Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamusie
następna nocka zaliczona do udanych 🙂 Majka zjadła i ładnie zasypiała , ale ja sie źle czuje mam zapchany nochal ,pobolewa mnie gardło i ogólnie słabo sie czuję 😞
zauważyłyście jak szybko mija czas z dzieciaczkami ,nam wczoraj minął 10 tyg. , a w ciąży te tygodnie leciały chyba trochę wolniej 😉
Asiu na pewno znajdziesz odpowiedni strój na wasze uroczystości , jakbyś mieszkała w trójmieście to bym ci podesłała fotografa 😜
Cruella sukienka piękna -czyżby to z waszego wesela fotki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella sukienka piekna, kroj wlasnie mi sie taki podoba chociaz gore wolalabym gorsetowa bo mam brzuszek z luzna skora. Nic mi nie zeszlo 😞 wiec gorset mi troche sciagnie.I kolor raczej ECRU lub BIEL i musze sobie bielizne kupic modelujaca 😞 ale nie wiem jaka jest tania a dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia no ja miałam taki projekt, to oczywiście propozycja, ta była na przebranie dlatego czerwona, ślubną miałam ecru.
Myślę że najlepiej byłoby znaleźć krawcową i powiedzieć czego oczekujesz. Po za tym na pewno cenowo będzie Ci się bardziej opłacało 🙂
Jeśli masz mieć jeszcze na chrzest proponuję Ci ecru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i są super, jak ej założę to nawet jak usiądę to nic się nie zwija, tak że luz. Mam też zwykłe ale na nich widać odbicie na pupie więc stringi lepsze 🙂
Wszystkie którym wysyłałam ten link są zachwycone, tu też wysyłałam wiem że June na pewno kupiła 🙂 ale jej jak coś zapytaj na NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Fajne te majciochy. Mi też dużo skóry zostało ale wagowo ważę mniej o 2 kg jak przed ciążą.
Też mi się czasem wydaje że mały się nie najada bo muszę po 3 razy każdego cycka mu dawać zanim zaśnie ale nie chcę go dokarmiać innym mlekiem. W nocy jak mamy dłuższą przerwę z jedzeniem to mam pełne piersi i sika na wszystkie strony a w ciągu dnia jak pije co 2 godz to różnie to bywa. Najgorzej jest z tym ostatnim karmieniem po kąpaniu strasznie długo w tedy jeno i zmieniam piersi jak już jedną wypluje to następną. Przydałyby się jeszcze z 2 cycki 😁
Dziś o 12 mamy pierwsze szczepienie biorę to 6w1. Przed szczepieniem wizyta u lekarza dowiem się czy to rzeczywiście skaza białkowa :/ nie piłam mleka i śmietany przez tydzień i buzia się zagoiła. Ale nie wiem czy przez to że unikałam mleka czy przez ten krem sterydowy :/
od wczoraj leci nam 6 tydzień z dzieckiem czas leci 2 razy szybciej kurcze... a niedawno tu siedziałam i pisałam i czekałam aż się zacznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam taki problem ostatnio ze czasem raz dziennie czasem co drugie karmienie a czasem caly dzien spokoj ; mala zacznie pic z piersci a po 5 min zaczyna sie żucać i plakac a jak odstawie od piersi to spokoj ,chce dostawic i znowu ryk a czasem to zaraz na poczatku karmienia jak probuje dostawic to ryk,nie wiem o co jej chodzi bo mleko leci,lekarka mi powiedziala ze moze ja brzuszek poboluje,no ale jak odstawie od piersi to spokoj wiec to by sie niezgadzalo. mial ktos taki problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam z Adrianem ale to było za każdym razem gdy jadł i było to zapalenie ucha, po prostu go bolało jak buzią ruszał, może to coś w tym kierunku 🙂 oby nie bo pamiętam że koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Kamis - ja tez tak mam ,tylko że przy wieczornym karmieniu, cały dzień jest ok, je bardzo ładnie,nie płacze a wieczorem to jak daję cyca to ryk i też nie wiem dlaczego,nie zawsze tak jest ale wczoraj tak było 😞 i potem długo nie chciała nam spać i płakała i się bidulka umęczyła .
Cruella -sukienka śliczna 🙂 i te majtasy też super sprawa ,sama sie też chyba skuszę , tylko wpierw musze jeszcze trochę zejść z kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzisiaj na usg bioderek idziemy 🙂 pogoda ładna więc już po spacerku jesteśmy a Majeczka jeszcze dosypia w wózeczku , a mi zaraz chyba piersi pękna tyle pokarmu mam , musze odciągnąć póki śpi 😉 i szybko mięsko wstawiłam -trzeba korzystać z każdej wolnej minutki 😁 aby cos w domciu zrobić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis może jej za dużo leci i dlatego się denerwuje, moja tak miała jak z butli za szybko leciało, jadła jadła a potem nagle w płacz okazało się że za dużo leciało i wpadało nie tam gdzie trzeba to bolało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella to moze,ale co ja na to moge poradzic?! dzis bylismy na szczepieniu ale nie byla szczepiona bo pediatra powiedziala ze ma jeszcze zoltawe oczy i pobierali jej krew z glowki na birulbine ,a ja rano bede jej pobierac mocz na posiew czy juz wszystko w porzadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żółtawa?? dziwne przecież ona ma już ponad 2 miesiące.
Ja się tam na tym nie znam, ale dziwne trochę. Tak czy inaczej pewnie wiedzą co robią.
Choć patrząc na naszą służbę zdrowia bardzo się boję 🙂
Co możesz robić, spróbuj odciągnąć najpier trochę pokarmu, ten pierwszy gdy piersi są pełne leci mocno potem już chyba lżej, a ona jak jest bardziej głodna je łapczywie, można też dostawiać ją częściej będzie mniej głodna a co za tym idzie mnie łapczywie będzie jeść.
To tak na mój prosty rozum, 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. A ja zrobiłam dziś mały eksperyment. Wczoraj Mała była prawie cały czas przy cycu, a dziś ja odciągałam pokarm a Martynie podawałam mleko modyfikowane. Normalnie nie to dziecko! Najadła się, smacznie spała, świetnie się bawiła z mamusią i ciociami 🙂 I co tu da gadanie o maminym pokarmie skoro dziecko takie szczęśliwe bez niego? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku ja Cię rozumiem, moja ulewała i przez to była głodna, ciągle płakała aja dostała modyfikowane to po prostu anioł nie dziecko, i mimo złośliwych uwag teraz naprawdę mam idealne dziecko.
W dzień się najada, leży i bawi się potem ja mam czas na wszystko, z nudów codziennie sprzątam, naprawdę, ani trochę nie przesadzam. Nie muszę wyszukiwać i wykorzystywać momentów kiedy śpi, bo jest najedzona 🙂
Pamiętaj rób to co jest zgodne z Tobą a nie co sądzą inni 🙂
Masz oklaska na pocieszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...