Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi moja bratowa poleca płyn Dzidziuś mówi ze ładnie pachnie delikatnie i dobrze się w nim pierze , a przy tym z tego co widziałam to niedrogi , trochę sie proszku obawiam moja Eliza miała uczulenia i wszystko prałam w paście Bobas ( nie bylo takiego wyboru jak dzisiaj-Boże ale ja mam stare dziecko..:laugh: )
właśnie szukam na allegro jeszcze jednego kompletu pościeli , nie wiem czemu od razu nie kupiłam 2 zmian 😲 Montusia pochwal sie jaką kupiłaś ja chce tylko 2 częściowy , bo prześcieradełka mam juz 2 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
stesknilam sie za Wami strasznie, ale 16 stron zaleglosci nie nadrobie 😞
wczoraj czulam sie fatalnie, bylo mi slabo i brzusio zaliczylo kilka skurczy przepowiadajacych, troche sie wystraszylam zwlaszcza ze tez wczoraj pojawily sie pierwsze kropelki mleka... dzis spokojnie ale wczorajsze wydarzenia sklonily mnie do przyspieszenia pakowania torby a maz przyspieszyl z remontem 🙂

Ola ja przy Livii najpierw pralam w prtoszku jelp (czy jak to sie pisze 🙂 ) ale nei bylam z niego zadowolona - ubranka mialy jakis dziwny zapach,wiec przerzucilam sie na Lovelle i tak zoatalo do pol roczku, pozniej zmienilam na persil sensitive bo jednak plamy przy polrocznym brzdacu wumagaja silniejszego detergentu i Livia w ogole nie zareagowala na ta zmiane wiec OK 🙂 Co do Lovelli to ja mialam i proszek i plyn i pralam tak ze stpalam troszke proszku a tego plynu uzywalam jak plynu do plukania wtedy ubranka byly bardziej miekkie, wiec polecam ta marke 🙂 no i zapach ma neutralny i chyba nawet tansza jest niz Jelp, a i z tego co pamietam ma rekomendacje instytutu.

Ok zmykam z mezem na zakupy , mam nadzieje ze upoluje cos dla Marcela na wyprzedazach 🙂 chociaz mimo ze samochod pod samym wejsciem stoi to wychodzic sie nie chce bo u nas dzis -19!!! czyli prawdziwa norweka zima, brrr...

trzymajcie sie cieplo,
papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prałam w loveli.wczoraj pierwszy raz chwycil mnie skurcz łydki,ale smieszne uczucie;/ ostatnio moja mała jest tak jakos ulozona ze naciska mi na pecherz i 3razy w nocy muszedo wstawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 przesyłam Ci linka i naprawdę pościel rewelacja z moją znajoma zamówiłyśmy wsumie z 6 pościeli u tego sprzedawcy 🙂 mamo-tato się nazywa sprzedawca 🙂

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3975175&order=d&change_view=1

A karazueli nie kupuje narazie - bo znajoma, która ma 3 dzieci mówiła, miże jej dzieci nie lubiły. Ale nie wiem wsumie bo wszystcy kupuja i nikt sie nie skarży :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od świat nie gotuje mam jeszcze tyle mięsa . ale już nam się znudziło i chyba zrobię zapiekankę z makaronu , pieczareczki ,ser, jakieś szyneczki 😉 tyle piszecie o tym praniu ze chyba pójdę po płyn i też zacznę 🙂 i tak u mnie pralka chodzi codziennie a prasowania nienawidzę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jestem udana 🙂 poszłam zrobić zakupy a wracając pod samymi drzwiami pękła mi siatka i zbiłam słoik z kompotem wiśniowym a taki miałam smak na niego , wszystko zalane sokiem , na korytarzu wygląda jakbym kogoś zarżnęła :laugh: na szczęście Eliza już to posprzątała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic mi się dziś nie chce oprócz spania a trzeba w końcu na zakupy wyjść 🤨
Miałam wreszcie jechać dziś na szkołe rodzenia i znów się to odwleka i na przyszły tydzień dopiero pojadę bo mąż nie może się zwolnić z pracy bo mają inwentaryzację a sama nie chce tam jeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc bzuchatki u mnie piekna zima 🙂 Bylismy na krótkim spacerku pozatym jakoś leci szkoda tylko ze jeszcze 12 tygodni do końca mogloby być mniej 😞 no cóz ale tyle wytrzymalismy to jeszcze te 12 wytrzymamy 🙂Fajne wózki wypusciła firma bexa www.bexa.eu i firma dymex www.dymex.com.pl model wiki.Jeszcze z 2 tygodnie i zaczne kupować ciuszki i potrzebne rzeczy na przyjscie maleństwa na świat.No i jeszcze jedno wybraliśmy imie na 99% mam w brzuszku Wojtusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...