Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem też juz po 2-wu godzinnej przerwie , przeczytałam zaległości jakieś 4 strony i znowu sie naśmiałam ze z moich kopniaczków wyszły koniaczki :laugh: :laugh: :laugh: ale ciesze sie ze tym poprawiłam june humor .

ja zaraz sie biorę do robienia babki bo jeszcze do 15 nie zdążę i co wtedy? 😲

dzisiaj wy idziecie na wizyty ale fajnie macie -tez bym mogla chodzić codziennie i słuchać serduszka mojego kochanego 🙂

dobra znikam robic babkę angerl a tu przepis http://www.wielkiezarcie.com/recipe752.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój mąż się śmieje, że jak pójdziemy na dzisiejsza wizyte to lekarz po niej powie że mamy odrazu jechać rodzic bo tak szyjka skrócona, czop mi już odszedł, brzuch opuszczony.

Ehhh pcha się ta moja mała na ten świąt szybko 🙂

A dziewczyny czy Wy sobie zdajecie sprawę że jesteśmy w ciąży i że może będziemy robić w największa zimę od 40 lat - więc nasze maleństwa naprawdę są wyjatkowe 🙂 wybrały sobie termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ponieważ nie dam rady być na zlocie o 15 to ja sobie urządziłam taki "przed zlot". Nie piję kawy więc zastąpiłam ją pyszną zieloną herbatą tetley z pomarańczą i guaraną mmm... no i oczywiście słynna babka (2 kawałki:P). No i jestem przed komputerem więc nie będzie mi smutno że nie zaliczyłam naszego zlotu bo zaliczam go teraz:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia masz oklaska za piękną poezję 🙂

wy dziewczyny nie szalejcie -hm.. z torbami już się pchają do szpitala :laugh: nie ma miejsc wszytko zajęte proszę jeszcze czekać ... 😉

a babka juz w piekarniku -jestem ciekawa jak wyjdzie ? ale właśnie dzwoniłam do męża i mówi ze zje nawet zakalca 😲 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zazdroszczę Wam dzisiejszych wizyt... 🙂
Co do babki, to ja moją trzymam w worku foliowym w lodówce. I dziś ma 3 dzień a smakuje lepiej niż w pierwszym.
Jest bardziej wilgotna i chłodna 🙃 Spróbujcie ją tak przechowywać, polecam.
Mnie też na zlocie o 15 nie będzie, więc teraz piję kawkę i wrąbałam 2 kawałki :laugh:
Acha, ja jestem trzecia na forum - zaraz po generale... jaki mi Olu zatem nadasz stopień? 🤪
Cruella, jak Ty schudłaś z dodatkowych 8 na -17kg???? Zdradź mi ten sekret? Błagam... bo jak nie musze, to już na wagę nie wchodzę... Prawda wyjdzie za 6 dni i będzie rekord na naszym forum :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oluś, u Ciebie wszyscy lubią słodkie, a u mnie do tego jestem tylko ja 😆
Kurczę, szkoda, myślałam,że może jakiś pułkownik? Hehe, ja też się nie znam. Liczyłam na Ciebie 🤪 🤪
A ja robie właśnie sałatkę brokułowo-ziemniaczaną. Mega prosta, a wcinamy ja jak dzicy :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy zmianę.
Ola ty będziesz Admirałem
Ja -ce Admirałem
Karka Generałem
Co Wy na to??
U mnie ciasto już dziś się skończy, a co do wagi to wygrywam bo wg mojego liczenia mam nie 17 tylko 19,300 na plusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to przepis na sałatkę tez poprosimy -mowie już w imieniu innych 😉 dobrze pani pułkownik ?

anula i co z ta nie weszła?

kurcze chyba na chwile zniknę bo malej moja pozycja nie odpowiada a nie mam laptopa aby się wygodnie ułożyć na tapczanie z nim , nie daje rady tak się pcha w żebra -ja to musze gdzieś zgłosić -dziecko mnieeeee bijjjjeee !:laugh: może błękitna linia czy coś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.klups.pl/szablon.php?p=lozeczka&t=lozeczka
Tutaj są opcje z opuszczanym bokiem. I nie jest to wersja z tapczanem. Chyba chodzi o to, zeby dziecko samo sobie wychodziło? Ale czy to nie jest niebezpieczne?
Chyba nie ma co. Trzeba brać bez tej opcji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jupiiii 🤪 Zostałam GENERAŁEM :laugh:
Cruella... nie licytuj się, skoro ja już nie podaję wagi to znaczy,że jesteś na II miejscu 😁 Boże dociągnę do 25 na + ... A niby wszyscy mi mówią jak ładnie wyglądam i ze prawie nie przytyłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdzie Ty Olu widzisz fotkę Anulabka? Przeoczyłam czy co?
Kochane, sałatka to za dużo powiedziane chyba 😆
Gotujemy brokuły (surowy lub mrożonkę) oraz ziemniaki w mundurkach. W równych proporcjach. Do tego jaja na twardo (ja daję tak z 5-6szt.) Wszystko kroimy na niezbyt małe kawałki. Solimy, pieprzymy do smaku i mieszamy z majonezem w ilości jak kto lubi. I ot, cały sekret 🙂
Niby nic, a jeszcze nie spotkałam się z opinią, by komuś nie smakowało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej jak Wy tu sobie jesteście jakimiś generałami i admirałami to ja (oprócz Onixa i Niuniorki najmłodsza) kim niby będę skoro jest nas tak dużo --> czyścicielem kibli za pomocą szczoteczki do zębów?:laugh::laugh:

A co do wagi to jutro się okaże, bo ja 15.12 miałam 16,5 na plusie więc nie wiem co teraz będzie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...