Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia83 napisał:[/b

Marcóweczki mam pytanie odnośnie wypraki i ubranek - choć może już rozmawiałyście na ten temat - mianowicie czy kupujecie Kombinezon zimowy ? Bo się cały czas zastanawiam czy już kupić, żeby było w czym wracać ze szpitala czy dopiero póżniej - ale wsumie może już nie być potrzebny no i mam dylemat co nam pogoda przyniesie 🙂


ja mam 3 kombinezony rożnej grubości , myślę ze sie przydadzą bo początek marca może wyglądać rożnie , a co jeśli urodzi się w lutym ? lepiej mieć na ODBIÓR ZE SZPITALA , jeszcze dodatkowo kopiłam śpiworek do fotelika i wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 aż 3 hm, no to faktycznie się zastanowie nad kupnem ale odrazu kupie rozmiar 62 lub nawet 68 zeby juz na cały ten sezon starczył.

Też się zastanawiałam nad spiworkiem do fotelika, bo do wózka to kupiłam pościel, mam pled i to chyba starczy.

Ehhh z jednej strony mam wrażenie że za mocno szale z tymi rzeczami ale kto wie co sie przyda 🙂

kasenn88 Tymek to piękne imie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 napisał:
ola73 aż 3 hm, no to faktycznie się zastanowie nad kupnem ale odrazu kupie rozmiar 62 lub nawet 68 zeby juz na cały ten sezon starczył.


wg mnie kupowanie teraz kombinezonu na 68 to niekoniecznie dobry pomysl , bo teraz Dzidzia sie w nim utopi a na jesien moze okazac sie zamaly... ja mam na 62 i mysle ze to optymalny rozmiar bo mozna spokojnie zapakowac w niego cieplej ubranego maluszka.

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem super wyspana od przed świat śpie jak niemowlę :laugh: nie wiem czy to zasługa melisy czy tego ze Św. Mikołaja prosiłam o przespane noce 😉

Montusia ja też myślę ze na 62 cm kup ,bo 68 to już 4-ro mc . dzieciątko a to będzie w lipcu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień bryyy 🙂)

Ola jak zawsze pierwsza...

a ja dziś w 10 razy wstawałam pić i siusiuuu po prostu masakra ale jako tako wyspana jestem .. tylko mnie brzusio cos pobolewa w jednym kąciku.. chyba mały zrobił sobie legowisko..



a ja byłam już w sklepie i jem kanapunieee 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

kasenn88 ale kusisz wczoraj jak napisałaś o lodach to wyłączyłam kompa i poszłam do szuflady ze słodyczami :P ehhh dobre były te wczorajsze czekoladki 😁

A na śnaidanie zjadłam gorące bułki z dżemem i kakao 😁 od rana słodkości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wy od rana o jedzonku :laugh: lody czekoladki mniam.... , ja po śniadanku nie mam na nic ochoty , skocze tylko po jakieś owoce bo mam jakieś braki w diecie chyba -jabłuszka kupić grejpfruty 🤔
u mnie w domku córcia i mąż więc cala chałupka ludzi:laugh: i tak do 4 stycznia jesteśmy razem wszyscy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !
Po długiej przerwie, ale jakiej przyjemnej... U mnie brak sniegu, jest 3 stopnie na plusie. Ale obiecują teraz opady.

A teraz po kolei:


1.Co do cytologi tez miałam robioną w 20 tyg.
2.Na wizytach zawsze bada mnie na samolocie
3.Kreskę na brzuszku mam od 17 tygodnia ciąży i chłopak 100% (podobno, bo to się okaże :laugh: ), owłosienia nie mam.
4.Kombinezon kupuję na 56 bo oglądałam i są dosyć duże (przewidziane jest że ma posłużyć ok. 2 miesięcy), a w maju już pewnie cieńszy będzie potrzebny, a noworodek w takim na 68 to się "utopi" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o 18 mam usggg a potem napewno pojedziemy cos zjesc bo ja strajkuje z jedzeniem a dokładnie z gotowaniem.

od kiedy kwasu foliowego nie mozna brac??


a elwira ja mam jak chodze i mały jeszcze bardziej sie wypycha do góryy i przoduu


a moj od rana zarabia pieniazki na remont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...