Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OOO mnie też dzis energia roznosi właśnie wyrzuciłąm Nadi wszystkie rzeczy z szafek i robię spis na kompie i odchaczam co mi jeszcze brakuje a pózniej biorę się za ich pranie 😁

Wczoraj kupiliśmy proszek do prania dla Niuni 🙂

Później szkoła rodzenia ehhh leci...

Ja na temat perfum sie nei wypowiadam odkąd jestem w ciąży nic nie mogę używać, nawet na szampon i mydło zle reaguje - mam nadzieje, że mi to minie bo lubie piekne zapachy 😁

A juz mam dosyc wymiotnych wpadek pod prysznicem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam ochotę i chęci zrobić to i tamto ale ledwo zacznę to słabnę ciężko mi jakbym przeleciała jakiś długo dystansowy bieg i brzuch mi się twardy robi i skurcze łapią 😞 ja się boję żebym zbyt wcześnie nie urodziła 😞
A kusicie mnie już z przygotowaniem ubranek żeby je poprać i poukładać już i chciałabym też tak zrobić a tu se myślę po co jeszcze tyle czasu masz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni mnie też kusi pranie i szykowanie tego wszystkiego... Ale w moim przypadku, to wszystko lepsze niż siedzenie z książkami :P A tu sesja się zbliża i trzeba powtórzyć materiał. W lutym, jak będę miała ferie to sobie wypiorę wszystko 🙂

Elwira, kto będzie miał, ten będzie miał... Mnie nie przysługuje urlop bo nie pracuję tylko jestem na studiach. I nawet mój narzeczony nie może wziąć urlopu dłuższego. Bo z tego co wiem, żeby wziać "tacierzyński" to wcześniej kobieta musi wykorzystać ileś tam tyg z macierzyńskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂 ja wczoraj dopiero zakończyłam święta ale meczące 🙂a dzisiaj już w domku i odpoczywam. u mnie piękna zima dużo śniegu szkoda że go na święta nie było 😞 Doti dowiedz się dokładnie bo jeśli ty nie pracujesz i nie bierzesz to twój narzeczony może wziąć urlop macieżyński tylko musisz się dowiedzieć na jakich zasadach. bo z tego co ja wiem to moj mąż będzie mógł chyba a ja nie pracuje bo zrezygnowałam w 2 miesiącu ciąży. Ale w sumie po co dal mojego jak i tak ja siedzę w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallooo

June słuchaj jest tak krystian w wejherowie juz zalatwil i opłacił pokój 1osobowy a pozatym tam sa salki 2 osobowe i dzieci sa przy mamach i odwiedziny sa od 8-22 🙂 a na zaspe to on nie bedzie jezdził znam go..


OLa ja spałam od 1 jad zabita do 10.30 🙂

a teraz biore sie za czytanie co tam napisałyscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie jak sie czujecie 🙂 ? widze ze u Was juz pakowanie trwa ja dzisiaj tez pakuje swoja torba 🙂
a to lista ktora dostalam ze szpitala 🙂
MAMA
4 paczki podpasek
- 3 lub wiecej pizam lub koszuli nocnych
-majtki najlepsze jednorazowe
- chusteczki do higieny intymnej, plyn do hig intymnej
- dlugi sweter lub bluza i skarpetki
- szlafrok i papcie
-szampon do wlosow jakies mydlo do mycia, jakas szmatka flanelowa do buzi
- telefon , jakies drobne pieniadze itd.

DZIECKO
- 2 podkoszulki, 10 body i spiszkow(po 5 z kazdego) , sliniaczek
- 2 reczniki do dziecka
- 24pieluchy (moze byc potrzebne wiecej w zaleznosc od tego jakiej opieki bedzie potrzebowac dziecko)
- 1 paczka wacikow ale wiecie takich tych kulek z waty takich kosmetycznych. 1paczka ma 100sztuk wiec wystarczy 🙂
- Oliwka i plyn do mycia dziecka
- wazeline do pupci
- 2 gabki w tym jedna niebieska a druga jakis inny kolor
- jakis cieply kocyk na wyjscie do domu

RZECZY POTRZEBNE NA SALE PORODOWA ( NAJLEPIEJ OSOBNA TORBE SPAKOWAC)
- sciereczke do buzi lub flanelowa pieluszke czy cos takiego
- vazelina do ust lub jakas pomadka do ust
- 2 paczki podpasek poporodowych
- 1 szt majtek jednorazowych
- pieluchy mysle ze sztuka starcza bo to tylko na porodowke dla dziecka 🙂
- spioszki dla dziecka
- koszula lub jakis tshirt do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne takie ciuszki malutkie prawda -jeszcze się nimi nacieszymy jak będziemy ubierać przebierać maluszki nasze 🙂 Miałam jechać kupić brakujące rzeczy i w końcu stwierdziliśmy ze czas po co zagracać teraz juz mieszkanie wanienką i przewijakiem , albo kupię w lutym albo jak nie zdążę to juz maż sam załatwi-trochę jego samego inicjatywy się przyda 😉

za to wybraliśmy się do lasu na spacer , ale pięknie śnieg leży, cisza ,słonko grzało aż miło było połazić 🙂 tylko psu w łapki zimno wiec nie długo nasz spacer trwał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek co tak dużo tych ciuszków do szpitala , rozumiem pobyt może sie przedłużyć u nas ok 2-3 doby trzymają i nie ma obowiązku mieć swoich choć to lepiej dla szpitala -oszczędności 😉 ja oczywiście tez wezmę swoje ciuszki , ręczniki , pampersy obowiązek + chusteczki nawilżane ale kosmetyki niech dają swoje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola taka liste dostalam nie mam pojecia co tak duzo...moze na wszelki wypadek choc niby polozna jednej z przyszlych Mamusi mowila ze 5wystarczy tych body itd ja tam biore wszystko tak jak na liscie nie zaszkodzi mi 🙂 kosmetyki tez wezme swoje bo nie chce zeby mi dziecko kapali w jakis johnson itd. bede miec swoje to spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
każda mamusia wie co dla swojego dzieciątka najlepsze , tylko mnie wkurza ,że liczą aby wszystko swoje mieć -wygodniej dla nich i taniej . ja też mam listę ale taką z jakiejś gazetki dla przyszłych mam i piszą rożnie w jednej ze 3 komplety -śpioszki , kaftaniki w drugiej ze 5 kom. , poza tym skarpetki dla maluszka , rękawiczki niedrapki , 2 czapeczki i wiele rożnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dziś jak pójdę na szkołe rodzenia to się muszę podpytać czy w moim szpitalu jest jakaś lista rzeczy. ale faktycznie dużo tych rzeczy trzeba wziąść - ja napewno się nie zapakuje do jednej torby 😁 będzie jedna dla dziecka i jedna dla mnie hihi normalnie wczasy 2 tygodniowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...