Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A my szykujemy się na imprezowy weekend! 🙂
Jutro urodziny babci, w niedzielę urodziny mojej siostry 🙂 I napiję się ALKOHOLU! Kurde, prawie rok nic nie miałam w ustach 😁 Czuję, że po jednej lampce odjadę 😁 😁 😁
Może dziś wieczorkiem coś sobie łyknę na te 3 miesiące Martynki 😁 W końcu to ja cierpiałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was!
Co ja miałam za wieczór i noc! Odkładałam Zuzulę do leżaczka i zlapał mnie taki niemiłosierny skurcz w okolicy lędźwiowej, że nie mogłam się podniesc. Dobrze, że nie byłam sama w domu. I koniec ani w górę ani w dół. Przyjechała moja siostra wymasowała mnie atu nie lepiej tylko gorzej 😞 Wzięłam apap i już mieliśmy wzywac pogotowie, ale onie daliby mi cos silnego i nie mogłabym Młodej karmic cycem. Więc nakleiłam sobie plaster rozgrzewający i ze łzami w oczach wstawałam do karmienia. Teraz jest na tyle już dobrze, że mogę chodzic. Dobrze, że mąż wziął sobie wolne, mieliśmy załatwic parę spraw. Tak to jest jak cos się zaplanuje. A dodatkowo mojego męża coś ugryzło w kostkę jak byliśmy na działce i ma opuchniętą nogę od kostki do kolana i silną. Bierze antybiotyki i kuśtyka. Jak w czeskim filmie....


Anula wszystkiego najsłodszego dla Martynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulabku całuski dla Martynki od Amelki i cioci Agi 🙂

Małgosia
Ty dziewczyno pokaż się lekarzowi z kręgosłupem nie ma żartów.

Paula absolutnie i to spodenki jakieś cieniutkie i cieniutki bodziak.

Olu miejmy nadzieję że serce wytrzyma 🙂

Zmykam dziewuszki do sprzątania a potem na tarasik słoneczkować się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Pomylilam, to dzis w nocy jadę rodzić 😁
U nas noc fajna jak zwykle ale o 5 po amciu mała już nie spala tylko marudzila i jestem nie wyspana a dziś nas czeka podróż 🙂
Piękna pogoda więc korzystajmy bo zaś deszcze przewidują 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku a zapomniałam zapytać jak tam Twoje brzuszki i dieta??
Ja dziś weszłam an wagę z 12,5 kg zostało mi 6.5 kg 🤪 🤪 🤪 🤪
dieta i brzuszki czynią cuda oby się nie zatrzymało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item1056768635_skoczek_rainforest_od_fisher_price.html ta zabawka bedzie koło 21.3 wystawiona na kup teraz za 250 zł miała byc dla mnie ale ja wychaczyłam aukcje wystawiona 5 min temu za 230 🙂 normalnie w sklepie potrafia kosztowac 450 zł na allegro za 370 + 50 zł przesyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuzynka ma dla córki od 2 tyg i mała nie chce z tego wychodzic 🙂 mysle ze warto 🙂
pozatym pokarm mi zwiał wczoraj wymeczyłam przez cały dzien 150ml dzis juz lepiej alee.
nocka ładna przespana

szkoda ze pogoda do bani bardzo sie obnosi i co chwile kropi a o 5 było piekne słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...