Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

hej,ja odebralam wyniki moczu i dalej mam duzo tych leukocytow i zobaczymy czy jutro mi przepisze gin antybiotyk.wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka przedwczoraj urodzila a miala termin na 22 luty i jaką słodką ma amelke-ja juz tez chce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bylam dzis w krakowie ale bylo tak zimno ze duzo nie pochodzilismy ,troche po rynku i do pijalni czekolady poszlismy 🙂wczoraj siostra meza przywiozla nam po swoim synku wanienke wraz z przewijakiem taką na stojaku z póleczkami takze juz stoi w pokoju,jeszcze jutro zniesiemy łozeczko ze strychu i zostalo czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pieknie wygląda na to ze montusia mnie wyprzedzi a mialam byc pierwsza teraz 😉 dzis mała tak mocno mi sie krecila i tak nisko jakby głowke chciala gdzie indziej usadowic ale chyba sie jej nie udalo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Ja tylko napisze co u nas i zabieram się za czytanie zaległości 😉 Dziś dzień spędziłam w pracy i u lekarza.
Mój synek ma 2800g, ułożony jest już prawidłowo główką w dół. Jest chłopcem na 100% 😉 Ma już nawet długie włoski :laugh:
Po mojej prawej stronie ma plecki, pod biustem dupkę, a po lewej nóżki - teraz rozumiem dlaczego jestem bombardowana regularnie z lewej strony 😆
Moje wszystkie wyniki super. Szyjka wcześniej się skracała, a teraz ani drgnie. Rozwarcia brak. Skurcze takie jak powinny byc na tym etapie. Porodu nie przewiduje się na najbliższe 3 tygodnie. Następna wizyta 3 marca.
W przyszłym tygodniu mam zrobić ostatnie badania krwi i moczu.
Dziś za to ginek pobrał mi próbkę na paciorkowca. Wyniki za tydzień. Jeśli się okaże, ze to paskudztwo mam wówczas dostanę antybiotyk, ale jeśli go nie bedzie to luzik. Mam nadzieję,że Wam też robią lekarze to badanie, bo jest niebezpieczne dla dzieciaszka jeśli infekcja nie jest wyleczona przed porodem (wówczas dziecko dostaje zastrzyk w główkę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Melduję się 🙂
Wpadam tylko na moment,bo pralka chodzi a inne pranie czeka na wyprasowanie a ja już siły lekko brak. Tak to już jest jak się zbliża koniec tygodnia, u mnie wyraźny spadek formy 😞.
Cruella - gdzieś mi mignęło ,że udało się kupić autko ,gratuluje 🙂 🙂 🙂 🙂
Montusia- Ty chyba już jutro do szpitala, powodzenia i trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂 🙂
Karka - super,że z syneczkiem dobrze 🙂i że wyniki też ok. Przede mną to badanie na paciorkowca, ale to przy najbliższej wizycie na koniec lutego.
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab mi jest we wszystko gorąco:laugh:

A ja też się wtulę w Męża tylko wyjdzie z wanny:P
Życzę Wam samych miłych snów, najlepiej z Maluszkami 🙂 Dobranoc 😘

Montusia a Tobie szczególnie życzę spokojnej nocy przed jutrzejszym ważnym dniem. Pamiętaj czekam na sms:P Trzymaj się Kochana 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tylko jest duszno ale żeby w stopy gorąco - nie 🙂
Montusia czekamy na wieści wyśpij się ładnie kochana 😘

A ja chyba zaraz wskocze do łóżka bo spać i spać i nic tylko spać , wcięłam właśnie loda o tej godzinie szok! nie dopuszczalne ale Karolince smakowało bo skakała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...