Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no1edyta ja widziałam Olafka, faktycznie cudny 🙂 🙂 Jak tak sobie patrzę na te wszystkie Maleństwa które się rodzą dziewczynom z forum to właśnie coraz bardziej nie mogę się doczekać mojego Synusia i zaczynam zdawać sobie sprawę z tego że to już tak blisko!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula no właśnie! Przecież nie chodzi o to że dziewczynkę będę mniej kochała ale mój mózg ma tak zakodowane i chyba padnę jak usłyszę "Ma Pani córkę" 🤪 🤪

A widziałyście opis Kasenn na nk? "no i zaczynają się pruć":laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella no to faktycznie ciekawie byś miała:laugh: Ja mam raczej wszystko takie dla obu płci, może parę ciuszków typowo dla chłopca ale mam też jedne różowe spodenki (moja Babcia kupiła, a nikt nie zna płci oprócz nas:P).

Chociaż powiem Wam że cała rodzina stawia na chłopca i są tacy pewni siebie:P Skąd Oni to wiedzą?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella dziękuję, tak widziałam, juz sie odezwała do nas na lokalnym wątku. Jej, ona już 40tydz. i wyczekuje jak na igłach 🙂 Co do płci, to rozbawiłaś mnie tym gejem, buhahaha.
Anulabku Ty się dziś nie przemęczaj. Odpoczywaj. Ja nie wiem, ale może jak tak bardzo spuchłas w krótkim czasie i jeszcze masz inne objawy, czy nie powinnaś zapytać lekarza? Kurczę, ja taka panikara jestem, ze aż się boję jak synek będzie z nami. Będę ciągle w niepewności i chyba non stop u lekarza...
Jej, za tydzień znowu zapytam o płec dziecka, to już po raz n-ty, ale wolę się upewnić jeszcze, choć na miesiąc przed rozwiązaniem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 :laugh: no co kinia a nie prujemy sie hehehh 🙂)



Anulab zadzwoń do lekarza ok bo mi moja kazała jak by coś takiego było i jak bym całkiem przestała kontrolować mocz tzn jak bym nie czuła juz kiedy tak kiedy złudne.


a pozatym laski ja straciłam liste z wyprawka a nie chce mi sie pisac kolezance ma któras pod reka ???

bo ona w 32 tc a ciemna jak w sredniowieczu ehhh teraz siedze i jej pokolei mówie co i jak 🙂

Anulab urodz będzie kolejna mamuśka 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta z przed kilku miesięcy 🙂 kiedyś pisałam trochę a potem jakoś przestałam ☺️ ale czytałam Was uważnie 🙂
mam pytanie odnośnie tego czopu śluzowego już wyczytałam że wygląda to na coś pomiędzy budyniem śmietankowym a kisielem :P i jeżeli się pojawi to albo się urodzi za kilka tygodni albo za kilka dni albo zaraz :P różnie piszą na forach 🙂 a ja mam pytanie ile tego powinno być??
wiecie może??
ja dziś coś takiego u siebie zauważyłam nie było tego mnóstwo ale może to jakiś początek ?? 🙂 terminy mam począwszy od 1 marca, potem na 7 i 11 marca a ostatni to 18 marzec :P
obiecuję poprawę w [isaniu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni to powinno być sporo tego , ja przy pierwszym miałam jakby gęstą kulkę która wypadła.
Zgadzam się z Kasenn, powinnaś po uszach dostać, a teraz ładnie marsz zapisać się na NK tu masz link
http://nasza-klasa.pl/#school/196789/119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale laski ostro pojechałyście :P Monisiaczek się wystraszy i znowu nas oleje :laugh: Ale co racja, to racja... jak tak można po prostu zniknąć? 😁 Przecież tu tak fajnie :P
Swoją drogą muszę tez zerknąć na ta naszą NK, bo pisałyście,że Doti tam jest, a jakoś nie kojarzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaczek mi czop odszedł w niedziele i w poniedziałęk podzielił się ale w poniedziałek to było sporo na papierku w wc miałam taka gęsty śluz lekko podkrwiony

A ile tego ma być hm nie wiem sama nigdzie nei podali tego w wielkośći skoro się pojawił i zauważyłaś że to sporo to najwidoczniej starczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...