Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Natalucha witaj w naszych skromnych progach, rzuć link na NK i od razu dopisz się do naszej, jeśli oczywiście planujesz zostać z nami do końca i o jeden dzień dłużej 🙂
oto link do naszej szkoły 🙂

http://nasza-klasa.pl/#school/196789/119

Kasenn ja kąpie malutką ale w bardzo małej ilości wody tak aby kikuta nie zamoczyć 🙂
Też kieruje się szkołą naszych rodziców i babć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczycie jak dzieci sa myte w szpitalu ciach pod kran i moczą cale , więc jak ja małej zaleje pępek to sie nie przejmuje dobrze go potem przemywam spirytusem i widzę ze zaczyna powoli odpadać 🙂 położna też mówiła ze pępek ok.
cruella moja ma żółtaczkę choć w wypisie napisali ze nie ma , poziom bilirubiny miala robiony w piątek i wyniki ok , bo inaczej by nas nie wypuścili ze szpitala , ale ona jest jak to powiedziała położna cytrynka 😉 przepajam ją glukozą ale ona aż bardzo jej nie chce 😞 i teraz znowu spi. co do pokarmu to nie leci mi ciurkiem jak u niektórych ale jak długo mała śpi to mnie bolą piersi i są twardawe 😲

anula śliczna Martynka po kąpieli :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn specjalnie go nie moczę , ale czasem sie zdarza chlapnąć wodą -zobaczysz naprawdę jak myją w szpitalu cale dziecko jest pod kranem z wodą 😞 a potem jak dobrze wytrzesz spirytusem to niema prawa sie nic zrobić , bo to zabija wszystkie świństwa, ja pępek przemywam kilka razy dziennie przy zmianie pieluszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka masz rację z tym pępkiem w szpitalu ztą tylko różnicą że tam pępek jeszcze jest mokry i nie schnie tak bardzo, ja na szczęście w ogóle nie używam nic do niego. Sprawdzam codziennie przed kąpielą zapach i ejst ok. Teraz zaczął jej odpadać więc będę smarować spirytusem w miejscu gdzie odchodzi i tyle.

Co do żółtaczki, Amelia też była trochę żółta a też nic nie wpisali, nie kazali niczym poić, pokarm wystarcza w zupełności.

U mnie mleczko leci ciurkiem, tak że przy karmieniu zdarza mi się pozalewać i siebie i Amelię , śmiesznie to wygląda. Natomiast mam na to sposób, karmię ją od góry, tzn ona leży na piersi a nie odwrotnie, pomaga to przy okazji na kolki bo dziecko wtedy tak łapczywie nie je i nie nałyka się niepotrzebnie powietrza, gorąco polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja mam termin na 17 marca rodzę w szpitalu wojewódzkim i chciałam was zapytać czy słyszałyście może o tym, że jeżeli dziecko jest w ułożeniu miednicowym to zanim zrobią cesarskie cięcie to próbują je przekręcić?? Do tej pory byłam od początku ciąży nastawiona na cc, a w 31 tygodniu jak mieliśmy usg to lekarz powiedział, że Julia jest ułożona główką w dół i że jest super i w ogóle. No i musiałam pogodzić się z myślą, że będę jednak rodzić naturalnie, dodam, że mam problemy z biodrem jakąś blokadę i pewne pozycje siedzenia czy kucania sprawiają mi trudności, więc miałam obawy co do porodu naturalnego tym bardziej że moja mam i siostra rodziły swoje dzieci właśnie przez cc. A potem zachorowałam na grypę żołądkową i pewnie przez wymioty i te straszne bóle brzucha Julia się obróciła i jest główką w górę 🙂 na ostatniej wizycie zapytałam się mojego lekarza jak jest z przyjęciem do szpitala jak będę już rodzić, nie jestem z Olsztyna więc nie na darmo mam zamiar jechać 50km i się rozczarowac na izbie przyjęć, ale wiem że dobrze jest powiedzieć od jakiego się jest lekarza. No ale mój lekarz mi na to odpowiedział, że jeżeli mała się nie obróci to da mi skierowanie na konkretny dzień i wtedy mnie przyjmą. No i potem jak mi kolezanka powiedziała, że ona 3 lata temu rodziła i miała takie ułożenie jak ja to próbowali jej małą odwrócić, ale po kilku dniach męczenia zrobili jej cc. No i teraz nie wiem co będzie w moim przypadku 😞
gratuluję dziewczyny ślicznych dzieciątek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy w Waszym szpitalu robią takie rzeczy maluszkowi??
http://www.youtube.com/watch?v=CHAH89rqVQY&NR=1
nam na szkole rodzenia mówili, że nie trzeba żadnych rurek wkładać do gardła bo te wody same wypływają a wkładania takiego czegoś do żołądka maleństwa to tylko wprowadzanie szpitalnych bakterii. Masakra !! i tak powiem mężowi na wszelki wypadek żeby na to nie pozwolili bo to jest zbyteczne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie caly czas uczę techniki podawania piersi , czasem jest mi niewygodnie sama nie wiem jak ja dostawić , ona ssie przez nakładkę to jej spływa prawie jak z butelki , w lewej piersi brodawka lepsza ale cwaniara nie che złapać jej .boję sie o pokarm , ale chyba sie najada jeżeli przesypia mi nawet ok 4 godziny bez karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesia wg mnie jak masz skierowanie na cc to już nic nie będą próbować, ale na wszelki wypadek dopytaj swojego gin 🙂
Witaj na forum 🙂

Monisiaczku teraz już tak nie robią dzieciom, dawniej pamiętam tak, każdemu odsysali wody płodowe, na szczęście to już przeszłość 🙂

Ale nam się zaczyna ruch na forum, nowe dziewczyny i w ogóle 🙂

Anulabku pamiętaj czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohhh laski ja nie wiem ale chyba mam co raz miej wód. bo i brzuszek jest inny i bardziej małego kóńczyny czuje własnie go po całej nóżce łoszcze.. i mówie jak bardzo go kocham i że mam ochote wycałować te male stópki woggole mam manie gadania do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też tak myślę, zobaczymy w czwartek za tydzień na wizycie 🙂
może już mi da skierowanie 🙂 już nie mogę się doczekać!!!! a wy gdzie rodzicie?? Czy któraś rodziła może w wojewódzkim?? prosze o napisanie jakie były wasze doświadczenia i kto prowadził wasze ciąże, czy jesteście zadowolone ze swoich lekarzy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

ja od rana jakas taka metna i slaba sie czuje.

tylko wyszlam z domu i zaczal mnie strasznie bolec dol brzuszka i zaczelo mnie bardzo kluc. Czulam jakbym miala zaraz dostac taki bolesny okres i mialam uczucie jakby mi zaraz polecialo. Strasznie mnie bolalo przy chodzeniu 😞

Co spotykam znajome to mi mowia ze " oj brzuszek juz niziutko, to juz na dniach bedzie maluszek"

Normalnie nawet mi ochota na sprzatanie przeszla 😞

Jak mam cos zrobic to tak na to patrze i moglabym brudem zarosnac bo jakos mi to nie przeszkadza. Ale zmuszam sie bo wiem ze musze.

Tragedia. Ale dobrze ze chociaz pogoda sie poprawila, bo ladne sloneczko wyszlo.

Mam wrazenie ze urodze szybciej bo te bole, klucia i skurcze sa coraz bardziej bolesne i dokuczliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku znowu przespałam 1,5h pięknego dnia:P Ale cóż z tego jak i tak nie mogę na spacer iść 😞

Asia ja też tak miałam ostatnio jak byłam u fryzjera, najchętniej to bym się zgarbiła bo tak mnie kuło że wyprostowana nie mogłam iść. I z tym gadaniem znajomych też tak mam:P Podobno da się poznać po kobiecie że będzie rodzić na dniach, zobaczymy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...