Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze strasznie mnie cały dzień boli krocze,ciągnie twardy brzuch i boli na okres a cycki tak swędzą niemiłosiernie że chyba się zadrapię 😉
A dzidzia jeszcze dokłada swojego bo szaleje tak strasznie i bije mnie piąstkami chyba bo małe okrągle ale twarde jak kamyki,jak przysoli mi to mam dość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może jednak jestem do przodu, na równi z tobą 😉 ale fajnie by było :P a chlebek ze smaluszkiem ach zaraz muszę sobię zrobić tak mnie naszło a wogóle to ostatnio często mam na to ochotę
Mam duużo to się mogę podzielić 😉

A mój kochany mężulek załatwił dzis zaświadczenie że korzystaliśmy razem ze szkoły bo już nie skończe napewno nie dam rady a 5razy byłam a do mojego szpitala 3x wystarczy że sie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola napisała mi że u niej w szpitalu dzis juz 7 maleństw przyszło na świat 🙂 teraz wracam do prania wole dzis towarzystwo brudnych ubrań niz męza. czasem tak jest.. wracam do zajęć 😁 buziaki laseczki:* jutro też sie odezwe bo mam pożyczony kabel od kolego do poniedziałku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item918201394_mamo_tato_2_el_posciel_90x120_nowe_wzory.html
Aśka bo chodzi mi o to że tak jak jest na zdjęciu pokazane to że jest w łóżeczku i na bokach łóżeczka to znaczy że takie cos jak zalicytuje to przyjdzie?? z tymi bokami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...