Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola73 zrobiłam też zapiekankę na obiad - makaron, cebula, pieczarki, kurczak i dużo sera na wierzchu 😁
Już siedzi w piekarniku 😁

A ile lat ma Twoja córka Eliza jeśli można wiedzieć, bo piszesz że często Ci pomaga 🙂

Teraz leżę na kanapie bo mnie miednica strasznie boli mam wrażenie że się rozjeżdzam ;/ lekarz mnie badał pare razy i mówi że wszystko na dole jest zamknięte i nic się nie dzieje - a mnie tak boli już prawie od miesiąca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ha! 🙂 a ja po zakupach 🙂 obkupilam Livie, Marcela i siebie a maz ani jednej rzeczy nie upolowal... glupio mi strasznie bo ma jutro urodziny a caly bagaznik to moge bambetle... 🙂 no ale jak nic mu sie nie podoalo to trudno.
Kupilam juz ostatnie rzeczy do wyprawki Marcela do szpitala i dla siebie szlafrok bo moj domowy jest za gruby jak na szpitalne warunki.

Montusia83 , moja miednica od ponad 2 mies sie rozszerza, ale to dlatego tak wczesnie bo juz rodzilam i lekarz mnie uspokoil ze to niby normalne i dzieki temu latwiej bedzie urodzic... zobaczymy 🙂

dziewczyny nie piszcie nic o prasowaniu bo lapie strasznego dola, przez ta wymiane pralki nie moge wyjsc z prania a do prasowania czekaja juz 3 kosze, pralka w toku i jeszcze mam brudow na 2 prania, ze o ubrankach Marcela nie wspomne... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze June juz nie bedziemy piasać o koszach pełnych do wyprasowania i szafach zapchanych ubrankami dla brzdaców które trzeba wyprac i wyprasować 😁

Kochamy Cię bardzo i nie będziemy Cie tym dreczyć

a ja bylam na zakupach i kupiłam Proszki do prania JELP 29zł 2,4kg zdzierstwoooo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do sylwestra - to mam dwa Picolo 😁 i będzie mocna jazda w domu przed Tv hihi może pojedziemy do znajomych na imprezę oczywiście jak nie zasnę wcześniej :laugh:

june28 ale ja nie mogę kucać nawet - to jest tragedia, nie no może większą tragedia jest lęk przed seksem to już wogóle porażka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montus witaj w ekipie heheh
kochana seks powobuje że miesnie Ci sie rozbijaja ja to mam od miesiaca i w nocy jak wychodze z łóżka to z łzami w oczkach ale coz jak dużo pochodze i staram sie cwiczyć fakt potem strasznie boli ale zaczyna mi przechodzić a jak za dużo siedze lub leze na boku to uuuuu..


ide jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki bylam wczoraj na zakupach i kupilismy juz prawie wszystko dla Martynki i dzisiaj skrecamy lozeczko 🙂 Jesli chodzi o wozek to jeszcze nie kupilam ale nie chce 3w1 bo fotelik kupilismy Recaro ze wzgledu na bezpieczenstwo maluszka i jestesmy bardzo zadowoleni polecili nam go znajomi 🙂 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item865310431_spiwor_spiworek_do_fotelika_i_wozka_5_kolorow.html

dziewczyny podsyłam linka i ciekawa jestem jakie są Wasze opinie na temat tego śpiworka 😁

Wogóle mam pytanie w co ubrać dziecko jak będziemy już wracać do domu ze szpitala ? Będę wracała samochodem - no i się zastanawiam czy nie przegrzeje dziecka czy też nie przeziębie.

Myśle, że tak - body krótki rękaw, pajacyk welurowy, czapka, rękawiczki niedrapki, kombinezon no i kocyk i na fotelik i do autka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 napisał:
ola73 zrobiłam też zapiekankę na obiad - makaron, cebula, pieczarki, kurczak i dużo sera na wierzchu 😁
Już siedzi w piekarniku 😁

A ile lat ma Twoja córka Eliza jeśli można wiedzieć, bo piszesz że często Ci pomaga 🙂



moja córcia ma 16 lat , jak się mała urodzi to będzie rocznikowo starsza o 17 😉
ja się tak objadłam tą zapiekanką ze już się nie mogę ruszać:laugh:
Zamówiłam sobie 1 koszulę do karmienia , i biorę i tak piżamkę jedną do szpitala , tylko nie wiem jaki szlafrok czy cienki z satyny czy taki ciepły miśkowy .
lek przed seksem to i ja mam -wolę unikac tego tematu 😉 a tak bym chciala ........... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 🙂 🙂
doczytałam Was 🙂
ja nareszcie po pracy, zaś kilka dni wolnego , hurra 🙂 🙂 🙂
za wyprawkę dzidzi i swoją tez zamierzam się zabrać w styczniu 🙂 🙂 🙂 zresztą najpierw muszę kupić komodę do pokoiku aby mieć gdzie te dziecięce rzeczy pochować 🙂 🙂 🙂
ja na szczęscie wózek mam 3w1 już z fotelikiem 🙂 tylko będę musiała go też przeprać co nieco 🙂
Wy już po obiadkach a ja dopiero idę go robić 🙂 🙂 🙂
pozdrawiam 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Nie mam czasu ostatnio nic napisać, choć staram się czytac na bieżąco 🙂
Czy też tak macie,że czasem dzidzia nie przekręca się powoli ani nie kopie, tylko ma jakby taki atak jakby się cała trzęsła, ale az tak jakby podskakiwała w brzuchu przez 3-4 sekundy? Bo nie wiem czy się tym martwić czy to raczej normalne...
Wy już pierzecie ciuszki, a ja mam tylko jeden śpioszek i jedną koszulkę... ☺️
Brzuch mi twardnieje, ale tylko z rana, po wstaniu z łózka.
W ogóle ostatnio jedyne bóle jakie mam to przewracając się w nocy z jednego boku na drugi. Najczęściej kłuje mnie w podbrzuszu po prawej stronie. Zawsze w tym samym miejscu...
Wizytę u lekarza mam dopiero w przyszły piątek. Ciekawe jak tam moja szyjka. Mam nadzieję,że świeta nie wpłynęły na jej dalsze skracanie się 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym mam ostatnio schizę... Jakoś w Święta weszliśmy na temat tzw."myszek" - że niby jest powiedzenie, ze jak się kobieta w ciąży czegoś wystraszy, to tam gdzie się dotknie pojawi się znamię.
Przypomniało mi się,że jakoś w I trymestrze oglądając horror tak się wystraszyłam, że aż podskoczyłam i zakryłam rękoma twarz... i teraz się boję, żeby Mały mój nie miał jakis plam na buźce... Na zdjęciu ma jakieś takie szere plamy. Po cholerę jak ten film oglądałam 😞
Jak będę u lekarza to poprosze go,żeby mi buźkę pokazał dokładnie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka, spokojnie, te plamy na zdjeciu USG sa spowodowane zalamaniem odbijajacych sie fal, to ultradzwieki daja obraz wiec nie jest to rzeczywiste zdjecie skory Maluszka 🙂 ja jak sie boje to mam taki odruch ze za brzuch sie lapie i w ciazy z Livia kilkakrotnie tak mialam a moja corka zadnej myszki nie ma 🙂
a moja jedyna schiza jest to ze nie zdaze do porodu z remontem pietra gdzie chcemy przeniesc nasza sypialnie , pokoj Livii i robimy pokoj dla Marcela... czyli z zakupem mebli dla Mlodego musze czekac az maz tam skonczy , a ja juz bym chciala miec wszystko w szafach poukladane i byc spokojna... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej dziewczyny dziewczyny poco te schizy!!
karka tym że dziecko się czasem nagle tak trzęsie szybko dziwnie to chyba nie masz się co w takim razie p[rzejmować bo moja prawie każdego dnia tak ma i tez sie zastanawiałam nad tym co to może być ale skoro twoja tez tak ma to pewnie normalne 🙂
a już se myślałam co ona w tym momencie robi,kurcze szkoda że nie mamy jakiej szybki na brzuszku żeby se je podglądać co robią w danej chwili:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czy wasze maleństwa też tak strasznie szaleją w nocy? ja jak się przebudzę a leże na plecach to cały brzuch mi się tak trzęsie że aż boli a jak znów na bok się przekręce to wbija mi w bok coś strasznie cienkiego chyba paluszki i kuje ale tak strasznie kuje że muszę na drugi bok, to za chwilę zabiera się za drugi boczek i powtórka z rozrywki i tak całą noc , co za dziecko po kim to się podało :laugh:
tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...