Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!!

U nas nocka nawet nawet...po tym jak wkoncu usnal moj brzdac (22.15) to obudzil sie o 2.30 4.30 6.00 na cycusia i potem spalismy do 8.30 🙂 Wczoraj chyba byl jakis trefny dzien bo moj tez marudzil caly dzien i nie mogl usnac a wieczorem przy kapieli byla taka tragedia ze szok...bo bidulek przemeczony byl..nie wiem co z nim jest ze spi jak zajac...najmniejszy odglos go budzi :/ no chyba ze zasnie przy wlaczonej muzyce to spi jak zabity...
Pogoda u nas do niczego...raz slonce raz chmury potem deszczyk...no i wieeeeeeje niesamowicie...musialam wyskoczyc z Tymkeim do sklepiku osiedlowego po ziemniaczki i pieczywko to myslalam ze nie doczekam sie chwili ciszy od wiatru by wrocic do domku :/
Smiac mi sie chce jak wloze malucha do nosidelka...ma taka dziwna minke 😁 Podoba mu sie to bo przytulony do mamusi jest ale nie robimy tak czesto i dlugo bo to za duze obciazenie dla kregoslupa i bioderek ale przynajmniej maluszek ma troche frajdy 🙂
Maluszek usnal ide zrobic sobie cos do jedzonka 🙂
Milo sie Was czyta 🙂 Fajna rodzinke tu tworzycie 🙂 Ja tylko czasami zajrze i cos postukam 🙂
Buziaczki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

carollajna to pączus niezły jak 6kg a to tylko na cycku jest? moja prawie 3 tyg temu miala 5.400 wiec pewnie teraz tez juz bedzie miala dobre 6 kg ale moja ma dwa razy tyle czyli 12 tyg i na wykresie wagi byla ponad średnią,ale twoj wazyl pewnie więcej jak sie urodzil no i chlopcy wiecej wazą. asia ja juz wypróbowałam wiele rodzajów pieluch i dla mnie najlepsze są jednak pampersy,huggisy na drugim miejscu a dada i happy tez czasem kupie ale są sztywniejsze.a co do karmien to ja w dzien co 3 godz karmie ale cyckiem wiec nie wiem ile wypija,ale ostatnio odciągalam jej do butli(bo mialam wychodne) to z obydwu 180ml odciągłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tymek jak sie urodzil wazyl 4440g takze sporawy byl 🙂
Karmie teraz juz tylko piersia ale maly jest taki glodny ze domaga sie jedzenia co godzinke. Moze mam za malo pokarmu? Jedyna rzecza jaka podaje mu dodatkowo jest plantex duo na kolki zeby wieczorami byl spokojny bo od samego poczatku mial z tym problemy ale to jest jakies 50ml max raz dziennie lub podzielone na porcje (jak mu bardziej pasuje).
Troche martwie sie tym ze tak malo pokarmu odciagam(okolo 100ml z dwoch) i to moze byc przyczyna ze tak slabo mi spi bo budzi sie glodny ale skoro tak ladnie przybiera na wadze to chyba nie mam sie czym martwic?? Co sadzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carollajna to wielki chłop był przy urodzeniu,moja miala prawie kilo mniej.ogolnie 100ml z obu to za mało by bylo jak by jadl co 3 godz ale jak potrafisz 100ml odciagnac co godzine to strasznie duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat moje dziecko jest takie że jak marudzi to już konkretnie i nawet spacer nic tu nie daje 😞 ani noszenie ani spiewanie ,ani zabawianie czymś , nic! 🥴 a jej darcie jest tak kosmicznie mocne że aż dziwne że głosu nie traci przy tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie czytam na necie i pisze chirurg ze po cesarce po 6 tyg mozna wciagac brzuch a brzuszki dopiero po 4-6 mies kiedy szwy wewnetrzne sie wchłoną i to tam bedzie zagojone w środku i pisze ze szczególnie zeby poczekac do tych 4-6 mies jesli planuje sie drugie dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 😉
Aż mi głupio, ze Was tak zaniedbałam... Dopiero apel Cruelli mnie przywołał do porządku. 😉
Mam do nadrobienia 377stron... i żałuję bardzo,że nie dam rady nadrobić zaległości.
U nas w porządku i bez zmian. Małego kolki nie opuszczają mimo juz chyba zażycia wszystkich specyfików, no i nadal nie chce spać. A jak mi się uda go cudem w ciągu dnia uśpić to zdąże raptem wejść na nk i już się budzi...
ZW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis odciagam raz dziennie i podaje przez butelke tata gdy wroci z pracy a mama robi w tym czasie obiadek. Tak zeby maluszek nie marudzil za bardzo gdy mama jest zajeta 🙂 a tak to karmie piersia. Chyba ze Tymus ma napad kolki to podam mu jak mu troche gazy odejda butelka bo wowczas kasa mi sutki :/ gryzaka chce sobie zrobic z mamusi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Kurczak mój się przebudził i musiałam trochę pojeździć wózkiem po pokoju, by mi w nim zasnął. Choć trudno to nazwać snem 😞 Co chwilę otwiera oczy i się przeciąga...
Jak czytam jak Wam dzieciaszki śpią to ryczeć mi się chce dlaczego mój nie. Czy mi przez mieszkanie jakaś żyła wodna idzie czy co? Jak jesteśmy u dziadków to śpi, a w naszym mieszkanku nie 😞 Przeczytałam szybciutko kilka stron. Kurczę, Wy ale macie silną wolę. Ćwiczycie i nie jecie słodkiego. Ja nie ćwiczę i wcinam dziennie paczkę biszkoptów i kruchych ciastek. Do tego wcinam dużo chleba, bo innych pokarmów się boję... ze względu na te kolki cholerne. Wagowo zostało mi jeszcze 5-6 kg do wagi wyjściowej. Pewnie gdybym ciągle czegoś nie jadła to już bym zrzuciła, ale jakoś musze się pocieszać, bo czasem naprawdę mi cieżko.
Brakuje mi jakiejkolwiek innej osoby w domu. Mąz wraca z pracy wieczorem i pomaga jedynie przy kąpaniu. Ale usypianie niestety tylko mi wychodzi. Przy męzu Mały wyje, dopiero wtulony w cyce się uspokaja i zasypia. Nawet Was nie pytam czy Wasze dzieci zasypiają same połozone do łóżeczka, bo pewnie mnie dobijecie kompletnie. Ja mojego nosze, tulę, spiewam przez 2-3 godziny zanim łaskawie zaśnie. Najczęściej dopiero o 22.00 - by i tak budzić się równo co 2 godziny. A od 4 już nie śpi i fika i gada i mamrocze... Udaje nam się go przeciągnąc u nas w łóżku do 5.00, ale dłużej ni diaska. Kolejny jego sen to tak ok.10 i 14 - spi po godzince, nic dłużej. I od 15 do 22 znowu rządzi... Taki oto egzemplarz mi się trafił. 😉
Ale poza tym, że absorbuje cały mój czas to jest super. Cieszy się na nasz widok, uśmiecha, piszczy, 'rozmawia' z nami... no i rośnie jak na drożdżach 🙂 Hehe,ja z Was najwięcej przytyłam w ciąży i teraz mam największe dziecko. Adi w miniony czwartek czyli mając równe 2 miesiące ważył 6660g i mierzył 62cm. Przy wyjściu ze szpitala miał 3550g i 54cm. Więc wierzcie mi, że ręce odpadają. Karmię tylko cyckiem. Ostatnio się unormowało i je co 2-2.5 godziny przez max 10minut. Jej, ale się teraz rozpisałam. Nadrabiam miesięczna nieobecnośc na forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka pociesze Ciebie ze i moj synus taki jest...rzadko kiedy naprawde rzadko spi dluzej niz 30min - godzinka... i budzi sie na kazdy moj ruch...takze wiem co czujesz 😘 Mimo to i tak kochamy nasze pulpeciki (moj ma teraz 65cm i 6kg a ma 6 tyg) Z zasypianiem to tak jakbym czytala wlasne przejscia 🙂 Ty masz lepiej z karmieniem...moj domaga sie cyca doslownie co godzinka lub nawet szybciej... DAMY RADE!! Strong Women z nas beda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło?
Że dzień przy takim małym szkrabie tak szybko mija.
W ciągu dnia mam wygospodarowane jakieś 3 godzinki dla siebie-tzn jak Adi śpi lub bawi się na macie lub karuzelą. Ale wówczas to ogarniam chatkę, piorę, prasuję i najwyżej zerknę w gazetę lub tv. Pozostały czas spędzam z Małym. I chyba już go tak rozbestwiłam,że jak mu znikam z oczu lub nie zwracam na niego uwagi to jest foch i marudzenie 😞 Chyba rośnie mi mała przylepa 🙂 Przez te kolki mi go ciągle żal i go tak lelam, aż się paskud chyba przyzwyczaił...
Najlepszy czas jest, gdy jedziemy do rodziców. Wówczas mi tylko dziecko przynoszą do karmienia i zabierają. Cudny to czas... hehe... odpoczynku od płaczu 🙂
A co tam u Was? Śliczne te Wasze szkrabki (fotki na nk)... co jeden to fajniejszy 😁

ps. A dlaczego synuś Kasenn był w szpitalu? Przeczytałam kilka stron wstecz, ale nie ma od niej postów. Wszystko oki? June też nic nie pisze, Angel, Asiula ... Widze, ze nie tylko ja tak przepadłam 🤨
No i Mały już oczy duże i mlaszcze. O 15.00 wypada nam pora karmienia... Idę zmienić pieluchę, zeby mu zająć czas 😉 A co do pieluch to ja na razie tylko Pampersy, już też '3'. Bella miałam w szpitalu (na oddziale) i w mojej ocenie sztywne jak smok 😉
Pa Kochane, postaram się częściej zaglądać... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...