Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola73 napisał:
one są podobne wizualnie z X-landerem tak mi się wydaje, ja chce 3 w 1 aby nie szukać juz dodatkowo fotelika

ja też taki chcę kupic. zauważyłam, że trzeba zwrócic uwage czy fotelik mozna założyc na szkielet wózka, nie używając gondoli. W jednych trzeba w innych nie (oczywiście te są droższe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia83 napisał:
W naszym zestawie też jest fotelik ale my go nie wzieliśmy - w rankingu bezpieczenstwa lepiej wypada maxi cosi - wogóle jest głębszy i dziecko leży w głębi.


Też słyszałam wiele pozytywnych opini o fotelikach maxi cosi. Jedną z ich większych zalet jest głębokośc i wyprofilowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aby zamontować fotelik na stelaż trzeba mieć adapter dodatkowo, a jak kupujesz cały zestaw masz to już w cenie , Olmat ale dodatkowo fotelik kosztuje ok 200 zł albo i więcej , a 3w1 to wszystko mam w tym samym kolorze , jak będzie juz ciepło chce tylko jeździć z fotelikiem a nie całą gondolą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 wiem jak to jest, te co mi się podobaja są w cenie ok 3000. Ja to mam gust 🙂 Nie myslałam, że będę miała taki ogromny problem z wyborem. Jutro wybieramy się do sklepu i popatrzę sobie dokładnie. Pospisuję modele i zobacze może będą tańsze na allegro, chociaż wątpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 🙂 🙂 🙂
Jeden dzień przerwy i co , mam prawie 20 stron do nadrobienia 🙂 .Ale jestem już dziś po pracy , lekko zmęczona, wiec chyba nie dam rady. Zdążyłam przeczytać coś o Wc 🙂 więc i ja biegam i biegam do tego ustronnego miejsca i w dzień i w nocy po omacku 🙂 ( raz bym już spadła z łóżka ) , ale czego nie robi się dla naszych pociech 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam popołudniowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jupi łóżeczko zamówione 😁 będzie po 6 stycznia 😁
Teraz muszę się zastanowić nad materacem jakie kupić.

Dowiedziałam się, że mojego wóżka x-landera XA jak kupie np fotelik maxi-costi lub romer to nie trzeba kupować dodatkowych adapterów, bo pasują 🙂

Siedzę i zajadam się teraz jabłkami a mój brzuszek sobie skacze hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira2811 napisał:
Ola dziękuję za podpowiedź, ale my jednak nie chcemy lustrzanki, bo nie wykorzystamy jej możliwości.



elwira ale te które podałam ci to są kompakty nie lustrzanki rozważcie te propozycje 🙂 lustrzanka wiżae sie z większymi kosztami oczywiście i to skarbona bez dna -bynajmniej u nas tak jest co chwile cos nowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey no to jestem.. i wcale bez humoru ... dzidzi nie zobaczyłam dowiedziałam się ż epan gin w wejherowie o którym opowiadałam wam sprzedał mi grzyba!!!!!!!! fajnie co?? a ja się dziwiłam dlaczego mnie piecze od tego 13 grudnia... qwa mac .. e tam wizyta jakoś nic mi sie nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no jest Tymek ..tylko co się okazało to kazda pacjetka po wizycie w szpitalu z nim ma złe wspomnienia i przyjaciela grzyba... i moja powiedziała ,że skontaktuje się z jego Tata i mu przekaze juz teraz bo to przesada tym bardziej ze ja jestem tak wysoko w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wziernik był metalowy 😠 a jak mnie jeszcze badał to nic nie bylo ... a ja bardzo dbam o siebie.. miałam usg ale nie pokazała .. bo babka z bolami dzwoniła ze jedzie i musiała szybko tylko sprawdzic czy wszystko gra... i tylko powiedziała ile wazy i ze kolejna wizyta 27.01 a i noga ma 14cm 😁 czyli jest duzyy ogolnie kolo 40 paru cm.


tak mam globulki ale popsulo mi to humor juz nawet jak usłyszałam o plci to mnie nie ruszyło... ide zjesc banana bo czekolade juz cała zjadłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...