Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulab mi tez nie chce tych filmow zaladowac 😞

A z checia bym sobie zobaczyla.

Dobra brzuszki ja sie klade do wyrka bo juz mnie troszke muli a jutro na 10.30 na wizyte. Jak bede cos ciekawego wiedziala to wam napisze. Prosze mi sie od rana nie rozpisywac zeby Asia nie miala duzo do czytania:laugh: :laugh: A i prosze nie rodzic beze mnie bo tak nie wolno 🙂 hihi

Spokojnej i przespanej nocki zycze 🙃 🙃

Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie wiem dlaczego nie ładuje tej stronki.
Zatem wejdzcie sobie na www.mamazone.pl
Wchodzicie w niebieską zakładkę u góry po prawej : Mamazone TV - później w "Będę Mamą". I dalej macie różne działy np. Staram się o dziecko, Ciąża, Poród i Połóg. Pod każdym rozdziałem macie opcję"zobacz wszystkie" - wówczas pokaże Wam się dużo więcej filmików z każdego rozdziału. ja dziś przejrzałam wszystkie z Porodu i Połogu... myślę,że warto 🙂

A teraz ja też zmykam, bo już mi Mały prawie dziurę wywiercił stópką swoją kochaną :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane.
Pewnie już wszystkie pouciekałyście do mężów. Ja na mojego przyszłego jeszcze czekam aż z pracy wróci. Sama wróciłam dopiero godzinkę temu z uczelni, więc nie wiem co u Was. A jutro znów od rana do nocy maraton: najpierw biblioteka, potem zajęcia na uczelni, później na szczęście z przerwa na KTG 🙂, powrót na uczelnie i wizyta w dziekanacie... Mam nadzieję, że jak wyjdę z domu o 7 to wrócę na 17 🙂

Im więcej się ruszam tym bardziej jestem przekonana że ja nie urodzę! Będę z taką piłką zamiast brzucha chodzić przez resztę życia 🙂 Mały wcale nie pcha się na świat. A ja nawet lekkich skurczy nie mam. Czasem tylko brzuszek mi twardnieje - ale to już od dłuższego czasu tak mam i to wcale nie boli 🙂

Pozdrawiam cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie wszystkie smacznie śpicie a ja chciałam Wam napisać jakie jaja u lekarza. Mam rozwarcie na palec, Nikoś wygląda na 37w5d, lekarz kazał mi leżeć i zacisnąć nogi do początku marca, mam jak najszybciej zrobić badania na posiew i hbs. No i najprawdopodobniej do wizyty w przychodni (5.03) nie dotrzymam. Kurcze od początku ciąży czułam że wcześniej urodzę.

Śpijcie dobrze Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki widze ze dzisiaj jestem pierwsza 🙂

Na nogach jestem od 6.30 bo trzeba sie ogarnac spakowac wyniki badan i na wizytke sie wybrac 🙃 🙃 ciekawe co mi powie.

Kurcze ale ja jestem nie wyspana 😞 cala noc sie wiercilam i dobre 2/3 nocy nie spalam wogole.

No nic ide sie kapac.

Zajrze do was po wizycie czyli kolo poludnia.

Buziaki 😘 i milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ja tylko na chwilke, wczoraj wieczorem bylajm juz tak padnieta ze nie mialalm sily tu zajrzec. Z tego co doczytalam to nowych bobaskow marcowe ciocie sie nie dorobily 😉
A ja dzis rano wstalam i .... chlup spodnie od pizamki mokre 🤪 wiec szybko polozylam sie zeby sprawdzic czy wiecej tego bedzie i na szczescie cisza... nie wiem co to ale na 11 ide do lekarki i zobaczymy co powie, ale generalnie czuje sie dobrze chociaz rano jakas delikatna galopka mnie zlapala, ale raczej z wrazenia po tym porannym incydencie 😉
tak czy inaczej wloski mam zrobione wiec jak cos to juz moge pokazac sie Synkowi 😉

ok, zmykam bo jeszcze do Szwecji na zakupy z mezem jedziemy- mam nadzieje ze nie zaczne tam rodzic 😉

Aśka88 tu masz artykul o dodatnim HBS http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79334,2866725.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉

Ja tylko się witam i uciekam,później zajrze jeszcze

June to czyżby wody ci już odeszły??
Aśka hbs to paciorkowiec ? to jest badanie krwi ??? i kosztuje ono?
Zastanawiam się czy na dziecko nie wpływa jakoś te twardnienie brzuszka bo mam jak kamień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Jej, Kinia, jak Ty urodzisz też tak dużo przed terminem, to się zestresuję. Masz termin 3 dni po mnie... 🤪

Boże, a ja sobie tak bimbam i mi się wydaje, że na pewno wcześniej nie urodzę i że jeszcze dużo czasu mam - ale jak jednak nie mam? Musze się wziać za tę torbę do szpitala.
Kupić co trzeba i chociaż ona niech będzie gotowa.

June - też mnie stresujesz, ale tłumaczę sobie, ze będziesz rodzić drugie i stad masz prawo iść wcześniej na taśmę produkcyjną, hehe 😉

Ja następną wizytę mam 3 marca. I mi lekarz nie kazał zrobić badania na Hbs. Hmmm... Jedynie wczoraj dzwoniłam, bo wynik wymazu na paciorkowca. na szczęście wszystko jest ok i nie musze brać antybiotyku. Cieszę sie. Zatem całą ciążę uda mi się przechodzić bez zażycia jakiejkolwiek tabletki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe czy Montusia zgodnie z zapowiedzią wróciła wczoraj do domciu? Na razie znaku życia nie dała. Mam nadzieję,że wszystko u niej ok i że są już z nadią w domku - po swojej pierwszej nocy 😆

Kasenn, masz jakieś info od Oli? Napisz jej, ze czekamy z niecierpliwością na jakieś inne fotki Majeczki 😉

A ja idę się ogarnąć i też z domku wybywam. Muszę jechać do firmy powypełniać druki do kredytu o zatrudnieniu i zarobkach. I przy okazji zabiję sekretarkę, bo się dowiedziałam, ze od grudnia moje zwolnienia lekarskie leżą w firmie i ich nie przekazali do ZUSU. To ja sobie na kasiorkę mogę czekać w nieskończoność 😠 😠

Miłego Dnia Brzuszki i Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🙂
mam dziś wolne, ale tyle do zrobienia ,wiec wpadłam tylko na chwilę ,powiedzieć dzień dobry 🙂

Antygen HBs

W ostatnich tygodniach ciąży przeprowadza się badanie krwi w kierunku żółtaczki zakaźnej typu B. Jeśli okaże się, że matka jest nosicielką wirusa, dziecku trzeba zaraz po urodzeniu podać immunoglobulinę, by nie doszło do uszkodzenia wątroby. Personel szpitala musi natomiast zachować szczególną ostrożność podczas zabiegów, którym poddaje matkę, by uniknąć zakażenia.

June - dziś Ty ale dzię nie 20.02.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że tutaj nadal cisza:P Ja już po badaniach, wyniki będą od 4-7 dni roboczych, ciekawe czy zdążę odebrać:P Jak lekarz powiedział żebym wytrzymała chociaż do 1, 2 marca to później będzie z górki:P Jejku jak to wszystko szybko się dzieje!! A moja genialna lekarka z przychodni dała mi termin wizyty na 5.03, IDIOTKA, podobno na pewno nie zdążę przyjść na tą wizytę!!! Z wczorajszego USG wyszedł termin porodu 6.03 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Ale się dziś wyspałam, zjadłam śniadanko wiosenne kanapeczki, mniam 🙂 A za oknem wiosna, cieplutko, słoneczko świeci, cudnie jest!

Kinia, ale termin Ci się przesunął o prawie dwa tygodnie!! Jejku jak to wszystko szybko się dzieje. My naprawdę do połowy marca to wszystkie będziemy mamuśkami. Jedna ciągnie za sobą drugą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...