Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
elwira ja czasami mam też twardszy brzuszek jak mi się córka przesunię i jakoś dziwnie ułoży a tak to nie. Nawet z rana prosiłam męża żeby pocmokał jej bo tak się ułożyła, że mnie cisła.

A właśnie wasze brzuszki reagują na waszych tatusiów? mój na mocne cmokanie 😁

Kasenn to trzymamy kciuki 🙂

Ja kwas foliowy nie biorę od 20 tygodnia, po 20 tygdoniu biorę Elevit. A kwasu foliowego to nie można brać w 3 trymestrze, tak czytałam na necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia83 napisał:


Ja kwas foliowy nie biorę od 20 tygodnia, po 20 tygdoniu biorę Elevit. A kwasu foliowego to nie można brać w 3 trymestrze, tak czytałam na necie.


ja sam kwas foliowy brałam tylko na początku a potem w zestawie witaminowym i do teraz falvit mama w którym jest kwas .

co do twardego brzuszka to zalezy , moja mala siedzi od 2 dni z prawej strony i tam jest twardo a lewa strona miękka, z rana przeważnie jest miękki w czasie chodzenia twardnieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO Ola mam prośbę do Ciebie. W związku z tym iż twój małżonek jest miłośnikiem fotografi to czy może mógłby polecić mi jaki aparat kupic??? To ma być raczej kompaktówka bo my jesteśmy amatorami, aparat ma służyć tak wiesz jak zwykłemu śmiertelnikowi :laugh: Narazie staneło na sony DSC-HX1 ale może coś innego by polecił???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tez mam tylko suplement witaminowy tylko nie wiem czy teraz juz nie zmienic ale to sie dowiem dziś u Pani doktor.

Ale jest problem.. zatwardzenie ... znowu mnie dopadło do tego zgagaa jej to się już nie pozbęde chyba


ok spadam sie ogarnąć i ide na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
któraś z was chciała żebym wkleiła po ostatnim usg zdjęcie a ja napisałam że nie wyszło zdjęcie i że nie ma co pokazać a te w avatarku co mam to nie jest z ostatniego usg tylko z przed 2 miesięcy na szczęście jeszcze w avatarku mogę pokazać bo na forum nic nie mogę ono mi się buntuje 😁
A zdjęcie jak widać też nie jest za wyraźne bo nosek i usta dziwnie wyglądają a na monitorze na usg są ładne tzn w sensie że takie jak trza na szczęście , no i moja córka jest mulatką co widać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira jeżeli chodzi o lustrzanke juz z zalotem profesjonalizmu to nikon d5000 z obiektywem 55mm-108mm mam jest rewelacyjnyy i dużo fotografów slubnych itp go używa badz D90 z tym obiektywem

http://www.allegro.pl/item856078009_aparat_nikon_d5000_18_105_vr_8gb_torba_fvat.html

aukcja tak dla wgladu poczytaj sobie o nich a zdjęcia perfekcjaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

Kasenn, juz jestem tez na forum 🙂 - w ramach wytlumaczenia to od rana cos mi sie forumowa strona zawiesza...
a Ty moja drodza po USG nigdzie sie nie szlajaj tylko myk do domku bo my tu bedziemy na relacje czekac i z ciekawosci umierac co z tym Tymkiem 😉

co do kwasu foliowego to tez czytalam ze w 3 trymestrze nie powinno sie go przyjmowac, ja bralam od 14 tyg Feminatal z kwasem i teraz odstawilam zupelnie syntetyczne witaminy bo Marcel i tak jest sporo wiekszy niz powinien... a teraz przechodze na diete owocowa po tym swiatecznym obzarstwie wiec mysle ze witamin mu nie zabraknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira2811 napisał:
OOO Ola mam prośbę do Ciebie. W związku z tym iż twój małżonek jest miłośnikiem fotografi to czy może mógłby polecić mi jaki aparat kupic??? To ma być raczej kompaktówka bo my jesteśmy amatorami, aparat ma służyć tak wiesz jak zwykłemu śmiertelnikowi :laugh: Narazie staneło na sony DSC-HX1 ale może coś innego by polecił???


elwira podaj do jakiej ceny a juz go za raz poproszę aby coś szukała , myślę ze nie odmówi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny po Świętach 🙂 Tyle szykowania, sprzątania i juz po wszystkim. Szkoda, znów trzeba czekac cały rok 🙂 Co do witamin, to ja biorę feminental N i tam też jest kwas foliowy, musze się zapytac dr w styczniu jak będę czy mam nadal to brac czy tez nie.
Ola73 śniło mi się, że urodziłaś i wrzuciłaś zdjęcie na brzuszek.net. Śmieszne, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat napisał:
Witam Was dziewczyny po Świętach 🙂 Tyle szykowania, sprzątania i juz po wszystkim. Szkoda, znów trzeba czekac cały rok 🙂 Co do witamin, to ja biorę feminental N i tam też jest kwas foliowy, musze się zapytac dr w styczniu jak będę czy mam nadal to brac czy tez nie.
Ola73 śniło mi się, że urodziłaś i wrzuciłaś zdjęcie na brzuszek.net. Śmieszne, nie?



:laugh: :laugh: :laugh: , a ja właśnie obiecałam mężowi ze do konca stycznie nie urodzę 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira mój mąż poleca Canona , my mamy juz drugiego Canona i jesteśmy bardzo zadowoleni (z tym że teraz już lustrzankę ), bez porównania lepsze zdjęcia niż sony -ale wybór należny do was -cena zbliżona


http://www.ceneo.pl/Aparaty_cyfrowe;004+m1300+n1500;017P0-330-332.htm


Canon PowerShot SX20 IS albo Canon Powershot SX10 IS
może gdzieś indziej znajdziesz jeszcze korzystniejszą cenę , powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe, która z Nas będzie pierwsza? Powklejamy zdjęcia naszych pociech i będziemy musiały zmianic nazwę Grupy na "Urodziłam w marcu" 🙂
Teraz coraz częściej zaczynam o tym myślec i powiem Wam szczerze, że jak narazie nie boję się porodu. Tłumaczę sobie, że każdy skurcz będzie mnie zbliżał to wyczekiwanego momentu, aż położą mi małą na brzuchu i będę mogła ją zobaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...