Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂
Montusia - powodzenia u lekarza, ja nie mogę się doczekać swoich przesyłek ale w weekend już będę je mieć a potem dalej zamawiać 🙂 Lampka super, też o czymś takim myślałam,tylko że kupię to już później.
Anitek - trzymam kciuki, mam nadzieję,że już jesteś w domku albo w drodze do domku 🙂
June - dobrze , że się wyjaśniło i że już jest dobrze 🙂
Kasenn - mam nadzieje,że humor Ci się poprawił 🙂 🙂 🙂Nic się nie przejmuj, każdy ma prawo mieć gorszy dzień.
Ja jeszcze tylko jutro do pracy i weekend 🙂 uff jak fajnie, choć ten weekend zapowiada się pracowicie 🙂 ,dam radę , przynajmniej nie trzeba będzie wcześniej wstawać 🙂 AAA no i też mnie w sobotę USG czeka , super 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowa pora 🙂
jakos tu teraz spokojnie pewnie wszystkie brzuszki zajadaja kolacje 🙂 ja obzarlam sie lasania i teraz zaluje bo czuje sie jak hiopotam w ciazy 😉

tak dziewczyny, faktycznie moj lekarz mnie dzis rozbawil i poprawil humor wiec raczej powinien zmienic profesje i zostac specem od leczenia depresji 😉
A tak w ogole to na kaszel zapisal mi jakis syrop po ktorym wlasnie mam jakis odlot i zasypiam na siedzaco wiec ide sie zalogowac do lozeczka.

Anitek, a ja juz myslalam ze Ty w domku, zycze wytrwalosci.

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem po wizycie mam objawy zatrucia ciążowego, ale lekarz powiedział, że nie mam białka w moczu to mogę zostać w domu. Jeśli tylko podskoczy mi trochę cisnienie odrazu do szpitala.
Przez 2 tygodnie przybyło mi na wadze 4 kg ale mnie obejrzał i powiedział że to woda 😞 czyli kolejny z objawów zatrucia 😞
Pozytyw taki, że nasza córeczka waży już 2 kg 🙂

Jeszcze jedna wizyta u lekarza i w 37 tygodniu do szpitala pójdę.

Teraz już mówie wam dobranoc bo idę obejrzeć film w łóżku z mężem, żeby jakoś wytrzymać ten wieczór.

Dobranoc moje brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już jedną nogą byłam na porodówce... W szkole podczas zajeć teoretycznych przez całą godzinę co kilka minut robił mi się twardy brzuch. Nie bolał tylko sobie twardniał. Potem pojechaliśmy do babci i tam kolejną godzinę to samo... Zadzwoniłam do szpitala na izbę przyjęć a tam bardzo niemiła położna stwierdziła, że nic mi nie powie na odległość i sama muszę wiedzieć czy przyjechać do szpitala czy nie. Postanowilismy z mężem odczekać jeszcze pół godziny i wtedy mi przeszło. Nie wiem co to było, ale wystraszyłam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 miejmy nadzieję że to jednak nie jest zatrucie ciązowe
Ja też już śmigam do łóżeczka bo jakoś ciężko się czuję jakbym do brzucha miała doczepioną ciężką kulę armatnią 😉
papatki mamusie 🙂

Anulab to nie twardniał ci tak wcześniej? teraz dopiero?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia co tyczy sie waszych wszyatkich gróźb to jestem zaaa...a w szczegolności nasłanie na mnie TOsi ohh jak ja kocham pieski..



a jak chcecie to mnie napadnijcie nie bede sie bronic i bedzie wiecej raczek do sprzatnia...

ja mam troche lepszy humor bo byłam odebrac swoje auto od lakiernika 🙂 pieknie wyglada jeszcze musze sie na blad pomalować i bedzie idealnie bladynka w terenówce wielkości BUSA 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam - widzę z ja pierwsza , no tak ale wy tu siedzicie chyba do północy :laugh: to teraz śpicie .

ja ostatnio się wysypiam małą tez mi daje spać grzeczne dziecko oby tak po porodzie było 😉 tylko mnie znowu nogi bolą ważą tonę i mam zmęczone strasznie .

anula znowu nas straszysz 🙂

montusia zatrucie ciążowe -no nieciekawie 😞 , oby było lepiej i obejdzie się bez szpitala 🙂 trzymam kciuki.

a Kasenn ty jesteś mała głupotka ( tak mówię do Elizy jak mi takie głupoty gada) czy ty oszalałaś ? Tymek tez nie może sie doczekać kiedy ciebie zobaczy i kiedy go przytulisz mamusiu 🙂
Hm.. terenówka wielkości busa -widzę ze ci przeszło i planujesz dużą rodzinkę 😉 tak trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Nawet powiem, że jestem wyspana nic złego mi sie nie śniło.

Spokojnie z mężem wczoraj porozmawialiśmy i naprawde nie będziemy się denerwowac - chyba 😁

W poniedziałek spakuje na cacy torbe i będziemy czekać.

Coś mi się zdaje, że niektóre z nas urodzą w lutym jak tutaj czytam jakie każda z nas ma sensacje.

Dobrze, że sobie tutaj piszemy i jesteśmy razem bo naprawdę najważniejsze jest wsparcie osób w tej samej sytuacji 🙂

Bardzo się ciesze że Was mam 🙂)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia nie warto sie denerwować , choć wiem ze to się tylko tak łatwo mówi sama tez bym pewno miała depresje albo co... jeszcze masz czas unormuje sie wszystko.

muszę iść z psem ale nie mam siły tak mnie nogi bolą , najlepiej weszłabym do wanny , ale jak jestem sama w domu to się boję , ze potem nie dam rady wstać z niej 😉

o anula ja tez zrobię zupę grzybową -ostatnio nie mam wcale pomysłów i chęci na robienie obiadów 😞 a jutro jedziemy do obu babci mojego męża i teściowej i jeszcze do Sopotu mąż chce nas wyciągnąć na Molo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super , u nas raczej przeważają dziewczynki na forum .Ja czuje sie dobrze , musiałabyś sobie trochę zaległości poczytać nasze bądź aktywnie z nami tu plotkować i się wspierać( taka nasz marcowa grupa wsparcia)ale jest tu super atmosfera , nawet założyłyśmy nasza klasę na NK :P

na prawdę sie tu radzimy wszystkie i wspieramy , razem śmiejemy i nawet płaczemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Ja już po śniadanku ale mi się chce spać, budziłam się ciągle w nocy i jakoś miałam problemy z zaśnięciem bo skurcze znów więcej miałam teraz zaś te kłucie i to dość mocne momentami ohh co to będzie 🤨 każdej z nas cos doskwiera . oj zacznie się już niedługo zacznie 😲 powoli zaczynam się już bać ☺️

Witam nową marcóweczkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...