Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania rozłożyło się nam na dwa miesiące bo na luty i marzec hihihi.

Magdulka no jakoś tak mam, choć mój mąż mówi że to można leczyć bo u mnie wszystko musi być idealnie.
Równiutko wyprasowane bez zagnieceń, posprzątane ale tak by można było jeść z podłogi, obiad kilka opcji z wygody bo zwykle zostaje na drugi dzień a dzieci no cóż... po takiej mamie i takim tacie... 😁 😁 😁 😁 😁 muszą być idealne 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Ja sterylizuje butelki od początku, i póki co będę sterylizować a do jedzenia daję wodę mineralną i tylko żywiec zdrój 🙂

Lecę sprzątać i gotować obiadek, choć dziś nie będzie szaleństwa bo knedle ze śliwkami i już dziś zrobię rosołek na jutro. A na jutro kotlety klasyczne ew noga indyka duszona 🙂

My w Krakowie mamy dziś i jutro targi dziecięce wybieramy się jutro an spacer, oby pogoda dopisała dziś jest ślicznie 🙂
A czy moje kochane mamy doczytałyście że my ważymy 5170g ?? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, gdyby Martynka robiła kupkę codziennie to pewnie byłoby tego mniej 🤢
Właśnie ją przewinęłam, a kupcia była z 4 dni więc sobie wyobraźcie... 🤢 🤢 🤢
Już chyba taka jej uroda, że robi kupkę (raczej ogromną kupę) raz w tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ważne że robi 🙂
Co do wagi , nie martw się bo Amelia waży wg siatki średnio, masz w książeczce, jeśli lekarz Ci nie nanosi wagi sama to rób, obrazowo jakoś bardziej dociera, po za tym wczoraj chyba Kamis wrzucała stronkę i tam Amelia ma wykres jak w książeczce 🙂
Po za tym Amelia nadrabia poród bo nie dość że ona jest z 37 tygodnia to tez malutko ważyła, weź to pod uwagę 🙂

Olu do noszenia to owszem już czuć że się dziecko nosi, na szczęście tylko do odbicia hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula ważyła 3 kg jak się urodziła, ale jak do tej pory przybierała tak średnio, ostatnio tak ładnie się zaczęło.
My robimy jedną dziennie kupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka ty chyba jej do mleczka dodajesz drożdży piekarskich 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dziewczyna rośnie i rośnie ... 😲
a my w poniedziałek jedziemy do Gdańska na konsultacje kardiologiczną ciekawe czy od razu zrobią echo serduszka Majeczce ? i po południu mam umówionego fryzjera 😆czas najwyższy pokryć siwiznę , bo byłam ostatnio 3 tyg. przed porodem 😉
u nas się rozpogodziło, czekam na męża zaprasza dzisiaj na obiad nas. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a po co na konsultacje kardiologiczną??
A włosy o matko, ja bym się chyba na ulicy nie pokazała po takim czasie hihihi.
Robiłam sobie dwa dni przed porodem, ostatnio razem z pazurkami i powoli znów będzie trza się umawiać, z tym że mi do domu fryzjerka przychodzi 🙂


U nas też się wypogodziło i jutro poszalejemy bo mamy targi mamy i dziecka w Krakowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo dostałam skierowanie, jak leżeliśmy w szpitalu badała ją kardiolog i wysłuchała lekki szmer nad serduszkiem 😞
a włosy no cóż, nie mam takiego komfortu jak ty ze przychodzi do mnie fryzjerka 😲ale jeszcze sie mogę ludziom pokazać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam że Adrian miał szmery bardzo duże ale wyrósł z tego.
Co do włosów moja sąsiadka jest fryzjerką 😁 😁 😁 😁 ale tak czy inaczej 3 miesiące bym nie wytrzymała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest temat kupek to moja robi tak 3 na dobe i z jakim odrzutem hehe 😉 tak jak ostatnie 3 dni byla bardzo grzeczna i calymi dniami lezala sobie w lezaczku tak dzis od rana jest maruda,dzieci tez maja humorki hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja sie dowiem ile Olis wazy dopiero 4 czerwca na nastepnym szczepieniu. Ale 15 kwietnia mial 6 tygodni i wazyl juz 5.430 kg 😮 🤪 ten to dopiero klocuszek. bylismy dzisiaj na spacerku 4 godz. obeszlismy wszystkie mozliwe sklepy i mlody po powrocie do domku spi juz 2,5godziny i to jeszcze w ubranku bo nie chcialam go budzic, na szczescie ma tylko spodenki dresowe i bluze noi czpeczke, ale zaraz go budze bo przeciez wykapac go trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka dała nam dzisiaj w spokoju zjeść obiadek w restauracji , obudziła sie dopiero na deser 😉 dostała butle na miejscu i tez była szczęśliwa 😜, a teraz już słodko śpi , a ja odciągam zapas mleczka , już mnie pierś nie boli mam nadzieje ze sie nie powtórzy taki zastój i ból.
kasenn sie dzisiaj nie odezwała ,jutro napisze do niej sms.

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...