Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!
Kasenn Ja tez mialam takie dziwne bole. To normalne, przeciez nawet przy kichnieciu napinamy brzuszek. Pomogla no-spa 3 razy dziennie, kazdy gin ja zaleca. Polecam nospe forte po pol tabletki 😉 wychodzi taniej prawie o polowe a sklad ten sam.
Aniolku ja mam spiocha od 6 tygodnia, poprostu musze sie po obiadku zdrzemnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie no ja tez mialam spiocha od I trymestru. Od II-go trymestru chodze spac po 21.00 ale zasypianie w czasie pracy?!?! To chyba nie jest normalne.. Musze sie skupic (i skupiam sie!), bo mam trening. Czytam, slucham i nagle BUM - oczy mi sie same zamykaja. Co gorsza, nie moge nad tym zapanowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam że też z chęcią bym się zdrzemnęła, ale cóż zrobić ! Wieczorem też chodzę późno spać, i od weekendu mam problem ze uśnięciem. Pół nocy się kręcę wstaję, siadam i nie mogę usnąć. Wczoraj położyłam się o 00.30 to zasnęłam w sumie szybko, ale po dwóch godzinach się obudziłam i to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!

Paulinka1214 ja też zauważyłam wydzielinę z piersi już kilka tygodni temu, ale nie aż do tego stopnia żebym miała mokrą koszulkę czy stanik.

Któregoś dnia jak ściągałam stanik to czułam zapach mleka (nie wiem czy siara ma zapach). Jak tylko lekko ścisnę pierś to pojawiają się przezroczyste kropelki na sutkach...
Czy to siara?

Dziś pierwszy raz czułam ręką jak mój maluszek się kręci. Położyłam rękę na brzuszku i poczułam takie pukanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn wskakuj do lozeczka... 😉 A na goraczke najlepszy jest apap (jestem swiezo po grypie, wiec dobrze znam to uczucie 😉 )
A co do spania to po wybudzeniu (ok. 3-4 rano) juz nie spie dlatego musze sie zdzemnac w ciagu dnia.
Dobrym sposobem jest tez nawilzacz powietrza, wiadomo im lepiej nam sie oddycha tym lepiej dla nas i dla dzieci. Tez dzieki temu lepiej nam zasnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>AngelFire napisał:
June poradz! Ile i co kupic jesli chodzi o ubranka.


moja minimalna lista wyglada tak:
rozmiar 56 (a jesli mamy zapewnienia ze urodzimy ok 5 kg dziecko to polecam raczej 62 😉 )

6-7 szt body z długim rekawem- najlepiej zapinane kopertowo bo łatwo mozna zapakowac w nie bobasa (no i moze jakies 3 szt z krotkim)
4 bluzeczki z długim rekawem
2 x półspiochy (czyli takie spiochy- "rajtuzy" 😉
6-7 pajacykow oczywiscie zapinane w kroku(u mnie nie sprawdziły sie typowe spiochy, wygodniej mi zapakowac dziecko w body i pajaca bo jest w całosci rozpinany)
2 sweterki
2 grubsze pajace
4 pary skarpetek (zamiast rekawiczek "niedrapek" uzywałam... skarpetek własnie bo nie spadały Małej z łapek tak jak te niedrapki)
2 czapeczki bawełniane
1 czapa na dwor i szaliczek
zimowy kombinezon
i jakies "ozdobniki " w postaci mikro-bucików, spodnie "wizytowe" 😉 itp.
poza tym 1 rożek do szpitala (czasami przydaje sie w domu)
spiworek do spania (wygodniejszy od rozka bo dzidzia ma wiecej miejsca i swietnie przydaje sie jak dzieciaczek przesiaduje w np. lezaczku)
minimum 2 reczkinki kapielowe
i milion innych rzeczy, o ktorych w tej chwili nie pamietam 🙂

miłego zakupowania 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂

Monixa85 🙂 ja jestem najczesciej w pracy we wtorki i czwartki to bankowo inne dni tez jestem ale nie zawsze 🙂 a zreszta jak chcesz przyjsc to zapytaj ktores z dziewczyn czy jestem bo nie raz moge byc na dole w magazynie 🙂
Milo bedzie jak sie poznamy 🙂

My od tygodnia mamy nowe mieszkanie i dopiero powoli remontujemy w srode za tydzien przyjdzie malarz i bedzie gore malowal za pare tygodni bedzie kuchnia i jak juz sie uporamy ze wszystkim i kartony poznikaja i bedzie pozadek to zapraszam na kawe lub kakao 🙂

Co do ruchow to jak narazie czuje takie bulgotki ,pukanie i ostatnio w nocy jakos zle sie przekrecilam i jak mnie cos tam zaklulo moze dzidzia kopniaka zasadzila .
Strasznie czesto musze siusiu i jak nie raz przytrzymam chwile to chyba to dziecku tez nie odpowiada i sie tam wierci bo wtedy tez takie dziwne bole czuje .

Monixa jak masz ochote mozemy razem wybrac sie do fajnego Seckond hand schoop 🙂 maja tam wszystko od a do z dla dzieci i ja nie kupuje nowych bo szkoda kasy a dziecko tak szybko rosnie i co jeszcze jest fajnego to prawie co tydzien sa organizowane flomarki dla dzieci przez mamy z przedszkola i ostatnio sie obkupilam takze dla dzidzi juz prawie wszystko z ubranek mamy ale i tak chodze po flomarkach i zawsze cos trafie 🙂
bedziesz miala ochote to mozemy isc razem 🙂

Moj dzien zlecial szybko ,strasznie dzisiaj lalo i byly ogromne kaluze jak powodz az stach przez chwile ale jakos przeszlo choc teraz dalej pada 😞 zimno i mokro
Jutro mam wolne to odpoczne i odespie 🙂

Milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To w takim razie musisz się pilnować co jesz. Może zamiana pieczywa na czarne , warzywa jako przekąski, Powiem Ci że ja najwięcej przytyłam przez te pierwsze miesiące (do 3) teraz już mi waga tak nie leci. Ale wcześniej musiałam mieć zawsze zapełniony zołądek i to najlepiej czymś treściwym (bułeczka biała, obiadek itd..) bo miałam straszne torsje, jak tylko mój żołądek miał trochę wolnego miejsca. I skutkiem tego było utycie. Tylko mi to nie zaszkodziło, a teraz też się trochę pilnuję co jem i w jakich ilościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zawsze się zdrowo odżywiałam, ale w ciąży sytuacja mnie zmusiła do zmiany sposobu odżywiania, ale teraz już mój skarb pozwala mi na powrót do jadłospisu sprzed ciąży :laugh: Powiem Wam że mnie słodycze wcale nie ciągną, a zawsze byłam łakomczuchem jeżeli chodzi o słodkie pyszności 🙂 Z tego akurat się cieszę bo jakbym jeszcze się objadała słodkim to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...