Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Angel witaj spowrotem z Alicia. 🙂

Moj tez ma takie problemy 😞 ciagle sie prezy, robi sie czerwony i zaczyna pozadnie plakac az wrecz krzyczec jak przy kolce. Masakra, tak mi go zal 😞 a od wczoraj jest taki marudny ze tylko 1,5 godz spalismy, to byla taka druga nocka z rzedu. Dzisiaj tez rano ryczal w nieboglosy i nic mu sie nie podobalo. Czasem jak jest najedzony, przewiniety i nie chce spac a ryczy to nie wiem juz co mam robic 😞 i wtedy nerwy mi puszczaja i zaczynam plakac, bo strasznie mi go zal a ja taka bezradna jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , my właśnie wstałyśmy a myślałam, ze sobie dłużej pośpię 😞Maja sie tez pręży przy kupkach i jest cała czerwona to chyba normalne,Aska współczuje nocy ale nie płacz wiem ze ci zal dziecka ja tez czasem nie wiem co robic jak majka sie zali i płacze bez przyczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, jak u Was po Świętach??
My wspaniale, Amelia bardzo grzeczna.
Gratuluje mamuśkom które urodziły w tym okresie 🙂
Asia Amelia tez tak miała, próbowałam wszystkiego ale w sumie tak jak Anitek wróciłam do espumisanu, fajnie po nim pruka. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka tez była grzeczna w święta nawet zajączek wielkanocny do niej zajrzał z prezentami, a po za tym to przespała je, bo dużo spacerowaliśmy a to na nia działa usypiająco 😁, a teraz ciągnie butle i już ja muli do snu , to dobrze bo muszę mieć czas ogarnąć chałupkę bo dzisiaj babcia przyjdzie jej pilnować a ja do ginekologa na 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 a ja płacze razem z moim małym już ledwo na nogach stoje od 3 mały płacze tak ,że już i ja z nim zaczełam teraz udało mi sie uspokoic nakarmić i uśpić ale sama nie mam siły spać musze zjesc posprzatać w domu ugotowac obiad a nie wiem kiedy mały sie obudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 a ja płacze razem z moim małym już ledwo na nogach stoje od 3 mały płacze tak ,że już i ja z nim zaczełam teraz udało mi sie uspokoic nakarmić i uśpić ale sama nie mam siły spać musze zjesc posprzatać w domu ugotowac obiad a nie wiem kiedy mały sie obudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...