Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cruella bardzo bym chciała juz wyjść sama do ludzi :laugh: i pochwalić się maluszkiem , ale u nas od 2 dni strasznie wieje i rano był mróz, jutro ja postawię na dłużej i potem już wychodzimy na spacer 🙂 ty masz komfort bo masz taras my tylko balkon 😉 otworzyłam go na poł i postawiłam wózek bokiem , no i mam jeszcze jeden problem ona jest taka mała ze czapki mam za duże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June a dlaczego pocztą mają Ci przesłać termin USG??
Olu wyjedź z nią na balkon jutro.
Co do czapek moja też ma za duże wszystkie hihihi, wkładam jej dwie, ta pod spód to taka co zakładam po kąpieli, dobrze przylegająca, może masz taką mniejszą ale taką smerfową tzn nie wiązaną tylko wkładaną??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella tu jest taka procedura ze moja lekarka konsultuje sei ze specjalista ze szpitala i on wystawia sierowanie z terminem na usg czyli idzie to ze szpitala na moj adres- takie formalnosci maja, wiec dostane info do piatku a pewnie najszybciej za tydzien bede miala ten termin .... im sie z niczym to nie spieszy oni nie kumaja ze ja wole naturalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też wkładam 2 taką właśnie po kąpieli, a drugą wiązaną mam cieplejszą i jest za duża ,i tak pewno będę się bala ze jej zimno itd. 😞 choć będzie w śpiworku i kocykiem przykryta dodatkowo .tylko co z buźka przykrywacie je trochę na dworze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola ale ty masz winde a ja bede zapierniczac z 3 sama 😞 kurde. eejj mamy co urodziły


boli mnie brzuch czuje taki usick z góry z kuciem (mrowieniem)i wogole jestem taka nie spokojna wewnętrznie niby siedze grzecznie ale mnie cos łapie jakieś obawy nie rozumiem tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola spokojnie, najgorsze co mozesz zrobic to przegrzac Mala, w wozku nie poczuje nawet podmuchu wiatru a teraz te wozeczki sa z takich materialow ze Majeczka bedzie miala tam cieplutko najwazniejsze zeby kocyk podwinac tak zeby bezposrednio na buzke jej nie wialo i zobaczysz ze jak wrocicie ze spaveru to kark bedzie miala goracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
człowiek się na każdym kroku teraz boi o to maleństwo , aby miało jak najlepiej ,cieplej było najedzone itd.już zapomniałam jaka to wielka odpowiedzialność za takiego człowieczka małego , a teraz mam dwie córcie i o każdą inaczej muszę dbać aby było wszystko ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja małą ubrałam tak, śpioszki i pajacyk, to w kombinezon, dwie czapeczki i kocyk w wózku, buźkę chowam za szalikiem ale podnoszę kocyk by nie wiało lub pieluszkę nakłądam jak jest silny wiatr jak dziś np.

Kasenn może to pora na Ciebie, ja też byłam wyjątkowo spokojna, nawet kawę z mężem przed wypiłam hihihi. Może to Twój dzień 🙂 zyczę Ci z całego serca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za porady tak zrobimy na pierwszym spacerku , ale jej się chyba w wózeczku podobało od razu zasnęła i teraz już w łóżeczku śpi. 🙂

ja tez byłam spokojna nawet jak mi wody już odeszły , podzwoniłam po całej rodzinie oni wszyscy w nerwach a ja spokojnie czekałam na Piotra aż z pracy przyjedzie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn a próbowałaś z nim rozmawiać??
Moja Amelia słuchała jak była w brzuszku teraz na odwrót hihi.
Choć nocka dziś w miarę ok co 3 godz równo ale przynajmniej po jedzonku do spania a nie zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia tak spałą w sobotę 🙂
obudziła się o 24 a potem o 7 rano, masakra jak było miło 🙂
normalnie budzi się co 3 godziny ale spoko bo tylko raz w nocy o 23 jeszcze nie śpię potem o 3 w nocy apotem koło 7 rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej właśnie mam chwilkę i zasiadam odrazu do Was 🙂

Jak widzę żadna w tak piękną datę się nie rozapkowała 🙂 no ale do 24 mamy jeszcze troche czasu więc która chętna ?

Moja Nadia wczoraj dostała cycka o 23 i spała dziś do 5 rano a później się zaczeło nie spała do godziny 13 nie wiem co jej się stało oczy jak 5 zł i tylko cycek i leżenie na brzuszku, lub w bujaczku wogóle nie chciała spać 😞 więc poranne był lekko męczący 😞

Teraz mam chwilkę dla siebie 🙂

Cruealla ja też zauważyłam że jakoś teraz przyhamowałam ze spadkiem wagi 😞 jeszcze zostało mi jakieś 9 kg do spalenia

Dziś nie poszłam na spacer z małą bo strasznie wieje silny wiatr 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia to masz tak samo jak ja 🙂 i dzieci i waga.
Mnie też zostało jeszcze 9 kg 🙂 myślę że nocne wstawanie nam tylko pomoże hihi, a za miesiąc będziemy laski sunąć z wózkami na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodziaczek martynka 🙂 ja obiadek zjadlam ogorkową i filety z kurczaka a teraz mam ochote na cos słodkiego np nalesniki z dzemem albo nutellą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a slyszalyscie o tych pasach poporodowych ktore rzekomo maja pomoc wrocic do formy.

Znalazlam cos takiego:
Pas poporodowy Pani Teresa PT0104
Pomaga powrócić do sylwetki sprzed urodzenia dziecka, po porodach fizjologicznych - wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne;
po porodach operacyjnych (cięcie cesarskie) - zabezpiecza przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej,
daje poczucie pewności i bezpieczeństwa,
ułatwia wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha;
systematyczne noszenie pasa i wykonywanie odpowiedniego zestawu ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do sylwetki sprzed ciąży.
Pas zamknięty - jest wciągany przez nogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra od meza se to chwali i ma dwa jeden na rzepy a drugi ten zamkniety wkladany przez nogi i ma mi pozyczyc,tylko nie wiem od kiedy mozna je zakladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam majtki takie
http://www.allegro.pl/item926307700_mitex_elite_iv_modelujace_r_m_tanio.html
brzuch właściwie już nie mam żadnego 🙂
Troszkę tłuszczyku jeszcze ale widzę w oczach jak znika 🙂
polecam te majtki bo są wysokie, bez obawy ze się będą ściągać lub zwijać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...