Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kinia -moze ta pogoda robi swoje , choć ja też miałam takie okresy że siedzialam i ryczałam jakaś depresja czy co? 😞 , szykuję obiadek i czekam na męża .Coś mnie pobolewał brzuch ale chyba za duzo marchewki zjadłam -choć i tak podzieliłam sie z psem bo uwielbia :laugh: poleżałam i przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 ja się czuję dobrze tylko spała bym ciągle ☺️ no i jak za dużo pospaceruje to czuje lekkie skurcze a tak to nie narzekam na razie 😆
Tak, ja już obiadek zrobiłam i myślę co dalej robić 🤨
Zauważyłam mały brak na forum co niektórych np Anitek i monisiaczek no i inne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia ja tak wczoraj wieczór miałam - siedziałam na łóżku i płakałam bez powodu. Tak mi jakoś smutno było, czułam się gruba i brzydka (całą ciążę mam problemy z trądzikiem), a mój kochany Marcin próbował mnie przekonać że im większy mam brzuszek tym śliczniej wyglądam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie rehabilituje z pisaniem dzis bo nie wiem kiedy mnie znowu wchłonie praca.

Kinia ryczenie to jeszcze pikus


Ola szpiegu moje psy jadły nalogowo trawe 🙂)


Doti walic tradzik zobaczysz jak dzidzia to wszystko nadrobi( ja mam na moich 2 atutach straszne i nie chodze w dekoltach 🙂)


moni27 ty spisz a ja nie moge w nocy do 2 siedze a jedyne co dokucza to zgagaaaaaaaa i małe przeziebienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti bo wszystkie Marciny to takie kochane chłopaczki 🙂 Mój Mąż też ma na imię Marcin:P Z tym moim dołem to jest tak że nic mi nie pomaga, ani Mąż, ani słodycze, ani Mama, a już nawet do Babci dotarły informacje o moim humorze i ciągle dzwoni:P Miło jak tak każdy o Ciebie się martwi ale ja jakoś nie mogę przestać się smucić 😞 A przecież mam tyle powodów do radości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti to fajnie wiedzieć ze ma sie wsparcie u kogoś kochanego , ja też nie mogę narzekać moj mąz też mój ze jestem śliczna itd.A jak mam dola to nawet przerywa pracę i wraca do domu aby być ze mna a ja sie wtedy czuję bardzo kochana i bezpieczna wszystkie smutki mijają natychmiast 🙂 a twoje problemy ze skora pewno zwiazane są z hormonami ciązowymi -dasz radę 🙂 , wiem ze czujesz sie przez to źle.moja dorastająca corka ma tez klopoty z buźką , wydalam chyba już majątek na leczenie , dermatolog naciagala mnie na rożne zabiegi -wyniki były rozne a teraz znowu źle -ale ona zaczęła sie tym nie przejmowac ,przyjdzie czas to jej zejdzie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trądzik dokuczał mi na początku ciąży, teraz "nieproszeni goście" wyskakują mi na BIUŚCIE!! Mój Mąż też jest dla mnie ogromnym wsparciem i nie raz bez niego to chyba utopiłabym się we łzach ale teraz jakoś tak nawet on nie daje rady. No cóż może to faktycznie pogoda tak na mnie działa. Boję się tylko że przez te moje humorki przytyję okropnie bo całymi dniami obżeram się:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy macie tez wrazenie ze brzusio sie Wam podnioslo w gore i uciska na zoladek i inne organy... ja tak mam od piatku, to az boli... kurcze w 1 ciazy to mialam tak ale dopiero od 8 mies, az sie boje co to bedzie dalej 😞
Kasenn, ale masz fajne brzusio , nie to co ja taki balon wielgachny, juz sie czuje jak slonica a do marca jescze tak daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak moni27 , zgadzam sie z Toba w 100% 🙂 pierwsza ciaze tez przechodzilam jesienia i zima, urodzilam na poczatku maja wiec jakos mi sie udalo brzucho pod plaszczem schowac 🙂 ta ciaze tez zaplanowanam w podobnym okresie wlasnie dlatego zeby latem sie nie meczyc i zeby Maluszek zlapal po urodzeniu jak najwiecej sloneczka 🙂 podobno dzieci urodzone wiosna sa bardziej optymistyczne niz te urodzone jesienia czy zima- ma to wlasnie zwiazek z obecnoscia sloneczka w pierwszych miesiacach zycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...