Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anulab84 napisał(a):
Ha ha, patrzcie co znalazłam w dziale "zabawki dla dziewczynki" :
http://zabawkowy-zagajnik.pl/zestaw-malej-gospodyni-p-24.html

Swoją drogą fajna stronka, zabawki niedrogie, ale trochę na potem 😁


W dziale edukacja są fajne zabawki, ale jeszcze musimy poczekac 🙂
Super zabawki Ania, zapisałam sobie stronę do ulubionych na potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tylko ja właśnie oglądałam matę edukacyjną fisher price i ona jest własnie od 3 miesiącsa. W sumie dziecko nie ucieknie w wieku nawet 9 miesięcy z tej maty, a powinna być duża żeby mogło się turlać i bawić na niej. Celowo nie kupowałam wcześniej bo mój mały dopiero od miesiąca zaczoł obserwować zabawki smiać się do nich, wcześniej najlepszy był sufit 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już po spacerku 🙂 i Mała śpi dalej 🙂 ale nie spała cały dzień ,niech sobie śpi 🙂
Olamat - dobrze,że napisałaś 🙂 ,bo ja jestem nie lepsza z tym brzuszkiem , od jutra postanawiam poprawę 🙂 🙂 🙂
Anulka - moja mała chyba już nie kicha tak często jak na początku ale kilka kichnięć i kaszlnięć to ponoć normalne u takich dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tez lubi podróżować przeważnie spi w aucie 🙂 jesteśmy po wizycie u moich rodziców zaległy dzień matki -kawka ciacho 😉 Majeczka przespała cała wizytę -taka pogoda deszcz 😞 w domku amciu , zabawa i teraz już śpi , Ja znikam trzeba korzystać z wolnych chwil we dwoje 😉dobranoc do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
wróciłyśmy
tak długo nas zeszło bo byłyśmy u babci na dniu mamy, i tak jakoś nas zeszło.
Korzystałyśmy z pięknej pogody, spacerkiem poszłyśmy do lekarza

A u lekarza tak, amelia waży 5400g ma 58 cm długości. Od dziś zagęszczamy wieczorne jedzenie kaszką kukurydzianą bo mamy problem z kupą.
Nie jemy żadnych słoiczków, Amelii nie spasowały a pani doktor uważa jak moja koleżanka Ania że należy gotować, zatem.... gotujemy hihiihih.
Jutro dostanie sok z jabłka, 2 łyżeczki na początek pojutrze 3 łyżeczki.
W poniedziałek pojedziemy do koleżanki która obiecała nam skombinować nie kropione warzywa i mama ugotuje Ameliuszkowi zupkę z marchewki pietruszki oraz ziemniaczka.
Pani doktor uważa że w słoiczkach takie same owoce i warzywa jak na targu, co Ania ta koleżanka nam już potwierdzała wydawanymi "certyfikatami" tak więc dla mojego skarba wszystko. A ponieważ Adrianowi też gotowałam to mam wprawę tylko matko przecież ja nic nie pamiętam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja od początku ma duuuuużo do nadrabiania hehehe.
Anulabku no więc tak klime mamy w aucie i używam, z tym że jak jest 23 na dworze to w aucie robię 18 ale wcześniej wietrze aby nie było parno 🙂

Co do zupek to na początek gotuje marchewkę pietruszkę i ziemniaka razem dodaję pół łyżeczki oliwy z oliwek ale dobrej jakości i tyle potem przecieram wszystko, ale ja biorę tyle ile potzreba a tzw wodzionkę ( rosołek ) dolewam w miarę potrzeby 🙂 a i ja troszkę solę tak dosłownie szczyptę soli.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gdyby wasze dzieciaczki miały problem z kupą to moja lekarka kazała dawać na wieczór ( noc) pół łyżeczki oliwy z oliwek ( dobrej jakości) do jedzenia to rano poślizg jak tralala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...