Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to mnie pocieszylyscie z tymi bolacymi brodawkami,bo juz myslalam ze zrezygnuje,ale jak to mija to jakos musze wytrzymac. a moja budzi sie co 1,5 godz i pije godz a czasem nawet 1,5 godz normalnie na cic przez to nie mam czasu ,dobrze ze mama jest w domu i gotuje obiady i mi pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ale ja jestem nieprzytomna 😞

w nocy spalam tylko 40 minut bo mialam takie skurcze.

Teraz wrocilam z polgodzinnego prysznica i skurcze sie nasilaja znowu, sa co 6 minut i bola 😞

A bylam na badaniu i tak mi krzywde zrobili tak mnie bolalo 😞

Wkladali jakis wielki wziernik i podnosili glowke i lozysko zeby zbadac pecherz. Co za bol malo co tam plakac nie zaczelam, az mnie telepalo. I jeszcze tak byli nie delikatni ze od razu zaczelam krwawic. Normalnie jakas znieczulica 😞 masakra.

Mam nadzieje ze dostane ta kroplowke jak do wieczora nic nie pojdzie i ze nie zmienia zdania.

Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za kciuki, ale coś mi się zdaje że dziś to nic z tego, niby mnie ciągnie, co jakiś czas skurcz ale już się tak do tego przyzwyczaiłam że to chyba nie oznaki porodu. Boję się jutrzejszego dnia.... Najlepsze jest to że na KTG wychodzą fajne ładne skurcze których ja nie czuję!! Dlaczego moje dziecko nie chce się urodzić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że u Asi coś się dzisiaj ruszy. Super 🙂 No a Elwirka jutro na wywołanie. Kurde ale Wam zazdroszczę. Też mam takie wrażenie że moja ciąża trwa i trwa i skończyć się nie może:P Naprawdę świra jakiegoś dostaję!! No a tu dopiero 9 dni do terminu, co będzie potem to aż boję się pomyśleć:P

Kasenn widzę że humorek Ci się poprawił 🙂 Cieszy mnie to 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka biedna wytrzymaj kochana 😞 może juz dzisiaj będzie po wszystkim 🙂

kasenn kochana możesz wziąć mały prysznic szybki w letniej wodzie ukoi swędzenie ale nie szoruj po bąbelkach aby nie pękły -trzeba na nie uważać 🤔 i lepiej nie stosuj żadnych mydeł w miejsca gdzie są zmiany itd. po prostu opłucz sie i tyle.

kamis a ty już w domku jesteś po cc tak szybko ciebie wypuścili ? ten bol musisz wytrzymać jakoś - mnie jak MAŁA SSAŁA NA POCZĄTKU TO MIAŁAM WRAŻENIE Z TEGO BÓLU ZE MLEKO ŚCIĄGA MI Z MÓZGU AŻ :laugh: I TERAZ TEŻ CZASEM JAK SIESSAK MALY ZASSIE TO BOLI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn znam off road bo tez jeżdżę ale tylko towarzysko, zapraszam do Lipnicy, moi znajomi maja specjalny tor i organizują rajdy. Świetna zabawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, powiem Ci tak ze jakbys zebrala kilka diet i przeanalizowaja je to jedna wyklucza druga i tak samo bylo jak pytalam poloznych, 3 polozne i kazda co innego mowila wiec ja staralam sie racjonalnie podchodzic do tego wszystkiego i oczywisci wyeliminowalam warzywa straczkowe, jadlam gotowana na parze marchewke, salate ze smietana, zupy z mala ilosci pora, mieso gotowane albo pieczone w folii, ryba, makaron z bialym serem i smietana (ale tego dnia wiecej nabialu nie jadlam), ale raczej wiecej zup w tym czasie robilam, soki pilam jablkowe albo kubusie rozcieczane pol na pol mineralna, pol kubka jogurtu, chleb z szynka, maslem, czasami drzem, moglam jesc ogorek swiezy, czyli mizeria tez byla ok, ser zolty, czasami topiony i w zasadzie to wszystko na samym poczatku. A urodzilam w maju i slinka mi ciekla jak przechodzilam obok warzywniaka i wystawki z nowalijek... no ale tym razem do lata to juz wiekszosc bedziemy mogly szamac bo dzieciaczki beda mialay juz dojrzale uklady trawienne 🙂 ale tak do 3 mies to raczej slabo kulinarnymi atrakcjami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a owoce to nie wiem jakie bo jablka najlepiej tylko gotowane czy pieczone, banany powoduja u maluchow wzdecia bo sa ciezkostrawne, kiwi uczula... pestkowe tez wskazane nie sa , ale ja jadla np 4 maliny dziennie, pol jablka i pol banana i przy takich ilosciach nie bylo tragedii ale owoce jadlam najpozniej w poludnie zeby na noc zadnych rewelacji nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June ja tez mam taka dietę, z tym ze ja jem ser biały na śniadanie i na tym koniec, mięsa duszone lub gotowane do picia woda sok jabłkowy lub herbatki ziołowe i na laktacje, po kubusiu ma zaparcia.
do chleba szynka bez konserwantów, marchewka w każdej postaci seler i jabłka i banany.
Pokarmu mam coraz mniej, czuje ze długo to nie potrwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June z tego co wiem to pesteczki z malin i truskawek uczulają.
wszędzie piszą ze jabłko i banan, jabłko pierwsze jem surowe na czczo pomaga na trawienie, banany tez wszyscy każą jeść i tyle z owoców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ja tez tylko jabłka i banany jem , soki jabłkowe rozcieńczam wodą mineralną ,soki marchewkowe piję też , no różne herbatki ziołowe i owocowe.z nabiału też ser, ser biały jogurty i twarożki . a mięsko i ryby tylko na parze robię albo pieczone .nie chciałabym zaszkodzić złą dietą malej ,ale dieta uboga w składniki może dostarczać mało wartościowego pokarmu malej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...