Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj dziewczyny, uśmiałam się z tych stopni wojskowych 🙃
Admirale drogi, wiedz, że niewiele mi do szczęścia potrzeba 😉
I szanowna Pani v-ce Admirał (kurcze, stopni się chyba nie odmienia...) jak mnie takie słowa denerwuję - jak nie widać, skoro na buzi juz pyza jestem. Hehe, ale ostatnio usłyszałam od cioci i wujka, ze teraz sto razy lepiej wyglądam, tak zdrowo, a nie taka buzia wychudzona i zapadnięte policzki...:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola dziękuje za oklaska 🙂

A ja właśnie szykuje obiad :P dziś schabowy, ziemniaczki i do tego surówka z czerwonej kapusty - właśnie śtygnie na balkonie :P

Karka dostajesz ode mnie oklaska za sałatke 🙂

Coś mi się zdaje że ostatnio oprócz naszych brzuszków wyszukujemy sobie różne smaczne rzeczy do jedzenia 🙂

jak tak dalej pójdzie to z wymienionych przepisów zrobimy książkę - wsumie mój mąż mówi że tyle tutaj jest nas na forum tyle wymieniami opini na temat ciąży, że powinnyśmy napisac książkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pomyłka ta waga to z 12.01:P A mi też mówią że nic po mnie nie widać, tylko mi się buzia zaokrągliła 🤢

Anula fajna ta fryzurka 🙂 Kurde ja też muszę się wybrać w końcu do fryzjera, może w przyszłym tygodniu:P Jakieś propozycje na fryzurę dla mnie??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulak ciekawe czy twój lekarz gin. zauważy zmianę (kobieta to czy facio?) ja jak tylko weszłam w poniedziałek do gabinetu to pierwsze co powiedział to -"o blondynką się pani zrobila ? " a ja na to nie tylko siwe pofarbowałam :laugh: - a on jakie siwe?

moja ciasto juz siedzi 45 minut i sprawdzałam je jest wilgotne mogę się założyć ze trafie do klubu june "babka zakalec"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!!

Wreszcie skończyła mi się sesja! Dziś byłam na ostatnim egzaminie. Nie wiem kiedy będą wyniki, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez poprawki 🙂

Stęskniłam się za Wami, ale chyba nie mam szans nadrobić zaległości. Uzbierało się pewnie koło 100 stron, a przy moim tragicznym internecie musiałabym 3 doby siedzieć i czytać non stop.

Piszecie o wadze... ja mam 14kg na plusie. Na początku ciąży 62kg a na ostatniej wizycie 15.01 było już 76.

Malutki zdrowo rośnie. Według USG waży 2600. Ale muszę się poskarżyć: przeszkadzał mi na każdym egzaminie! Tak się kręcił, że w ogóle nie mogłam się skupić!

Mój kochany narzeczony stwierdził, że najważniejszą rzeczą jaką musimy jeszcze zakupić jest NIE materac do łóżeczka, NIE laktator i NIE inne "pierdoły" tylko kamera cyfrowa i aparat. 🙂

Znów się rozpisałam. Pozdrawiam Was serdecznie. Od dziś już będę częściej zaglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, ja już musze się teraz oddelegować z brzuszka 😞
Montusia, dziękuję za oklaska 😘 A mąż to pewnie miał na myśli nasze złote rady na przetrwanie "ciężkiego" okresu :P A dlaczego obiad stygnie na balkonie?? Jadasz zimny?
Na NK zajrzę wieczorem i lookne co tam nasz Anulabek wymyślił 😆
Ja do fryzjera pójdę krótko przed porodem, bo byłam 1,5mies.temu i na razie odpuszczam - choć o zgrozo siwe mi się pojawiają... 😠
Buziaki i udanego zlotu czarownic brzuszkowych o 15.00 🙂 Oj czuję,że będe miała co czytać jak wrócę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babka też ok godziny a do tego na zwykłej formie piekłam więc wrosła, pękła i też jestem pełna obaw że będzie zakalec hihihi.
Ale nic cukrem pudrem zasypie i będzie ładnie wyglądać hihihi.
Studzę by na 15 zdążyć.
Ja jestem umówiona na wtorek do fryzjera tzn fryzjer do mnie, trza sobie kolor zrobić żeby ładnie na porodówce wyglądać hihihi.

Doti witaj w śród żywych hihihi, dopisz się na nk ,masz tu link
http://nasza-klasa.pl/#school/196789/119

W sumie mogłybyśmy cały poradnik ciążowy napisać hihihi, od zdrowego odżywiania po legalne marudzenie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam przywitac sie przedzlotowo i zmykam dalej bo mam co robic w domciu ... Ola, jeden zakalec na dzis wystarczy wiec trzymam kciuki zeby Wasze babeczki slicznie sie wypiekly 🙂 a o 13 wpadl maz do domku i zrobilam mu kawusie i zaserwowalam swoj dzisiejszy popisowy wypiek i 2 razy prosil o wiecej cytujac z MISIA , ze on tylko lubi z zakalcem 😉'

papatki 🙂

ps, znowu szalalam na allegro i tym razem zamowilam karuzele rain forest Fishera i lezaczek zyrafke tez od Fisher Price 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babka wyrosła choć w środku wygląda dalej na lekko mokrą -e tam ważne ze w ogóle wyszła i na pewno jest zjadliwa :laugh:

june to widzę ze dalej sobie poprawiłaś humor zakupami 😉


Doti widzę ze ty jako pilnie ucząca się studentka zapomnialas o wstawieniu fotek z brzuszkiem -prosze sie poprawić


godz. 15 wybiła nasz zlot zacząć czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie mi sie przypomnialo...
Wiecie co ostatnio zrobil moj siersciuch?
Postanowilam przygotowac kosz dla dziecka - wypracowalam nakrycie, przescieradelko itd.. I zanioslam na gore do 2go pokoju. Zamknelam drzwi, zeszlam na dol i zaczelam prasowac reszte ciuchow. PO kilku godzinach zorietowalam sie ze cos dlugo kota nie widze - ZGADNIJCIE GDZIE GO ZNALAZLAM.

Otworzylam drzwi, a kosza podniosla sie rudo-biala glowa, z przycmionymi oczami pytajacymi "ale o co chodzi?!"
Myslalam ze wyjde z siebie. Ja tutaj kazdy zakamarek ladnie prasuje a ona sobie wskakuje jak gdyby nigdy nic - zdziwiona.

URGHHHHH. Siersciuch - nu pagadi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał:
Ola nie wstawiałam fotek z brzuszkiem bo po 1. mam raptem 2 zdjęcia na których widać brzuszek a po 2. dziś dopiero mam czas i właśnie się z tym bawię 🙂


to proszę nadrobić zaległości i wszystkie czekamy na twój brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...