Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anula wklejam Ci tekst z artykułu: tak jak myślałyśmy karmienie ma znaczenie, spokojnie nic się nie martw 🙂

Różny kolor moczu noworodka
Najpierw barwa jest jasna. Staje się jednak intensywniejsza, jeśli noworodek przechodzi żółtaczkę. Czasem na mokrych pieluszkach widać różowo-ceglaste plamy. To efekt dużej ilości moczanów. Po kilku dniach wszystko wraca do normy, mocz powinien być przejrzysty i mieć kolor słomkowy. Dzieci karmione mieszanką mają siusiu o nieco intensywniejszej barwie.


i link do artykułu


http://babyonline.pl/noworodek_pielegnacja_i_opieka_dowiedz_sie_wiecej_artykul,2358.html?print=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak łapałam mocz Mai to był bardzo lekko zażółcony , Anulka może mała nie siusiała długo ,mocz sie zagęścił i wtedy może mieć intensywniejszy kolor -tak jest u dorosłych bynajmniej zauważ ze twoj mocz po nocy też jest ciemniejszy 😉
najlepsze życzenia dla Nadii -prawie dorosła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no widzisz anulka sprawa rozwiązana , jednak zależ od pokarmu -człowiek się uczy całe życie 😁
Majka juz biega rączkami i nózkami na swojej macie 😁 a czy wy moze zauważyłyście u swoich taką rzecz : ja jak trzymam Majkę na reku w pozycji do karmienia to ona z całej śily podnosi główkę , przywodzi ja do klatki w tym samym czasie nogi do góry -składa sie jak finka jakby chciała juz sama siedzieć 😁 w łóżeczku albo na macie jak leży też tak mocno do góry główkę podnosi jakby chciała wstać -tak od 2 tyg to obserwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
My też po dobrej nocy 🙂 mała o 19 kąpiel butla i następne o 5 rano 🙂
Ania mocz w pampersie wygląda na bardziej żółty ponieważ one mają specjalną wkładkę, przy tych 1i 2 są to kryształki a przy 3 to nie wiem z czego ale jest. U nas mocz jest baaaardzo żółty w pieluszcze a jak obsiusia zwykłą czasem jak leży z gołą pupą to jest lekko żółtawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy wasze dzieciaczki mają ładne buzki czy od czasu do czasu wyskakuje im cos na nich??mojej od czasu do czasu wyskocza takie czerwone plaskie kropeczki i nie wiem czy to alergir na cos ma czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis mojej w tym tygodniu pojawiły się takie ale chyba reakcja na zmianę jedzenia bo już jest ok.
Natomiast zdarzało jej się ale z przegrzania, Amelii jest gorąco nawet w samej skórze 🙂
Moja jak za rączki chwytam to podrzuca dupkę heheheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...