Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry den. NIestety za okno trzeba spojrzec jak sie wychodzi do pracy 🙂 JA (nie)szczescie mieszkam w innym miesjcu na ziemi - dzis akurat jest ladnie ale juz zimno... brrr... Chyba zaczne nosic zimowy plaszcz, TZN "zimowy" 🙂 a konkretnie tutaj nigdy nie ma takiej zimy jak w Polsce wiec powiedzialabym raczej ze to plaszcz jesienny. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Cześć dziewczyny, jak minął weekend, ja już wróciłam i mam pytanko czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z czymś takim?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=766684716 bardzo mi zależy na opinii.


Co do tego bujaka - dziewczyny maja racje. Troche sie nie oplaca - za to swietnie wyglada. POwiem tak, jak masz kase to kuouj - nic nie moze odebrac Ci tej przyjemnosci. Jezeli jednak zalezy Ci na dobrym wygospodarowaniu gotowki przeznaczonej dla dziecka, proponowalabym dac sobie spokoj.
JA sama zastanawialam sie nad kupnem kosza, ze wzgledu na to zeby miec dziecko przy sobie. Znalalam taki kosz: http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail& 😜roductID=PR000003&UniqueID=176
Ale jak okazalo sie ze kosz jest tylko troche tanszy od lozeczka i wystarczy na 3 miesiace - dalam sobie spokoj. Swietnym rozwiazaniem s systemy TRAVEL w wozkach. Kupujesz taki zestaw z gondola, spacerowka i foetlikiem ktory mozna doczepic do stelazu wozka i dzieki temu dziecko jest ciagle przy tobie. Ja kupilam sobie X-Landera XA i fotelik Maxi Cosi. [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/x_car_w.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale wózek mam już upatrzony i niestety nie podobają mi się tego typu wózki. Chciałabym zwykły głęboko spacerowy, upatrzyłąm dwa albo tako City Voyager lub Zagmy ale nie pamiętam modelu, są do siebei bardzo podobne. Muszę niestety kupić ciężki wózek, ponieważ mam kiepski dojazd do domu 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje priorytety to :
WYGODA DZIECKA I KOMFORT PODRóżOWANIA W WóZKU PRZEDE WSZYSTKIM A NASTęPNIE:
1. zestaw 3 elementów(gondola, spacerówka, fotelik)
2. łatwość złożenia stelażu (aluminiowego) i wrzucenia do bagażnika
3. łatwo zmienialne elementy (ze spacerówki w gondole w fotelik)
4. oparcie spacerówki regulowane odrębnie od siedziska
5. pompowane koła
6. skrętne przednie koła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire Kupiłaś już ten wózek? Ja się raczej wstrzymam do końca.

Twój jest też super! W sumie to są bardzo podobne :laugh: Bardzo mi się podobają te kolorki połączenie szarego z błękitem, wydaje mi się że i dla chłopca i dla dziewczynki jest O.K Może mi jeszcze posłuży w przyszłości dla córci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo aniołku jaki ładny ten mi tez sie podobał ale jakiś inny widziałam ostatnio \gdzies w sklepie ale na allegro nie moge go odnaleźć 😞



wogole chyba mnie przeziebienie od zuzi złapało musze za raz wziasc leki naturalne 😁


wracam do pracy buziaczki maleńkie niech któraś sie za mnie wyśpi


moj maluch od rana kopie i skacze w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Ale pogoda,co? Niestey w dodatku jaka aura za oknem, taki mój nastrój...
W szoku jestem, że Wy już macie ciuszki, wózki i myslicie o kołyskach. Ze mną chyba coś jest nie tak, bo jeszcze nic nie mam i ba, nawet o tym jeszcze nie myślę 🤔
Co do X-Landera, to moja kumpela kupiła w zeszłym roku z serii limitowanej cały zestaw za 2500zł i jak dla mnie wózek ten nie jest wart swojej ceny. Pojechałysmy latem do parku i odpało nam 3 razy przednie koło. Koleżanka była załamana.
Poza tym jej Mały miał 55cm jak sie urodził i teraz, po 4 miesiącach ma już 72cm. I zimy w gondoli nie przeżyje, bo sie już nie zmieści. 🙃
A poza tym wszystko super, zgrabny, porządnie wykonany, ładne kolorki. W zestawie torba i nawet parasol 😆
Za to fotelik też ma Maxi Cosi i z niego bardzo jest zadowolona zadowolona.
Ja bym chciała taki wózek, żeby można w nim było trochę dzidzie pobujać. Jakoś wszystkie moje koleżanki mają bardzo sztywne wózki-takie teraz niby produkują i o bujaniu nie ma mowy. Czy któraś z Was trafiła na taki, którym mozna bujać? Tak jak za starych czasów? 😉
ps. wczoraj leżąc na brzuchu czułam takie pukanie od srodka. Wlasciwie jestem pewna,ze to Mały. Ale jak sie obracam na plecy to nic nie czuję, wiec spowrotem na brzusio i wtedy wyczuwam. Widać musze go trochę przydusić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KArka wszystko z Toba w porzadku. Ja kupilam ten wozek bo zalezalo mi na kolorze. Turkus jest bardzo rozchwytywany wiec zdecydowalam sie kupic go teraz. Dzieci mojego brata rowniez byly duze. i Nie bylo problemu z rozmiarem. Poza tym w Irlandii nie ma ciekawych wozkow a do Polski juz nie pojade. Wybralam cos z czym mialam kontakt i przypadlo mi do gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie! ja zamierzam kupić właśnie taki wózek jak pokazała elwira bo jest bardzo praktyczny. Ale te inne też niczego sobie ale ja jeszcze z tym poczekam , a jeśli chodzi o śpioszki,pieluszki,skarpeteczki,śliniaczki i inne ciuszki czy też rożek to już mam (to jest zbyt piękne żebym się umiała opanować i nie kupić ) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
odrazu widac ze łikend sie skonczył- dopiero 11 a jest juz co poczytac.
Co do wozków czy tez jak mowi moj maz "rydwanów" to moja coreczka miała x-landera- bardzo fajny i zwrotny wozek, praktyczny i estetycznie wykonany, polecam zwłaszcza ze wzgledu na dosc przystepna cene. Przyda sie rodzicom ktorzy planuja druga dzidzie bo zniszczyc go jest niezwykle ciezko - ja uzytkowałam go w kazdych chyba warunkach pogodowo-nawierzchniowych i po 2 latach wygladał jak nowy 🙂

Tym razem zdecydowałam sie na wozek Mutsy 3 w 1 z fotelikiem Maxi Cosi, to moj wozek: [img size=364]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/muuuutttsy.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam juz 🙂 wiem ze to za wczesnie ale zanim bede miała okazje przetransportowac wozek do Norwegii to troche potrwa wiec tak jakby jeszcze go fizycznie długo nie bede miała, ale generalnie mysle ze 7 mieiac to juz najwyzszy czas zeby zaczac kupowac bo przeziez dzidzia moze urodzic sie nawet w 7-8 mies, roznie to bywa, a jesli nie wozek to juz fotelik trzeba dla spokoju w tym czasie kupic, bo przeciez bez fotelika nie da rady wrocic ze szpitala do domku 🙂 Moja kumpela zwlekała no i zdarzyło sie ze maz musiał kupic sam fotelik bo dziecko urodziło sie 2 tyg przed czasem , no i dla syna kupił... rozowy :P - faceci... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
jeśli chodzi o wózek to myślę że pośpiech nie jest taki potrzebny, nawet jak by dziecko się pospieszyło to przecież nie wyjdziecie z wcześniakiem od razu na dwór, tym bardziej że to marzec będzie. Ja przy pierwszy dziecku kupiłam wózek po powrocie ze szpitala a pierwszy spacer odbyłyśmy dopiero jak córcia miała ponad 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka napisał:
June28 a myslisz,że tym wozkiem Mutsy można bedzie bujać?
Patrząc po ramie wszystko na to wskazuje...


ale ja wcale nie zamierzam bujac 🙂 jak przyzwyczaisz do tego maluszka to pozniej nie zasnie samo w łozeczku no bo jak bujac łozeczkiem?.. 😉 pozostaja jeszcze rece mamy , wszystko jest fajnie zanim malec nie nabierze wagi 10 kg bo wtedy juz po 5 min bujania kregosłup ma dosyc. Corke wychowałam bez bujania i było super- zadnego płaczu przy kładzeniu spac, najpierw długggoooo sie przytulałysmy a pozniej do łozeczka i sama ładnie zasypiała 🙂 polecam wszystkim mamom takie podejscie bo dzieki temu mozna wygospodarowac troszke czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...