Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam,
widzę że dziś ja pierwsza.
Dziś wyjątkowo wcześniej bo Adrianowi musiałam napisać usprawiedliwienie za chorobę do szkoły no i niestety musiał mnie obudzić eszz.
Nocka u nas super o 19 lulu o 5.30 jedzonko i dalej śpi pewnie pośpi do 9, moje grzeczne póki co dziecko daję się mamie wyspać 🙂
Z dobrych wieści tyle że PRZESTAŁO PADAĆ 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 U nas nocka też dobra, ale krótka. Od 6:00 walczyłyśmy najpierw z głodem, potem z katarem, następnie z ogromną kupą (4-dniową!) a na końcu z czkawką. Jak już budzik wybił 8:00 to Mała zasnęła! Kurde no! 😮
Cruella u mnie też nie pada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Ja nie mam czasu teraz tutaj zaglądać - bo mąż w Londynie a ja sama w domu i jak małą tylko śpi to zajmuje sie troche jego firmą. A jeszcze rodzinka z Dublina przyleciała i wszyscy w odwiedziny cały czas - dzis mam miec troche wolniej bo nikt nie przychodzi wiec zajme sie tez soba troche 🙂

Wsumie tak ciązko jest jak sie trzeba samemu dzieckiem zajmowac 24h ze nawet na 15 minut nikt nie zajmie sie małą ale dałam rade juz 2 dni 🙂
Teraz lece sie ogarnąć bo mała śpi 🙂

U mnie dzis straszna mgła i leje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Cruella 🙂

Włąsnie zajadam sniadanko 🙂
Jeśli lotu nie odwołąja to ma byc jutro

Jutro tez mam kolejne szczepienie Niuni ciekawa jestem jak tym razem zareaguje

Wogóle mam cos problem z pokarmem z lewej piersi mi bardzo mało leci a prawa jest 3 razy wieksza nie wiem czy sie mleko magazynuje tylko w jednej - ehhh ciągle cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas tez nocka ok- 3.30 i dopiero 8 jedzonko 🙂 a teraz znowu mi zasypia 😲
anula nie łam się na pewno to jakieś przejściowe kłopoty z mleczkiem 😉
a nasza zmywarka pochodziła chwile i przestała , ale już znana jest przyczyna 🙂ale i tak zdolniacha te mój maż 🙂dzisiaj zakaz używania naczyń 😁 😁 😁 😁
cruella dobrze ze coś tam sie poprawia u was, 🙂 a jak coś nie tak to wsiadaj na tratwę na Wisłę po drodze zbierz Kinie i Aśke w Toruniu i za 2 tyg. jesteście w Tczewie 😉 zapraszam .ja mieszkam na 10 piętrze 😉 -oczywiście nie w głowie mi śmianie się z powagi sytuacji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,Hej dziewczyny !

A ja znów śpiąca jestem cos ta pogoda mnie dobija. ide zaraz z powrotem do łóżka póki mała ś;pi
Moją męczy katarek a ma być szczepiona to pewnie nici z tego nie? trzeba być całkiem zdrowym?
Anulabku a pisałaś żeby nosek oczyścić a czym to robisz ty? bo ja gruszką ale zawsze tam coś zostaje i nie wiem czy gruszka to dobry pomysł ? wodę morską mam i czasem psikam jej. a i ja się obudziłam z bólem gardła,pięknie 🤢

Cruella to cieszę się że wrreszcie u was nie pada 🙂 u nas brzydko 8stopni ,wiatr i leje a i ciemno jak w d.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my na nogach od 7.30. Pobudki mielismy o 24, 2.10, 4.30 i 5.40

a u mnie tez nie pada 🤪 🤪 🤪 i nawet wiatru nie ma 😆 😆

dziewczynki czy wy juz probujecie dawac jusz cos innego swoim maluchom niz mleko??

np jakis jogurcik np danonki??

bo ja juz 2 razy probowalam i bardzo mu smakuje, az buzke otwiera, wczoraj nawet calego malego danonka zjadl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska ja nie dawałam małej jeszcze nic bo mowia ze po 4 mc - a jak na cycku jest dziecko to nawet po 5 mc.
Ale tez zaczynam sie zastanawiac czy czegos juz nie zaczac jej podawac bo mam pomalu wrazenie ze cyc to dla mniej za malo - jak daje jej witaminy na lyzce to az cała lyzke połyka hihi
Jutro ide do lekarza na szczepienie to porozmawiam 🙂

Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłas ze zaczelas od nabialu podawania trzeba bylo sprobowac ziemniaczka, marchewke lub jabłuszko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulabku Cruella ma rację (jak zwykle 😁 ) nawet jak już przejdziesz na butlę to i tak byłaś dzielna aż prawie 3miechy , czyli twoje dziecko dość dużo dostało tego co zdrowe i najlepsze a moja 😞 popatrz ile moja dostała przez niecałe dwa tygonie sćiągałam jej tylko po 5ml bo więcej nie było mowy czyli zaledwie 2krople? piękna sprawa nie 😞 no , takze nie łam się dzielna kobito 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska 2 mc dziecku danonka ? 😲 dopiero po 4mc można coś innego wprowadzać najpierw marchewkę , jabłuszko 🙂 no właśnie ,a jak sie karmi to nawet 5 -6 mc. sie dopiero zaczyna ja sie nie będę aż tak spieszyć -chyba do 6 mc poczekać , spytam naszego pediatry kiedy najszybciej można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.danonki.pl/index_mam3latka.php?id=czM3bWs1NmJwMTE1MQ%3D%3D tu na stronie głownej danonków pisze ze danonki zaleca sie od 3 rok zycia!! moze troche przesadzają ale 2miesiecznemu dziecku bym ich nie dała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi się też zdawało ze to się poźniej wprowadza dopiero
Ola a powiedz mi ty dziennie dajesz Majeczce wody do picia lub herbate? bo ja nie ,tylko mleczko no chyba że jest gorąco na dworze to wtedy tak , i martwie się czy nie powinno się dzennie dawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za wsparcie 🙂
Aśka moim zdaniem to troszkę za szybko na stałe pokarmy, może zapytaj swojego lekarza?
Cruella mnie nie zalało, bo daleko mam do wody, na szczęście 🙂
Moni kup sobie fridę do nosa. Tam jest ustnik, którym się wyciąga wydzielinę. Może to wyglądać niefajnie 🤢 ale można przywyknąć 😉
A do nas przychodzi dziś lekarz między 13:00 a 14:00. Coraz gorzej z tą moją Małą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...