Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.

Powiedzcie mi jak przekonać mężczyznę, że 10 tygodni to bardzo mało czasu? Usiłuję przekonać mojego Marcina, żeby wziął się za robienie barierki na schodach i odnowienie łóżeczka i ciągle słyszę "mam czas". A jakby zrobił to teraz, to później miałby czas dla mnie... Chyba nie mam co liczyć na to że będzie ze mną do szkoły rodzenia chodził 😞 Brakuje mi wsparcia z jego strony 😞

Mój syneczek rozpycha się jak tylko może. Wciska mi nóżki pod żebra, odbija się od pęcherza... To coraz częściej boli 😞
I ciągle mam zgagę. Cokolwiek zjem, to później cierpię 😞 Nawet po zwykłej wodzie. Migdały i rennie już nie pomagają. Mleka nie mogę pić, bo później mi jest nie dobrze (a przecież nigdy nie miałam uczulenia na mleko 🥴 )

Śniło mi się ostatnio, że byłam w szpitalu oglądnąć porodówkę i dziewczyny ze skurczami siedziały i czekały na rodzenie. Nie miały numerków kolejności ale tak to jakoś szło datami porodu... I śniło mi się, że jak wróciłam do domu z tego szpitala to pół godz. później też zaczęły mi się skurcze. A że miałam jeszcze z 8 tyg do porodu to nie byłam spakowana i zaczęłam się pakować spokojnie i powoli a rodzinka zaczęła panikować. Ale nie urodziłam, bo mnie te bolesne skurcze obudziły. Jak otworzyłam oczy to się okazało że to nie skurcze, tylko Mały tak się przekręcił, że miałam taaaaaką bulwę po prawej stronie pępka, że w ogóle brzuszek się zniekształcił... I dlatego bolało. Ale pogłaskałam go troszkę i się ułożył inaczej.

Ależ się rozpisałam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru i powiem Wam, że ledwo żyje - kręgosłup, miednica odmówiły mi posłuszeństwa. Fakt, że wybrałam sobie długi spacer i musiałam dzwonić po męża żeby mnei do dmu zawiózł. Dobrze że on pracuje w domu i mam go na każdy tel.

No ja też jestem ciekawa w którym tygodniu urodze 😁 bo według miesiączki to termin mam na 20 lutego, ale według usg to mam 4 marca. Lekarz mówi, że to różnei bywa, ale mówi że bardziej z usg jest data prawdopodobna - zwłaszcza, że przed sama ciążą - 6 mc bez evry okres mi zbzikował i długo nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja ostatnio bylam u lekarza i sie okazalo ze malutka jest o 3tyg mniejsza i wyznaczyli mi 2 termin.
1. mam na 23 marca
2. mam na 12 kwietnia
wiec pewnie urodze ostatnia 🙂 🙂
chociaz nie jest powiedziane ze tak musi byc na 100% chcialabym zeby mała sie urodziła w dniu urdzin mojego taty 😉 6 kwietnia:P taki maly prezencik urodzinowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj przykro mi Doti pewnie te sny masz z obaw i lęków przed porodem, moja kumpela jest psychologiem i mówi, że trzeba rozmawiać czy to z mężem czy z koleżankami o swoich obawach.
Ja miałam tak na poczatku ciąży - budziłam się mokra i przerażona w nocy. Rozmawiałam z mężem i lekarzem - wsumie to ciągle zadaje tysiące pytań ale przynajmniej się uspakajam.

Doti to może jakiegoś podstępuj użyj - skoro Twój mąż odmawia kobiecie ciężarnej - nunu palcem trzeba mu pogrozić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zmarzłammmm ale już mi lepiej zjadłam kanapusie i wypiłam ciepła herbatke ... pranie powieszone... i wracaja te monotonne dni samotne dni...

ahh ta 18 ciekawa jestem jaka dzidzia duza jest i jak tam jej zdrówko ... pozatym musze się przygotować na poważna rozmowe z męzem..obawiam się że po niej nie będzie wcale miło ale cóż musze ten rok zakończyc z pewnością że już dorósł do bycia Ojcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂policzylam kto kogo bedzie mial i duza przewaga dziewczynek:
Doti-synek
Moni27-córka
Olamat-córka
Ola-córka
Kassen-synek?
Magdulka-córka
Elwira-synek
Kamis-córka
Angel-córka
Anulab-córka
June-synek
Monixa-córka
Anitek-synek
Marys-?
Cruella-córka
Montusia-?
Karka-synek
Paulinka-córka
No1edyta-córka
Asiula-córka
Nikoś-synek
Ania175-synek
jak o kims zapomniałam to sorki:\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sen o byciu w ciąży oznaczać ma szczęście, powodzenie i spełnienie marzeń.
Sen w którym widzi się kobietę w ciąży zwiastuje powodzenie materialne.
Zaobserwowanie ciąży u siebie jest oznaką tego że otrzyma się nowe wiadomości i nowiny.


http://www.sennik.biz/sennik-porod-rozwiazanie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti pogoń męża z barierkami to może i ma czas ale z łóżeczkiem to sprawa na pierwszym miejscu 🙂

Ja łóżeczko bedę mieć po Nowym Roku w domku i chcę ab mi Piotr dorobił na dole szufladę na ciuszki jeszcze no i lekko meble trzeba przesunąć aby wszytko weszło jak sobie zaplanowałam 🙂 i zaczynam pranie i prasowanie oraz pakowanie torby do szpitala , jeszcze kilka rzeczy zostało do kupienia i będę gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja dziś jadę zamówić łóżeczko no chyba, że będzie na stanie w sklepie to weźmiemy odrazu.

Brakuje nam jeszcze fotelika do samochodu.

Po Nowym Roku biorę się za pranie i prasowanie oraz ostatnie podsumowanie co mi jeszce brakuje i szybko zamówić z allegro 🙂

Wcale nie zaczynam panikować hihi

Koło lutego już spakuje sobie torbę niech stoi w korytarzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja największy dylemat mam z wózkiem nie wiem kiedy zamówić ? no i oczywiście jeszcze do końca nie wiem jaki chce 😲 ot taka niezdecydowana baba ze mnie :laugh:
łóżeczko od bratowej , wanienkę i przewijak też miałam od niej brać ,ale mnie ostatnio wkurzyła więc kupie sobie nowe a ona zostanie z tym i niech robi co chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...