wyszoruje całe mieszkanie łącznie z oknami.

Dzieki za odpowiedz na moje pytanie dotyczące kapieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja miałam trzesiawke latałam jak popieszczona pradem tak mnie wzieło zmierzyłam sobie cukier i co sie okazało miałam 34 wiec jak sie dopadłam do czekolady lodów na raz i to herbata strasznie słodka to teraz mam 65 i dreszcze ustąpiły


kurcze nie podoba mi sie to bo juz takie spadki cukru miewałam w przesłości i pare razy skończyło się to omdleniem a nie chciała bym sie teraz bezwładnie przewrócic na brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june i montusia teściowa z zięciem w domu ? oj ja nie wiem jak mój by to przeżył choć się bardzo lubią 🙂

kinia to zależy co mama lubi -ale rozumiem 40 -tka to musi byc wyjątkowy prezent ( choć masz ten wyjątkowy jedyny w swoim rodzaju w brzuszku), 😉 a może ramkę cyfrową -wgracie jej fotki z twoim brzusiem a potem będziecie dogrywać jej tylko maluszka jak rośnie i się zmienia .
sory ale my mamy hopla na punkcie fotek i jak jest okazja to tez tak obdarowujemy rodzinkę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja lubię takie bardziej indywidualne prezenty niż praktyczne dla całej rodziny , strasznie lubię robić prezenty tylko zawsze jest problem z wymyśleniem 😉 teraz miałam dylemat bo kuzynki syn 11lat ma urodziny i w koncu w porozumienia z nia wczoraj wybrałyśmy buty do chodzenia po wodzie -skałkach ,jeżowcach przydadzą mu się w Egipcie , ale czy on sie z tego ucieszy?chcę jeszcze dokupić jakiś ładny chłopięcy łańcuszek srebrny mu i juz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie chciałabym kupować czegoś dla całej rodziny ale wiem że Mama w kuchni czuje się jak ryba w wodzie i wszelkie zajęcia związane z kuchnią są dla niej wieeelką przyjemnością 🙂 Z drugiej strony chciałbym żeby to było coś dla NIEJ, coś wyjątkowego co będzie jej się mile kojarzyć. Biżuteria na pewno odpada bo ma tego pełno:P Jakiś ciuszek może i tak ale nie na 40-tkę:P Sama nie wiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja o ciazy niestety zapomniec nie moge bo co chwile cos mi dolega 😞 na szczescie to juz koncowka 🙂

kinia_nh, masz mlodsza mame od mojego meza 🤪 co do prezentow to slaba jestem w te klocki, ale raczej bym sie sklonila do czegos nieszablonowego a nie praktycznego i przynajmniej ja bym sie nie ucieszyla raczej z jakiegos gadzetu do kuchni bo to wskazuje na powazny wiek 😉 moze jakis zabieg w SPA- na zasadzie totalnej niespodzianki, jesli nieczesto bywa w tego typu miejscach to moze warto zainwestowac i zrelaksowac zaganiana 40-latke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojjjj ale sie objadłam 😁

Teraz na kanapie się rozłożę, a później na szkołę rodzenia idę 🙂

ola73 mój mąż będzie ze mną w szpitalu a moja mama przyjdzie sprzatać jak będziemy w szpitalu - ja nie mam tak źle moi rodzice mieszkają obok na osiedlu, mają do mnie jakieś 15 minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżeli kuchnia to jej królestwo to może faktycznie coś z tych rzeczy -wybór jest duży -tylko co wybrać ?ciuszki tez czasem kupuje mamie na urodziny ale wcześniej idę z nią aby wybrała i przymierzyła -gusta są różne 😉 , no właśnie chyb a tez muszę o tym pomyśleć wcześniej ona ma urodziny 15 marca a ja termin na 5 i może się zbiec to razem 😉 to byłby prezent co? nie muszę coś już zacząć myśleć i kupić niech leży , bo potem mogę nie mieć okazji na wyjście na zakupy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...