Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniołku ja z zaparciami walczę całe życie, niestety. Nic mi się w ciąży nie poprawiło, wręcz odwrotnie. Czekam na to samoistne oczyszczanie się organizmu przed porodem. Ponoć sam się oczyszcza i nawet do biegunek dochodzi. Oby chociaż to na mnie zadziałało 😉
Cruella - mam pytanko z racji, że Ty na lutówkach też działasz 😉 Była tam Klaudia, nie wiesz co u niej? Regularnie pojawiała się na naszym poznańskim wątku, a od kilku dni cisza... a ona już też już była w zaawansowanej ciąży. Może rodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na szczęście nie mam problemów z zaparciami , dużo owoców , warzyw i wody piję tez activie jogurt .
elwira nie wiem czy to jakieś zapalenie , ale coś tam się dzieje w piersiach coś z tymi kanalikami mlecznymi chyba , twardnieje mi kawałek piersi -jakby jakiś kamyk tam był czuję i to palpacyjnie jak i ciężko bardzo.

jejku jak moja córcia biedna nic nie mówi skrzypi tylko 😞 juz leki wykupione -kurcze ile w tej aptece trzeba zostawić kasy to szok 😲 za 2 op. tabletek ok 80zł. byle jej tylko pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak chcesz mogę to podaję sposób na łagodzenie bólu, ze szkoły rodzenia, jak masz nawał pokarmu w piersiach i bolą może Ci to pomoże. Mianowicie:

Watę namoczyć mieszanka złożona z ciepłej wody i spirytusu, przyłozyć na bolącą pierś na to folię i na koniec ręcznikiem przykryć. Trzymać 10 minut i rozmasować pierś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ale wy szalejecie od rana.
Ja też wstałam o 7 zrobiłam mężowi i synowi śniadanko i z powrotem do łóżeczka hihi.
Karka jestem na lutówkach ale dosyć okazjonalnie, Klaudie oczywiście kojarzę ale nie wiem czemu jej nie ma, u nas też zaginęło kilka dziewczyn.
Olu współczuje Ci tej piersi ale zgadzam się z wypowiedzią że to od biustonosza, nie zawsze musisz czuć ucisk aby on był, kup większy stanik, będziesz miała do karmienia, w końcu nie ma obowiązku mieć specjalistycznych, byle nie był za mały.
Po za tym powiedz mi gdzie podpatrzyłaś zdjęcie Doti?? też chciałabym zobaczyć a ja nie mam jej na NK.
A chciałam się też pochwalić że wyniki badań mam lepsze niz przed ciążą i to oznacza że nie muszę brać żelaza no i dobrze bo po ostatnim dostałam skurczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu przez ten ból mi się nic nie chce 😞

cruella doti jest na nk. w marcówkach 🙂

sama juz nie wiem co z tym stanikiem może i macie racje ale dzisiaj to ja nigdzie nie idę 😞 mam dwa większe do karmienia juz w torbie przyszykowane , ale chyba je wyjmę jak tak myślicie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem roztrzepana, mam ją od dawna w znajomych hihihi.
Olu koniecznie zmień stanik i zobaczymy co będzie.
Dziewczyny mam pytanie, co planujecie na walentynki?? może jakieś pomysły na prezenty??
pomóżcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab hihi ja też jesli chodzi o chłodny prysznic to na samą myśl zamarzam :laugh: wolę w dość solidnie cieplej wodzie , a letniej może być ale latem jak jest upał 🙂

Ale super!! teraz to do mnie doszło że Anitek już ma dzieciątko pewnie nie długo je ujrzymy :P
A co do zaparć to mam straszne i dopiero jak sie najem dużo owoców lub wypiję kefir przed spaniem to z rana jestem oczyszczona pięknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella najlepszym prezentem na walentynki to pewno byly by te nasze córcie dla tatusiów 😉 a może się uda? po za tym to nie myślałam jeszcze nad prezentem , ale pewno jeżeli dotrwam to się wybierzemy na jakiś obiadek albo kolację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co moja mała robi? kombinuje jak koń pod górkę. Od 2dni i nocy zamiast spać to próbuje sie dostać główką do góry. Bo już od dawna jest w dół a że nie ma miejsca to kombinuje ile sił a przy tym jak mój brzuch śmiesznie wygląda 😆 , no i stracha mam że jakimś cudem jej się uda i wtedy już tak zostanie
Póki co cieszę się że jej to nie wychodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu wiem ale pani doktor powiedziała że dwa tygodnie na pewno, nie zdążę 😞 żebyś wiedziała że celowałam na walentynki 🙂
Moni ja piję codziennie Activie i powiem że po każdym posiłku idę, nie mam żadnych problemów 🙂 polecam.
My na walentynki też pewnie gdzieś się wybierzemy ale myślałam że coś będziecie kupować mężom i nie mężom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to już za tydzień myślisz ze się nic niestanie do tego czasu ?
ja na razie tez jestem spokojna , choć chyba wolałabym tak nagle niż czekać do końca terminu i sie wtedy zacząć martwic i denerwować . ja sie kładę bo ból coraz większy , profilaktycznie wypiłam juz mleko z miodem w razie gorączki , zmieniłam stanik zobaczymy -trzymajcie za mnie kciuku sily mnie opuszczają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja próbowałam activie ale po tym było różnie czasem szłam , a czasem nie
U mnie to ciąża jeszcze pomaga w tym ale nie jest to jedyny powód
ja pochodzę ze Śląska i jak tam mieszkałam to nie miałam z tym żadnych problemów a tu w podkarpackim prawie, bo mieszkam na granicy koncówka małopolski a początek podkarpacia to jest tak woda zakamieniona że szok i tu się zaczęły z tym problemy ino sie tu przeniosłam. Więc myślę że woda dużo złego tu robi w moim wypadku. Ale z drugiej strony piję dużo też wody miner.niegaz. a i tak nic to nie daje

Olcia trzymaj się 😞 mam nadzieje że szybko ci to przejdzie i że obejdzie się bez gorączki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzusie 🙂
Ja oczywiście niewyspana 😞 Położyłam się przed 23, do 1 nie mogłam usnąć, a wstałam 6:30. Byliśmy dziś u lekarza, wszystko jest w porządku, główka jest podobno nisko ale szyjka się nie rozwiera. A co najlepsze to SCHUDŁAM 1kg!!! 🤪 Czyli na plusie 15,5kg:P

A ja za raz mam lekcje więc nie posiedzę długo. Kurcze ale usypiam na stojąco więc nie wiem jak wytrzymam z nauczycielem:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babeczki 🙂

czy wam też tak gorąco ja mam gerzejniki poskrecane i okna otwarte...


czy któraś z was ma materac z trawa morska?? mogła by mi opisac jak ona wyglada bo chce porównać z jakościa mojego...

a mały ma szpikulec i mnie kuje..

a dziś zjadłam 3 naleśniki i jestem pełna i nic wiecej dziś nie zjem... nie mam apetytu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...