Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!

Nasza nocka taka sobie... Pozno poszlismy spac bo w gosciach bylismy najpierw u mojej mamy potem u tesciowej. Maluszkowi tak spodobal sie zyrandol u tesciowej ze nie mialam sumienia go zabierac i tak fikal na stole w lezaczku ze az sie troche spocil 😁 Zasnal ok22.30 potem 2.30 3.30 4.30 7.30 i wstalismy o 8.45 🙂 Meczy go jakis dziwny katar...chyba katar bo cos go zatyka i furczy mu w srodku ale raczej troche nizej...Idziemy dzis do lekarza niech go obejrzy i oslucha bo mam dziwne wrazenie ze to moze byc poczatek czegos powazniejszego...OBY NIE! 🤔
Dzis jak narazie synus bardzo grzeczny. Ponad godzinke sam sie bawil w lezaczku i potem w lozeczku gadal do kruzelki..Chyba zaczynamy sie zgrywac jesli chodzi o mleko i apetyt...trzymajcie kciuki 🙂 Sztucznym nie dokarmiam ewentualnie podam mu troche herbatki na przetrzymanie bo jak dostanie sztucznego to boje sie ze grubasek sie z niego zrobi skoro juz teraz wazy 6kg!!
Ide zrobic sobie herbatke z kopru 🙂 Polecam tym mamuskom co ich skarby maja problem z kupkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olu ja robie ziemniaczki, roladki schabowe z serem, szynka wsosie pomidorowym i surowkez czerwonej kapustki 🙂

Boze ale moj brzdac sie naplakal 😞 😞 bite 2,5 godz ryczal az sie dusil bo mu sie sucho zrobilo w gardelku 😞

Wlasnie dalam mu butle i chwile jest cisza, zobaczymy co bedzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

U nas jak zwykle nocka super!!! teraz próbujemy znowu zasnąć i się męczymy 🙂
Co do leżenia na brzuszku to moja też tego bardzo nie lubi i płaczu tyle że szkoda gadać no ale ćóż mus to mus 🙂
Jeśli chodzi o kąpanie to chyba jest wystraszona bo ma duuuuże oczyska ale nigdy nie płakała 😜
I bardzo się lubi ubierać 🙂 wtedy zaraz zaczyna swoje aaagguuu i się uśmiecha słodkie to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj synus tez uwielbia sie kapac ale zaczyna sie placz gdy wyciagam go z wanny na recznik, i nie nawidzi sie ubierac, szczegolnie ciuszkow przez glowe bo przez nozki to spoko.

Na brzuszku tez nie lubi lezec zaraz placze i to ostro.

No wkoncu spi juz prawie godzinke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni28 raczej niczym się nie smaruje, to są płytkie ryski więc szybko samo zejdzie.
Mój mały wcześniej tez nie lubił leżeć na brzuszku, nie płakał ale tak marudził sobie, a teraz lubi wysoko główkę podnosi i się rozgląda, nawet guga w tej pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni - ja nic nie robię ,samo schodzi ,zresztą i tak codziennie ją smaruję kremem pielęgnacyjnym ,więc chyba wystarczy 🙂
Elwira - ja dostałam od brata matę ,raz próbowałam moją Małą położyć na niej ale jej sie nie podobało 😞 chyba za mała była 🙂
Moja też teraz zasnęła a jeszcze nie byłyśmy na spacerze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwirka tylko z ta mata to musisz sie sprezac bo to nie zdaje egzaminu jak dziecko juz sie porusza. Lepiej jak jeszcze lezy, Na krotki czas szkoda kasy wydawac. Lepiej poczekac i kupic jakas zabawke z kolorowymi przyciskami i zwierzaczkami ktora go zainteresuje. Przynajmniej to jest moje zdanie.

Ja mam mate ale nie wiem jakiej nazwy. Dostalam od kolezanki. Moj wogole nie lubi na niej lezec bo zaraz sie denerwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz jesteśmy po wizycie. Okazało sie, że Zuzzka za bardzo się napina przez co napina mocno mięśnie grzbietu, a nie pracuje mięśniami brzuszka. Spowodowane jest to min. tym, że urodziła się przez cc. Musimy troszkę popracowac nad brzuszkiem. Ale generalnie jest zdrowa pod względem neurologicznym 🙂

Ola muszę kłaśc na brzuszku małą 15 minut przed każdym jedzeniem, a ja ją kładłam 2 razy dziennie na parę minut, wstyd mi ☺️

Jeżeli położymy maluchy na brzuszku i one się naprężają, unoszą dupinę do góry to trzeba im ją delikatne przycisnąc do podłoża, wtedy łatwiej im będzie unoscic główkę i krecic nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki olamat moja właśnie dupkę wypina do góry 😁
a my po wizycie u nefrologa bardzo miły p. doktor jednak zalecenie profilaktyczne jest takie aby wykonać CUM -tak sie robi u wszystkich dzieciaczków które przeszły ZUM w wieku noworodkowym i niemowlęcym , wiec teraz znowu muszę robić posiew moczu i potem do 2 tyg będzie to badanie , powiedział ze pewno jest wszystko dobrze i nie ma żadnej wady ,ale trzeba sprawdzić abyśmy za kilka lat nie mieli z nią większych kłopotów 🤔no i do dnia badania dalej furagin w dawce profilaktycznej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało nam się wyjść na spacer 🙂 Mówili, że będzie cały dzień padać a tu nic 😁 ale duszno jest, więc pewnie jeszcze dziś lunie.Ja ma taką matę:
http://sklep.dzidzio.pl/szczegoly/1648/mata_edukacyjna_tropikalna_wyspa_tl1049020_tiny_love
ale jest droga, więc myślę, że nie ma sensu takiej teraz kupować. Lada chwila dzieciaczki nie będą chciały już leżeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestemy juz spowrotem w domku. Tymek jest zdrowy tzn.nic nie slychac na pluckach ani oskrzelach nawet kakatru podobno nie ma. Przyczyna tego zatykania jest podobno moj pokarm... Bo jak zaczynam karmic to leci mi jak z kranu i maluch czasami sie zakrzusi to pokarm gdzies sie przylepi i potem go skleja...co by sie zgadzalo bo moj pokarm cos lepki jest bardzo...Wasz tez taki jest(byl)?? Mamy jesc w pozycji polsiedzacej 🙂
Brzdac wlasnie fika na lezaczku i zieeeeewa 🙂 Moze znowu ladnie usnie 🙂 bo oczka ma zmeczone...
MOj mezus dzis na obiadek ma gyrosa z ziemniaczkami i pomidorkiem....buuu!! 😞 ja tez bym chciala to zjesc...ale moge pomazyc...ja mam standard...ziemniaczki z maselkiem gotowana marchewke i kawalek piersi...
heh...pierdunek maly daje czadu 🙂 czas zmienic pieluszke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolajna u mnie identyczna sytuacja. Ja mam na obiad ziemniaczki polędwiczki z kurczaka i marcheweczkę, a mąż gyros, ziemniaczki i suróweczkę, ach tylko popatrzec moge 🙂

Mój pokarm tez jest taki lepki, ale chyba dlatego, że jest słodki 🙂 Ja Zuzi po karmieniu rano i wieczorkiem, oraz jeśli się uleje wpuszczam do noska sól fizjologiczną i dzięki temu nie charcze tak strasznie.

Moja bidka taka wymęczona po cwiczeniach, że od godziny 13.00 spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam nadzieje ze sie to skończy ile można dzieciaka lekami faszerować, ale jak mus to mus 😞 co do maty to ja mam canpol babies bardzo kolorowa -dostałam po bratankach 😉i Majka jest nia zachwycona chyba bo lubi tam leżeć i szaleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...