Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słuchajcie, które Pampersy kupujecie? Bo są takie Newborn i New Baby. Jedne w białym opakowaniu (sensitive), a drugie w niebiesko-żółtym. Jedne i drugie od 2-5kg.
I oczywiście nie wzięłam żadnych licząc, że mi doradzicie 😉
Analogicznie do pieluch są też chusteczki...

ps. Czy do porodu dla mamy przydają się takie chusteczki nawilżane czy lepiej jakiś mały ręczniczek do zwilżania wodą?

Ehhh... gdzie ten Artur, nie dosć, ze już zdażyłam się najeść, to wszystko prawie ostygło 😠 Nie wspominając o frytkach - zapomniałam wyłączyć piekarnik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie, jak tam wasze dzisiejsze samopoczucie??
mam pytanie... wczoraj wieczorem strasznie bolaly mnie uda od wewnetrznej strony, ale tak strasznie ze nie moglam chodzic czy to moga byc bole spowodowane rozszerzajaca sie miednica???
pozdrawiam was cieplo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie jemy obiadek co prawda nie takie pyszności jak gyros ale da się żyć hihihi.
Była u nas położna , wszystko jest super, jedynie mała ma przesuszoną skórkę po porodzie i kazała kąpać jednak w oilatum, mówi że oliwka zostaje na zewnątrz skóry a nie wsiąka. Pępuszka w ogóle nie ruszamy, jest super 🙂
Olu jak miło teraz poczytać narzekania prawda?? a jeszcze tydzień temu byłaś jak by to rzec przodowniczką hihihi.
Na szczęście dziewczynki , tu Olka ma rację maluchy nam to wszystko wynagradzają 🙂
Olu czemu u Was nie zakładają samo rozpuszczalnych szwów??
U nas podobnie jak u Anulab sam problem się rozwiązuje 🙂
Karka ja mam pampersy new baby te w żółtym opakowaniu i póki co nie narzekam 🙂.
Prawda jest taka że i tak wszystkie są za duże hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie,Dzieciaczki i Brzusie 🙂
Zaglądam co u Was i ponad 20 stron do przeczytania,nie próżnowałyście 🙂 🙂 🙂 🙂
Ola - super,że już w domku a Majeczka śliczna 🙂 🙂 🙂 i podobna do Ciebie 🙂
Miłego wieczorku , idę poczytać Was i kolejna porcja prania i prasowania mnie czeka 🙂 ale już nie dużo uff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

A ja kupilam pieluszki Happy. Nie wiem czemu. moja uwage przykulo to ze w przeciwienstwie do Pampersów maja takie specjalne wyciecie na pepek dla noworodka.

Sluchajcie mamusie a czym smarujecie pepek??

A chusteczki mam firmy dzidzius, bo byly w promocji razem z 2-pakiem proszku dla niemowlat tej samej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia u nas w szpitalu używają tych happy ale i tak trzeba podwijać bo najzwyczajniej w świecie są za duże hihihi.
Do pępka nic nie używam super sam się goi a jak go nie zalejesz wodą to chodzi o to by wysechł, mam na wszelki wypadek spirytus ale nawet dziś położna mówiła że nie ma potrzeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie zjadłam pół litra lodów truskawkowo-smietankowych i jest jeszcze raz tyle chce któraś bo ja zajadam depresje ..

nie wiem z kad się wzieła ale jest mam juz chyba dość wszystkiego ... najchętniej poszła bym sie urżnąć... poszłam do łazienki a tam - wory pod oczami włosy ni jakie cera masakra dłonie też suche popekane nic nie daja rzadne kremy paznokcie jak papierki .. cycki jak u krowy wielkie i nijakie po prostu czuje sie jak wrak człowieka .. i tak mnie złapało w połódnie i trzyma nawet nie umiem się cieszyc z małego ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dalej źle się czuję 😞 nic nie jem i nie piję bo zaraz mnie dzwiga , co chwile mi sie chce siku a kilka kropel tylko oddaje, słaba jestem ehhh
ciekawe co przyniesie jutro ale jak nie będzie poprawy to kto wie czy do szpitala nie bedę musiała jechać pod jaką kroplówe na wzmocnienie, ale myślę że jutro już wszystko wróci do normy.
Dobranoc mamuśki miejcie się dobrze 😘
Anulka dziękuję za prezencik 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab ja juz tez mam ze trzy kulki i tez mnie to martwi 😞 podobno mozna to wyciac. tylko ciekawe ile to kosztuje.

Kasenn bedzie dobrze, nie ma co sie zalamywac. Depresja ci nie pomoze a maluch tylko to odczuwa. Tym bardziej teraz gdy rozwija mu sie uklad nerwowy.

Lece dziewuszki spac.

Spokojnej nocy mamuski i brzuszki 😘

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...