Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu ja mam 28 u Amelii w pokoju i chłodzę wiatraczkiem.
Olu to mafia a my im ulegamy, w dupie za przeproszeniem bym to miała, ale cóż dziecko ochrzcić trzeba.
Gdyby mi ktoś robił takie problemy, po prostu bym nie chrzciła i po temacie, tylko problem bo co inni powiedzą... 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania wiesz że muszę mieć zawsze gorzej hahaha.
Dziś nie krwawię ale na 28 dni 27 krwawiłam, a jutro powinnam znów zacząć zobaczymy.
Coś mi się porobiło bo na usg wyszło mi coś na jajniku wielkości 4,5 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola z tym imieniem do chrztu jest przecież tak samo jak z imieniem przy bierzmowaniu. Nie używamy go nigdzie, jest tylko w papierach kościelnych. Najważniejsze, że udało Ci się załatwic i w końcu ochrzcicie Majeczkę. Przejścia to Ty miałaś straszne, my idziemy niedługo załatwiac nasze i zobaczymy jakie będą hity 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu właśnie nie wiadomo co mi wyszło, za miesiąc czyli za dwa tygodnie już mam iść do kontroli i zobaczymy.
Anulabku piękna profilowa fotka 🙂
Tak miewałam już wcześniej, długo się leczyłam przez to prawdopodobnie mieliśmy takie problemy z zajściem w ciążę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 witam wieczorową porą 🙂
Ola - teraz już z górki 🙂 🙂 🙂 będzie dobrze i Majkę ochrzcicie 🙂
Anulka - gratulacje z powodu wszystkich rocznic 🙂 🙂 🙂 oby tak dalej 🙂
Moja Mała też dziś brykała w rampiersie 🙂
A ja mam teraz masakrę - jak jest tak ciepło , kwitnie wszystko,ja alergik niby zaleczony ale smarkam jak najęta 😞 no cóż trzeba sie trochę pomęczyć .
Aga - trzymam kciuki aby i Twoje problemy zdrowotne pozytywnie się zakończyły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ale upal dzisiaj 😮 masakra jakas.

Moj babel caly dzien plakal i marudzil 🤢 🤔 to chyba po tym wczorajszym szczepieniu jeszcze albo przez ten upal 🤔 🤔

teraz spi po meczarni od 20.45 ale jesc nie chcial od 18.00 wiec pewnie niedlugo sie obudzi 🙂

a ja juz drugi dzien sie zle czuje 😞 mdlosci bol brzucha i glowy. Zbieralo mi sie na wymioty 🤢

nie wiem co sie dzieje 😞 zaraz mi sie przypomnialo jak bylam w ciazy, bo tez sie podobnie czulam.

Anulabku herbatke nalezy podawac swieza. ja najdluzej trzymam do 2 godzin. Zreszta to widac (przynajmniej w herbatkach HIPP) bo potem robia sie takie metne wiec wtedy wylewam.

Kinia mi lekarz tez mowil zeby malego jak najczesciej klasc na brzuszku i nosic na biodrze z szeroko rozlozonymi nozkami. Mowil ze ma fizjologicznie nie dojrzale bioderka.

A ja do urzedu podalam 2 imiona Oliwier michał z czego Michal bedzie tez na chrzcie. I tez jestem tego zdania co Agnieszka. Nie lubie księży, wszystko robia za pieniadze, i wożą sie drogimi furami a niby datki na budowe kosciola zbieraja. Sciema jedna wielka 😠 😠 Jakbym nie musiala to tez bym malego nie chrzcila, moj maz nie chcial bo zal bylo mu kase dac ksiedzu ale wytlumaczylam mu ze w Polsce tak trzeba i ze co rodzina i ludzie beda mowic. Poprostu zrobimy to bo tak wypada. I wywarli na nas presje ze musimy miec slub koscielny wiec od razu nas przygotowywali. A w kopercie i tak tylko 100 zl dostana i niech na drzewo spadaja.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko nie rozumiem, że nie wiadomo co Ci wykryli. Jakieś podejrzenia zawsze są, może to byc cysta lub torbiel. To u mojej Zuzuli w okresie prenatalnym wykryto i potwierdzono torbiel jajnika. W każdym bądź razie trzymam kciuki, aby się to coś wchłonęło.

Anulka najważniesze, że mięśniaki zostało wykryte, teraz tylko należy włączyc leczenie i byc oczywiście dobrej myśli. Pozytywne myślenie czyni cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Aniu ja mam 28 u Amelii w pokoju i chłodzę wiatraczkiem.
Olu to mafia a my im ulegamy, w dupie za przeproszeniem bym to miała, ale cóż dziecko ochrzcić trzeba.
Gdyby mi ktoś robił takie problemy, po prostu bym nie chrzciła i po temacie, tylko problem bo co inni powiedzą... 😲 😲 😲


nie rozumiem jak można chrzcić dziecko tylko dla tego bo... co ludzie powiedzą?? chrzest jest po to żeby wprowadzić dziecko do wspólnoty kościoła czyli do mafii jak sama napisałaś i zmyć grzech pierworodny ... skoro to taka mafia straszna to dlaczego sama chcesz wprowadzić do niej swoje dziecko?? powód bo co ludzie powiedzą jest przezabawny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu masz rację to jest jakaś torbiel ale po USG bliższych szczegółów nie ma, jeśłi się nie wchłonie po miesiącu będzie mi zlecać inne dokładniejsze badania.
Ją zastanowiło to że jest dosyć duże bo ma 4,5 cm .

Asia gdyby mi robili problemy w du..ie bym ich miała, ochrzcić się zawsze można.
Po za tym uważam że każdy powinien sam decydować o sobie i chrzest powinien być w wieku dorosłym, zabrzmi to jak hipokryzja bo jednak Amelię chrzczę nie mniej jednak to ona powinna sama zdecydować czy chce być katolikiem a nie żebym ja jej narzucała.

A już najbardziej sorki za szczerość ale śmieszy fakt że " zmuszają"Was do ślubu. W imię czego ja pytam??
Chcę się żenić to się żenię chcę chrzcić to chrzczę ale co to znaczy że ktoś mnie zmusza 🤪 🤪 🤪
Niestety sama świata nie uleczę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, myślę że się wchłonie, niemniej jednak jest to uciążliwość pewna.
Po za tym u mnie zdarzały się już takie rzeczy więc jestem spokojna.
Tylko jak sobie pomyślę że te 9 miesięcy było spokoju, wszystko mi się wyleczyło, uwierzysz że nie mam nawet alergii a jeszcze w zeszłym roku nie byłam w stanie wyjść z domu, miałam dodatkowe wolne w pracy bo nie byłam w stanie funkcjonować a teraz??
Cisza totalna 😁 😁 😁 😁 Nie zażyłam jeszcze ani jednego leku na alergię 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni żadna hihihhi
Mój Andrzej ma brązowe, ja mam błękitne, Amelia jest do niego podobna a oczy ma grafitowe 😁 😁 😁 😁 chyba po listonoszu 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga my jestesmy po cywilnym juz 2,5 roku i koscielny tez chcielismy wziac mimo ze nie jestesmy praktykujacy tzn raz od swieta pojdziemy do spowiedzi ale wymarzylismy sobie wesele takie odjazdowe z duza iloscia gosci i baletami 🙂 wiec odlozylismy to na kiedy indziej ale wlasnie ze wzglwdu na chrzest to sie troche pospieszylo ale w sumie to dobrze bo 2 okazje za jednym zamachem a i tak chrzciny wyprawiamy w restauracji a ze to bedzie sobota bo od razu slub bierzemy to i balety w knajpie tez beda 🙂 czyli mozna powiedziec ze wesele tez bedziemy mieli 🙂

A powiem ci ze moj ojciec ś.p. byl nie wierzacy i ani ja ani moj brat nie bylismy ochrzczeni ani przyjeci. i mimo ze ja nie praktykuje to mialam za zle ojcu ze tak postapil bo poczulam sie gorsza, jakas inna niz wszyscy, a najgorsze bylo przygotowanie do przyjecia 😞 to wlasnie wtedy sie dowiedzialam ze nie moge bo nie bylam ochrzczona 😞 😞 i wiele osob nialo mnie za jehowa 😞 ale jak tylko skonczylam 18 lat to sama sie ochrzcilam, przyjelam i bierzmowalam a za rok wzielam slub 🙂 i niby nic sie nie zmienilo ale czuje sie normalnie tak jak powinno byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...