Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale jestem wyspana ale nie mam ochoty wychodzić z łóżka u mnie -12 stopni jest feeeee

Ja kupię karuzelę, ale póżniej i koniecznie na pilota, żeby nie wstwać co chwilkę :P wygodna jestem 🙂

Niuniorka stosunke wow ja już zapomniałąm co to znaczy :P ale po 37 tyg biore sie za przypominanie teraz niechce alarmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
ja kupiłam karuzelę z pilotem polecam, wygodna sprawa 🙂
Montusia ja też zapomniałam ale ja od przyszłego tygodnia biorę się do roboty hihi
Po za tym nasza Krakowska forumowiczka właśnie rodzi i jesteśmy cale poddenerwowane, cały czas czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoras wie jak sie zakrapla sol fizjologiczną np do noska dziecku?ja ostatnio kupilam w aptece i ona nie jest w spreju tylko w takich malych plastikowych pojemniczkach i jak taka krople zapodam dziecku do nosa to nie zaksztusi mi sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pije soczek jednodniowy z jabłka i przegryzam batonika:P a na obiad mam pieczarkową i placki na blasze ze szpyrkami hehe uwielbiam. a dzis wybieram sie z moim do kina,tylko nic specjalnego nie leci,na aviatarze juz bylam i chyba na tą polską komedie ciacho choc moj nie chce na to isc ale namowie go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Wyobraźcie sobie że przespałam dziś całą noc, nie licząc siku 2 razy:P Ale nawet udało mi się fajnie ułożyć i nie wierciłam się:P Mąż też był z tego powodu szczęśliwy bo jemu też dałam się wyspać 😁

A ja dziś znowu sama ale niedługo, bo Mąż pojechał z moim Tatą na działkę wyciąć jakieś drzewo. Współczuję im, bo na polku tak zimnoooo.. Na szczęście jak wrócą będzie już caaały mój:P
Też wybieramy się dziś do kina, ostatnie chwile wolnego:P Idziemy na Avatara, bo jeszcze nie widziałam a podobno super film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym to mamy 2suki jedna to bernański pies pasterski-zuzia i mieszanka colie z kundlem-dżesi i wlasnie dżesi poczatkiem grudnia uciekła nam(choc tak pilnowalismy!)i bedzie miala młode bo grubnie juz a ze puścila sie poczatkiem grudnia a ciaza u psów trwa 2 miesiące wiec teraz poczatkiem lutego bedzie chyba rodzic i ciekawe gdzie my ją ulokujemy z tymi młodymi w koncu na polu mróz to takie male szczeniaczki by zamarzły wiec bedzie trzeba w garazu,kotłowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montusia a placki ze szpyrkami to; takie placki ziemniaczane smazone bez oleju na takiej blasze,nie patelni, a szpyrki to takie mięsko z rozpuszczonym smalcem,jak bedziesz w zakopanym albo u nas w wiśle to musisz spróbowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 zachęciłaś mnei do tych placków 🙂 nie znam takiej potrawy 🙂 więc proszę o dokłądny przepis co potrzeba i jak 🙂

Zrobie w tygodniu to u mnie w domu 😁 bo ja już nie mam pomysłu na obiady 🙂

Widze, że niezle przedszkole bedziesz miala w lutym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montusia w domu se chyba tego nie zrobisz bo to trzeba mnie taki specjalne blachy ktore sie daje na palnik a szpyrki to tez nie idzie kupic chyba w sklepie bo je sie robi jak świnie sie zabija a ty chyba z miasta to świn nie chodujesz a my mamy aktualnie 10 świnek hehe(tzn moi rodzice mają)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 no wielkie buuu, ale mam inny pomysł 🙂 zrobisz je Ty i przyslesz mi je do domu 😁 a ja je tylko podgrzeje 😁

Właśnie wcinam juz 3 pomarańcze 🙂 słodkie bardzo 🙂

znajomi dziś urządzają wieczór caraoke i właśnie namawiam męża, żebyśmy poszli pospiewać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się pochwalić że mamy pierwsze urodzone dziecko na forum Krakowa 🙂 nasza Karina dziś o 17.25 urodziła Paulinkę 52 cm i 3600 kg zuch dziewczyny 🙂
niestety rodziła długo o 1.30 w nocy odeszły jej wody więc kilkanaście godzin. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to gratulacje dla koleżanki i córci -czy to ta dziewczyna którą wczoraj odesłali do domu? jak twoje autko doszło do transakcji masz sie czym pochwalić ?

widzę niezłą mieszankę tematów karuzela , jedzonko i sex :laugh: :laugh: :laugh:

my dzisiaj byliśmy na odwiedzinach u babć i na spacerze w Sopocie ale długo nie chodziłam po plaży tak zimno 😞 molo sopockie białe, oblodzone od dołu ślicznie wyglądało 🙂

niuniorka mnie skurcze te dorwały w środku nocy ,ale ja grzecznie spalam -nie tak jak ty 😉 ja już tez zapomniałam co to aż taka bliskość 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, dziękuję za gratulacje , przekażę na pewno. To nie ta sama dziewczynka mamy dwie styczniowe hihi.
Autko niestety okazało się wielkim g...em. Dobrze że mj brat ma zakład mechaniczno lakierniczy i nam sprawdził. okazało się że jedna wielka rdza. Zmieniamy upodobania w wyborze na samochód francuski, a dokładnie renault Clio. Zobaczymy czy znajdziemy.
U Was na pomorzu mnóstwo ofert w dobrych cenach ale kurcze daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...