Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
w Polsce zawsze pod górkę robią -taka polityka prorodzinna 😞 i oni namawiają kobiety do rodzenia a od siebie nic nie dają gnoje .... 😠 szkoda gadać bo tylko nerwy biorą .

jak masz zaufanego lekarza to super -obyś jak najmniej potrzebowała jego wizyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Z tym becikowym to macie rację , tysiąc zł a ile się trzeba nabiegać ,chociaż dobrze,że mają zmienić te zasady teraz.
Tak jak mówi Ola i Montusia, każda z nas wydała już lekko ponad tą kwotę a jeszcze ile do wydania będzie po porodzie, zaczną się chociażby szczepienia,które też kosztują.
Ja polatałam trochę ze szmatą i niestety teraz bolą mnie plecy 😞, mam nadzieję,że jak chwilę po odpoczywam to mi przejdzie.Dobrze,że obiadu nie muszę gotować, bo stać nad garami to nie dałabym rady.
Kasenn - Ty jesteś biedna, ciągle się coś Ciebie czepia. Trzym się cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn mi ginekolog zaleciła tylko zimne okłady -mrożę ręczniczek i okładam cycucha albo kapusta biała z lodówki rozklepany jak schabowy lisc i na pierś -sama nie wiem czy to zadziałało ale wiara czyni cuda przechodzi po jednym okropnie bolącym dniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka my wydaliśmy ponad 3 razy tyle co to całe becikowe 🤢 A nie kupowałam żadnych mebelków (no oprócz łóżeczka) bo nie urządzamy pokoiku dziecka. Więc nawet nie chcę myśleć ile wydalibyśmy gdybyśmy mieszkali na swoim i Nikoś miałby swój pokoik, masakra jakaś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co Mąż mnie dzisiaj przeraził... Pyta się mnie czy czasem brzuszek mi się nie obniżył 🤪 Ja raczej nic nie zauważyłam chociaż lepiej mi się oddycha. Kurcze ale nie widzę żeby był niżej, a Mąż mówi że tak jakby bliżej mojej "małej" był:laugh: Tam to już dawno się nie widziałam więc sama nie wiem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki lepiej nie liczyć ile się wydało -kupujemy to na co nas stać i co uważamy za niezbędne dla maluszków -a potrzeby rosną wraz z dziećmi zobaczycie . 🙂
najważniejsze ze dbamy o swoje ciąże chodzimy do lekarza i robimy kontrolne badania .jedne chodzą prywatnie inne państwowo 😉 ja bym chodziła państwowo gdyby mój gin maila u siebie usg i nie okazał się takim dupkiem już na pierwszej wizycie 😞 a tak zmieniłam na innego i jestem super zadowolona z jego opieki i kontakt z nim mam rewelacyjny a to ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jako bardziej doświadczona może wiesz na ile przed porodem obniża się brzuch? Trochę mnie Mąż wystraszył bo jeszcze troszkę czasu mamy.

A mi obiadek gotuje Teściowa:P:P Za raz po obiadku wracamy do domu, trzeba odpocząć bo jutro znów nauka no a Mąż do pracy 🤢
Ale tą Twoją Elizę to faktycznie długo trzyma, bidula 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie zjadłam i tez czekam na męża 🙂 mała ma czkawkę chyba za dużo zjadłam a może za mało? 🤔 teraz czas poleniuchować przed tv.głowa cos pobolewa mnie .

kasenn napisz co u ciebie jak się czujesz co z tym cyckiem ? zrób okład może ci pomoże jak mi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂 jak tam u Was? juz niedlugo sie zacznie 🙂
Dziekuje Wam za gratulacje i za zyczonka 🙂 😘
Kasenn dziekuje za maila 😘
a tu Olafek posyla Ciociom oczko 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/oczko-445f9a90c510a29eb6476b627386d2d7.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porod yyyyy koszmar wczoraj jedna Mamusia pytala z Lutego wiec tam znajdziecie opis...choc nie polecam go czytac przed Waszymi porodami...No i w zwiazku z tym nadal w szpitalu jestesmy ale mam nadzieje ze jutro lub we wtorek Nas wypuszcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki poszukam

Bo ja Anitek w ten czwartek ląduje w szpitalu byłam w piątek poprzedni i mnie wypuscili ale dali skierowanie na ten czwartek i beda mnie obserwowac z tym cisnieniem i chyba tez beda wywolywac 😞

Ale juz nei moge sie doeczekac bo jestem strasznie spuchnieta 😞 i cisnienie skacze z godz na godz.

Jak znajde Twoja wypowiedz to tutaj ja wrzuce oki ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia to moze lepiej nie czytaj...wrzucic mozesz tu nie ma problemu ale lepiej zeby nie czytaly tego Mamusie ktore sie boja. ja tez nie bardzo chcialam pisac ale u Nas Aaana chciala wiedziec co ja czeka hehe 😉
chociaz uwazam ze wiekszosc porodow do takich nie nalezy wiec glowka do gory 🙂 a moze u Ciebie bedzie CC... bo w moim przypadku mysle ze tez powinno byc ale tu za wszelka cene SN. i dlatego tak wyszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek az się popłakałam nie dałam rady tego przeczytać na spokojnie - Boże dziewczyno jak Ty sie wymęczyłaś 😞(((((((

Ja chce cesarke maskara 😞(((((((((

Dziewczyny jak będziecie chciały to wkleje ten cały tekst sporo jest jego i bardzo cięzki - dajcie mi znać

Anitek trzymaj się kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...