Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola73 napisał:
kinia june ma rację ja w sumie pomyślałam o jakimś masażu nawet , zrobiłam taki prezent koleżance była szczęśliwa , poszłyśmy razem potem do herbaciarni na dobrą aromatyczną herbatkę i lampkę wina -fajny wieczór 🙂


oj Ola szkoda ze to nie ja bylam ta Twoja kolezanka... ale bys mnie uszczesliwila- wszystko co lubie 😉 ale wiesz 28 czerwca mam urodziny i bede wtedy w PL wiec odezwe sie do Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam moja Eliza dostała na ostatnie urodziny książkę z dedykacją od teściowej -bardzo babci na tym zależało ponieważ była przed operacja i myślała ze to już z nią koniec...........rak płuca 😞 wiecie jak mi było dziwnie jak czytałam tą dedykację 😞 takie ostatnie pożegnanie . Na szczęście jest wszytko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, ale sie rozmarzylam jak sobie powspominalam nasz ostatni urlop, jeny kiedy teraz wybierzemy sie na porzadne wakacje... pewnie najwczesniej za 2 lata 😉

Kinia, ja kiedys kupilam sobie swietna ksiazke - Culinaria w empiku http://www.empik.com/culinaria-kuchnie-europy-ksiazka,9809,p jest pieknie wydana i przepisy choc z calej europy sa do wykonania w polskich realiach, wiec moze zobacz ta pozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june wybiorę się w piątek do Empiku to przeglądnę tą książkę, ale myślę że może być całkiem fajna skoro to kuchnia Europy, pewnie jest mnóstwo fajnych przepisów.
A jadę dopiero w piątek bo wtedy Mąż ma wolne i pojedziemy autem, bo jak miałabym się sama wybrać autobusem to jakoś tego nie widzę 😁 Ale jestem leniuszek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w tym roku planujemy wakacje gdzieś w Polsce, choć nie wiem kiedy będa chrzciny ? też musimy to uwzględnić w planach 😉ale za rok mąż obiecał właśnie Turcję zobaczymy co z tego wyjdzie ?

kinia po porodzie jak najbardziej masaż całego ciała , a teraz tylko twarz raczej byś mogła . Moj maz chciał dobrze i mi kupił pod choinkę fotel do masażu -bo narzekam na plecki i niestety stoi zapakowany w kartonie bo nie wolno na razie mi używać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał:
june wybiorę się w piątek do Empiku to przeglądnę tą książkę, ale myślę że może być całkiem fajna skoro to kuchnia Europy, pewnie jest mnóstwo fajnych przepisów.
A jadę dopiero w piątek bo wtedy Mąż ma wolne i pojedziemy autem, bo jak miałabym się sama wybrać autobusem to jakoś tego nie widzę 😁 Ale jestem leniuszek:P


koniecznie musisz jechac z obstawa bo ta ksiega chyba 5 kg wazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
my w tym roku planujemy wakacje gdzieś w Polsce, choć nie wiem kiedy będa chrzciny ? też musimy to uwzględnić w planach 😉ale za rok mąż obiecał właśnie Turcję zobaczymy co z tego wyjdzie ?


Ola, no ja w tym roku to planuje wakacje w... Norwegii :laugh: a tak powaznie to ja z dzieciakami pewnie posiedze w PL do 1,5 miesiaca i wrocimy do tey reniferow nieszczesnych... ale juz mamy zabukowane kilka terminow przez znajomych wiec nie bedziemy sami tu siedziec 🙂

A Turcje polecam, polecam chociaz z maluchem to za duzo nie da sie zwiedzic bo jednak wszystkie glowne atrakcje sa w glebi ladu ponad 200 km od riwiery na zasadach wycieczek fakultatywnych, ale nam i tak wystarczyly lokalne atrakcje i zabytki. Jeszcze Cypr jest godny polecenia jesli chodzi o podobna lokazlizacje i rodzinne wakacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Cyprze też myśleliśmy i krecie ale w październiku nic już z Gdańska tam nie latało 😞 wiec został Egipt ale było warto 🙂 a z maluchem to wiem ze dużo nie poszaleje na takich wakacjach ale choć dla Elizy to będzie atrakcja , bo juz dwa ostatnie nasze takie wypady były bez niej 😞 Chorwacja i Egipt i nie może nam darować ze my widzieliśmy delfiny a ona nie -fajna jest co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już mam wykupiony pobyt w SPA 🙂 bo mąż mi kupił w tam tym roku na prezent jak miałam duzo stresów w pracy. No ale nie udało mi się skorzystać z wyjazdu do tego ośrodka bo okazało się zaraz że jestem w ciąży.

Zadzwoniłąm tam i właściciel powiedział, że zaprasza mnie do swojego ośrodka po porodzie 🙂 więc już nie mogę sie doczekać tych 3 dni zwłaszcza, że mąż kupił mi cały pakiet zabiegów.

Tylko nie wiem jak to zrobię z maluszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...