Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kinia ale ja wczesniej mialam to samo. Jak maz ogladal TV i czasem kladl sie do lozka pozniej to nie zasnelam dopoki nie wrocil. Kiedys nawet go troche ochrzanilam ze przez niego sie nie wysypialm bo za pozno kladzie sie spac i ja nie moge zasnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ciesze sie ze macie dobre humory , u mnie dzien zaczal sie przed 6 i to fatalnie, nie dosc ze ledwo co wyturlalam sie z lozka, zrobilam mezowi i corce sniadanie itd to na dzien dobry uslyszalam ze zle w kominku rozpalilam, ze cos innego jest tez nie tak ... 😞 a jakby tego bylo malo to moja babka jogurtowa... coz ma moze max 4 cm 😞 wiec siedze i wyje bo nic mi nie wychodzi, az sie boje co uslysze dzis jak maz wroci z pracy ze cos znowu nie tak i ze nawet ciasta upiec nie potrafie . Mam juz dosyc i na dodatek Marcel nie chce zabardzo sie odezwac i siedzi w brzuchu cicho co mnie jeszce bardziej doluje. Niech ten dzien sie juz skonczy.

A w nocy generalnie spalam OK, ale jak sie przebudzilam to dopadly mnie mysli co z Anitkiem i Olamat?? mam nadzije ze sie odezwa.

ide sobie bo za chwile cos przycisne nie tak i jeszcze usune nasze forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj june teraz widzę ze ciebie dopadł zły humorek 😞 nie dobrze a ciacho pewno masz pyszne a to ze ma 4 cm . tak miało być i już , wiec nie ma sie co czepiać .hej i czekam na twój uśmiech 🙂

angle
ja tez narzekam jak moj siedzi bo samej mi jakoś smutno w wyrku i nie mogę zasnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel no ja tak właśnie mam. Mąż ogląda telewizor i ja nie usnę dopóki On też nie pójdzie spać:P Może to trochę dziwne ale tak jakoś mam:P

June biedactwo współczuję Ci bo wczoraj miałam tak samo. Ryczałam o rozbity talerz, bo przecież jak mam utrzymać dziecko jak nie utrzymuję talerza w ręce 🤢 Na szczęście mi przeszło i Tobie też przejdzie 🙂 A babką się nie przejmuj, przecież nie ważne jak wygląda tylko jak smakuje. Podaj kawałek to ocenię czy dobra:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, bardzo bym chciala sie usmiechnac ale jakos nie moge znalesc sobie dzis dobrego powodu 😞

Zajrzalam do lutowek z nadzieja ze maja jakies wiesci od Anitka, ale dowiedzialam sie jedynie ze wczoraj miala problemy z netem a dzis jedna z lutowek bedzie sie z nia kontaktowac smsowo, wiec moze czegos sie dowiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Ciekawe czy anitek ma już maleństwo przy sobie... super ja tez nie mogę się doczekać, choć niecierpliwość miesza się z lękiem jak to będzie ......

june głowa do góry! Przecież jesteś najlepsza dla swojego męża!!! A to nasze hormony buzują....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June - co to za smutaski od rana. To do Ciebie wręcz niepodobne. Zawsze tryskasz dobrym humorem 😉 CO te ciążowe hormony z nami robią :P Babką się nie przejmuj. Ja już kiedys jogurtową z gazety robiłam i tez mi nie wyszła, dlatego tym razem składniki na wadze odmierzałam, bo bałam sie tego samego efektu. Może jogurty tam macie jakieś rzadsze? 😉
A mąż niech się cieszy, że w ogóle coś pichcisz, bo mogłabyś tylko siedzieć i pachnieć 😆 wtedy by dopiero miał powód do narzekania, ze dom zapuszczony :P
A wiecie, że mój Artur woli zakalec od udanej babki? Zakalce wcina, a jak mi ciasto wyjdzie to nie, bo dla niego za suche. I jak tu tych chłopów zadowolić? 😁 Choć mój w ogóle nie jest na słodkie. Babkę spróbował, ale tylko gryzek... i całą wielką mam dla siebie 😉
A tak w ogóle to cieszę się, że tak Was tą babką zaraziłam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze jedno June, jeśli Cię to pocieszy to ostatnio spaliłam piernika:laugh: Wszyscy i tak go jedli, mało tego Mąż wziął nawet do pracy i też kolegom smakowało:laugh: No to skoro mój spalony piernik smakował to dlaczego Twoja 4-centymetrowa babka miałaby komuś nie smakować? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:

june a Marcel pewno szalał w nocy to teraz śpi , ale te nasze brzdące już powoli mniej nam sprzedają koniaczków bo malo miejsca mają


Ola ale sie usmialam, no nie wyleczylas mi dola jak nic :laugh: , nie wiem jak Ty ale ja tam nic w ciazy nie popijam, chociaz dobry KONIACZEK pewnie dobrze na krazenie robi, no wlasnie to moze przez to masz problemy z RR 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no super june a właśnie mówią o dzieciach urodzonych z małą masą i upośledzeniem umysłowym alkoholiczek zaczynam sie bac -ale sama z siebie popłakałam sie ze śmiechu .:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale ciesze sie ze tobie poprawiłam humor .

i cos dla was jescze na poprawe humoru -to mały źrebaczek miła wtedy tydzień jak go w stadninie widzieliśmy [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_7967.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...