Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🤪 A co tu tak cichutko dzisiaj???? No tak zbrakło naszej wariatki Kasenn, Oli z jej wigorem i cisza:P

Ja czekam na Męża, powinien być gdzieś za pół godzinki więc w końcu zjem swoje pierożki 🙂 🙂 🙂 Jupiii 🤪

Koleżanka już poszła, fajnie sobie pogadałyśmy, powspominałam początki mojej ciąży 🙂 Jak sobie przypomnę te wymioty... No ale teraz też bywa ciężko, na szczęście Nikoś już niedługo będzie z nami i to jest przecież najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂 🙂 🙂
Ola - kuruj się 🙂 🙂 🙂 , aby Ci szybko przeszło a już aby Ci się coś bardziej nie rozpętało.Głowa do góry , będzie dobrze 🙂
Ja też coraz częściej jestem zmęczona, rano to jeszcze jest ok ,praca robi swoje wiec trzymam pion ale jak wrócę do domu, to już mi ten pion ciężko utrzymać a wieczorem to już masakra, zasypiam gdzie popadnie 🙂 najczęściej na sofce , na której odpoczywam 🙂
Wy macie już poprane, poprasowane a ja nic , kurcze, mam nadzieję ,że zdążę, czekam na komodę i zaczynam akcję pranie a szczęście łóżeczko już doszło, trzeba je tylko złożyć 🙂
Zmykam, bo mi się nasze ciuszki poprały więc trzeba je powiesić 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może mi się nudzi ale nie próżnuję:P Znalazłam listę użytkowników brzuszka i wprowadziłam małe uaktualnienie:P Nie mogłam tylko znaleźć mamusi2010, może usunęła profil.

nasze byle marcoweczki

anitek 24.02 syn
kamis 26.02 corka
cruella 28.02 corka


1.elwira 3.03 syn
2.montusia 4.03 córka
3. ola73 5.03 corka
4.anula 6.03 corka
5.niuniorka 7.03 syn
6.doti 9.03 corka
kasenn 9.03. syn
7. Monixa 14.03 córka
8.karka 15.03 syn
asiula83 15.03 corka
9.june 17.03 syn
pau____link____a 17.03 córka
10.kinia 18.03 syn
11. no1edyta 19.03 córka
12. Makaria 22.03 syn
13. monia1111 23.03 ?
14. olmat 24.03 corka
moni 24.03 corka
15.ania175 25.03 syn
16.sopran 26.03 syn
17.magdulka 28.03 ?
18. ANGELFIRE 29.03 córka
19. onixa 30.03 córka
20. arbuzek 31.03 syn
21. iskierka 3.04 córka (koniec marca CC)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula ja mam tak że wieczorem nie mogę usnąć, w nocy ciągle się budzę, to do sikania, to nie mogę się ułożyć i tak w kółko:P Za to rano też bym spała, ale potrzeba siku zmusza mnie do zwleczenia się z łóżka:P Jak to jest pierwsze siku ok. 7 to udaje mi się usnąć ale następne za 2 godziny i już nie mogę usnąć 😞 No i tak góra do 9 pośpię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem 8 w kolejce i nie planuję się wpychać do kolejki :laugh: :laugh: :laugh: i jak tak dalej będzie nie będe musiała no chyba że Paulinka zechce nam zrobić niespodziankę 🙂

A z tym spaniem to fakt, jak tak długo śpię to potem ciężko mi się zebrać do jakiejś roboty no ale staram się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

Jak się czujecie? Ja jestem w trakcie sesji na uczelni i nerwy mnie męczą okropnie 😞

Widzę, że kinia zrobiła listę porodową 🙂 U mnie wg ostatniego usg termin zmienił się na 1.03. No i oczywiście będzie synuś. To takie małe sprostowanie. Ale mój narzeczony twierdzi, że do marca nie wytrzymam...

Czy Was też tak strasznie boli miednica? Czuję się jakby pękała na pół. Ledwo mogę chodzić. A nawet jak leżę to ciężko mi przekręcić się z boku na bok.
Mam wrażenie, że Mały ostatnio robi fikołki. Zmienił chyba ułożenie z takiego do porodu na jakieś dziwaczne, bo kopniaczki czuję WSZĘDZIE! Na bokach brzucha, na środku, pod żebrami, po pęcherzu...

No i na wsparcie nie mogę liczyć... Mama choć szaleje z zakupami dla wnuka, jakoś nie bardzo chce słuchać jak marudzę. Mój Marcin może i posłucha, ale żeby np. zaoferować że zawiezie mnie do szkoły to już mogę pomarzyć... A mnie nachodzą czarne myśli i (wstyd się przyznać) mam dość bycia w ciąży 😞

Odgrzebałam gdzieś poradnik dla młodych rodziców sprzed 11 lat. Pierwsze słowa w rozdziale "twoje samopoczucie": "ciąża to nie choroba"... A ja czuję się jak stara babcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak siedzicie i piszecie po nocach a potem rano tu cisza?

cześć dziewczynki już lepiej , choć siły jakoś mam mało 😞 wymęczyłam się strasznie wczoraj i w nocy . Tem . doszła nawet do 38 stopni 😞 , ogólne rozbicie , brak sił i ten cholerny bol piersi .powiem wam mleko z miodem robi cuda 🙂 wapno wzięłam i 1tab. apapu -strasznie nie chciałam ale wzięłam,oprócz tego okłady na cycuś i czółko , w nocy się strasznie wypociłam i jest można powiedzieć ok. Sama nie rozumiem swojego organizmu -co to znowu było 1-dniowka jakaś?

Ale powiem wam teraz widzę jak malutka reaguje na takie stany -do południa szalała ,a jak zaczęłam sie gorzej czuć to cisza az się przestraszyłam 😞 a dzisiaj od 5.30 wariactwo :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...