Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
byłyśmy na spacerku ale jest taka duchota ze niema czym oddychać Majka chyba też źle sie z taką pogoda czuje bo marudziła na dworze i płakała wiec wróciłam do domku i jest spokój 😲
zaraz biorę sie za obiadek dziecko sie ładnie samo bawi na macie trzeba to wykorzystać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moje dziecko zamiast obudzić się na jedzenie to usnęła na polku hahahha.
chyba dziś dostanie zamiast jednej butli zupkę a potem deserek, zobaczymy czy taka kolejność u nas przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też właśnie wróciliśmy ze spaceru, ufff ale jest gorąco, masakra.
Elwira2811 jedzenie można podawać od ukończonych 16 tygodni, trzeba obserwować szkraba. Jeśli je, nie pluje, brzuszek go nie boli to nie ma żadnych przeciwwskazań do podawania jedzonka. Ja zaczęłam od marchewki przez 5 dni a dzisiaj pierwszy raz były brokuły.
Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną, która karmiła piersią swojego synka i zaczęła podawać mu inne pokarmy dopiero po 6 mc życia i powiedziała że żałuje, że tak późno zaczęła mu dietę urozmaicać. Dlaczego to nie wiem, bo się jej nie zapytałam 🥴.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze 🙂 to pewnie tylko chwilowe i lekarze doprowadza babunie do zdrowia 😉 nie martw sie na zapas i nie wolno ci myslec o najgorszym 🙂 Masz moje wsparcie 😘

A moj brzdac wlasnie zasnal w wozeczku na balkonie 🙂 ciekawe ile pospi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAJECZKA DALEJ MALTRETUJE SWOJE MASKOTKI NA MACIE, ALE JUZ POWOLI OPADA Z SIŁ 😲
DZIEWCZYNKI KTÓRE CHRZCIŁY JUZ MALUSZKI CZY MUSIAŁYŚCIE DAWAĆ NA CHRZCIE INNE IMIONA CHRZEŚCIJAŃSKIE TAKIE ABY DZIECKO MIAŁO SWOJEGO PATRONA ? BO JA 17 LAT TEMU ELIZĘ CHRZCIŁAM JAKO ELIZĘ A NIE MA TAKIEJ ŚWIĘTEJ 🤔A TERAZ MI KAZAŁ WYBRAĆ IMIE DLA mAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz zmienić Majce imię?? czy drugie święte dać??
Dal mnie to jakaś szopka, oglądałam dziś na DDTVN i tam było o religii w szkole i księżach i normalnie był gość który podał księdza do Sadu bo wyzywał jego córkę od Pogańskich dzieci i innym zabronił się z nią bawić, dodam że oboje rodzice są ateistami.
Dla mnie to czarna mafia i powinni to wytłuc, nie mylić z wiarą, piszę o księżach żeby była jasność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My rowniez po spacerze. Synek przespal caly wiec mama mogla pozalatwiac sprawy. Sloneczko piekne na wybrzezu i jak narazie az tak nie jest goraco (albo i jest nie wiem bo w australii codziennie bylo latem po ponad 30 stopni w cieniu) Po powrocie mlaskal wiec chcialam mu dac troche wody ale plul nia jak tylko mogl 🙂 Teraz fika pod palakiem z grzechotka 🙂

Ide cos zjesc...cos glodna dzis jestem strasznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA TEZ TO DZISIAJ OGLĄDAŁAM I MNIE CHOLERA BRAŁA, JA SIE PRZYZNAM ZE MOJA ELIZA NIE UCZĘSZCZA NA RELIGIE , BO PO TYM CO KSIADZ NA LEKCJACH OPOWIADAŁ TO BYŁABYM CHYBA NIENORMALNA POZWALAJĄC JEJ NA TO .
TAK MAM WYBRAĆ DODATKOWE IMIE Z KTÓRYM BĘDZIE OCHRZCZONA -PARANOJA JAKAŚ. SPYTAŁ MNIE WCZORAJ CZY WYBRALIŚMY JUZ IMIE DLA DZIECKA -JA 😲 😲 😲 I MÓWIĘ ZE ONA MA PRAWIE 4 MC WIEC JUZ DAWNO 😉 ALE JEGO NIE OBCHODZI URZĘDOWE IMIĘ TYLKO CHRZEŚCIJAŃSKIE -BO MAJA TO JEST PSZCZÓŁKA 🤔 -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie też ksiądz nie ingerował w imiona 🙂 po co nadawać kolejne skoro ma już w akcie urodzenia, Ola zmień Ty lepiej księdza 🙂
Teraz to u nas chyba coś walnie z nieba bo jest tak parno i się ciemno zrobiło 🤢 . Dobrze,że zaliczyliśmy już spacerek 🙂 , na którym dzidzia za bardzo nie pospała no ale się dotleniła 🙂
Babcia teraz usiłuję uśpić Karolinkę 🙃.
Anna - witaj wśród nas 🙂 🙂 🙂 🙂
Moni - nie było Cię kilka dniów , fajnie że już jesteś 🙂
Anulka - dobrze że z babcią lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...