Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Też słyszałam o kaszy. Wczoraj miałam ją na obiad do gulaszu.
Jeszcze półtorej godzinki i domek wita, i jedzonko :laugh:
U mnie też sie już zachmurzyło i zanosi się na deszcz.
Powiem Wam, ze ja nie mam problemu z sennością. Kładę się ok 22.00 i nie dosypiam w ciagu dnia. Ale fakt, wieczorem już jestem padnieta i nic mi sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja właśnie przeglądam imiona dla dziecka. Mam straszny problem jeśli chodzi o imiona żeńskie. Dla chłopca wybrał już mąż. FILIP. Na początku śmiałam się, że w życiu tak syna bym nie nazwała, ale on zaczyna mówi już tak do mojego brzuszka, więc przy chłopcu chyba już tak zostanie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie imię wybrał mój syn, na poczatku tak samo nie mnogłam się przyzwyczaić. A teraz już wszyscy do brzuszka mówimy Amelia, musimy mieć imię na A ponieważ mój syn ma na imię Adrian, mąż Andrzej a ja Agnieszka hihihi. Taka drużyna A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam imie dla chlopca ale jak bedzie dziewczynka to leze i kwicze. Imie musi byc conajmniej trojsylabowe, z racji tego ze nazwisko jest 2-u sylabowe. Do tego imiona takie jak: Karolina, Agnieszka, Joanna, Aleksandra, Natalia, Justyna sa juz zajete u mnie w rodzinie. Wiec co mi zostalo?! Izabela? Gabriela? Macie jeszcze jakies pomysly? (oby byl chlopiec...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie nie wyobrażałam okresu ciaży bez kawki.
Ale jak sie tylko dowiedziałam, że mam groszka w brzuchu to smak na kawę odszedł w siną dal chyba, bo jak dotad nie powrócił. Nie mam w ogóle na nią ochoty...
Za to głodna jestem jak wilk już. Te gołąbki z kaszą brzmią bajecznie. Zawsze robię z ryżem, ale kaszę uwielbiam, więc muszę kiedyś spróbować. Ehhh... szkoda, ze moja mamusia i tesciowa nie mieszkaja gdzies blizej. Wskoczyłabym sobie na gotowy obiadek 🙃
Co do imion to nie mam pojęcia. Mam na razie dwie opcje: Bartosz i Adrian.
Cruella, ajk mówicie zdrobniale do synka? Bo tak się zastanawiałam nad zdrobnieniami (Bartek i ......) 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka jak był malutki to wołaliśmy Aduś a dzieciaki duduś. Teraz ma 12 lat więc mówimy raczej Adrianku choć dzieci zwłaszcza te mniejsze mówią Adi.
Jakbyś była z Krakowa zaprosiłabym Cię na te gołąbki 🙂 mam też z ryżem, bo teściowa nie wiedziała które będą mi bardziej smakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

no jezeli chodzi o mój termin porodu, to albo koniec MARCA, albo początek KWIETNIA 🙂

Jeżeli chodzi o imiona:
mi się podobało imię dla dziewczynki KLARYSA 🙂
ale ... mojemu mężowi kojarzy się ono bardzo z jakimś tanim winkiem - "KLARENS" (ja nie słyszałam 🤔 ), tak wiec mi kategorycznie powiedział, że Klarysa odpada... 🤨

No i tak na ten moment mamy praktycznie zdecydowane, że jezeli bedzie chlopiec, to bedzie DOMINIK (ja wybralam), a dziewczynka (mąż wybrał): NATALIA. Mi to Natalia tak po przemysleniu tez się podoba, w naszych rodzinach nie ma zadnej Natalii, jednak w otoczeniu przewijaja sie Natalie.. ale mało.
Początkowo w ogóle to JULIA miała być, ale... teraz co drugą dziewczynkę w Polsce nazywają Julię, że podarowałam sobie. Zresztą aż tak bardzo mi się nie podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! wczoraj myślałam że się skończę 😞 wymiotowałam przez ponad 3godziny co 10min i mało się to nie skończyło kroplówkami bo już padłam z sił. Ale przeszło na szczęscie i nie wiem dlaczego tak miałam, może z powodu migreny?? i dziś nadrabiam jedzeniem i płynami żeby się nie odwodnić...

kolejna sprawa to byłam na usg i ?? co?? dziecko słodko sobie buźkę otwierało , machało nam , (strasznie ma długie nogi 😉) i wszystko jest ok ma 15cm ale niestety nie miał zamiaru rozszerzyć nóżek i zdradzić nam kim jest,więc kolejny miesiąc czekania:P

Mój termin porodu to 24 marzec ale moja mama wszystkie dzieciaki rodziła dwa tydnie po terminie więc bym się nie ździwiła jeśli początkiem kwietnia nastąpi rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...