Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wrociłam zmokłam jak nie wiem tak sie rozpadało 🙂) teraz jjest ciemno na dworzu..


mnie boli wszystko w okolicy kosci biodrowychi promieniuje do srodka jest to nie wygodne przy chodzeniu siedzeniu a jak mam sie schylic to uuu i cały czas od rana obrywam w te miejsca podejrzewam że dzidzia stara się zrobic sobie miejsce a ja po przepuklinie mam po prawej stronie siadke wzmacniajaca i tam nie ma jak sie suszac to szaleje po lewej...


spanie moja obecna pozycja to prawy bok i poł na brzuchu wtedy mnie nic nie boli nie cisnie ale za to pobutki sa co pare godzin.

OLU na szczescie moj nie zbankrutuje jak mi ray na jakiś czas kwiatki kupi tylko wolaa bym to tak bez okazji niz tylko na przeprosiny



a jakie miejsce upodobały sobie wasze dzieci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
poduszka wyglada fajnie ,ja narazie ratuję sie podusia miedzy nogami lub podkladam pod brzusio , przekladam ja z prawa na lewo chyba w czasie nocy milion razy bo strasznie sie kręce aby usnąć , narazie zastosuję kilka porad ze strony ktora wam podalam , naprawdę kąpiel daje dużo , mama hydromasaż w wannie ale nie stosuje zawsze zapomnę sie spytac lekarza czy mogę , moze wy wiecie ?

a co myslicie o zakupie dla maluszków takiego termometru , bo ja sie chyba zdecyduję , nioe bedę dzieciaka meczyc wkładaniem termometru w du....kę http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=789746783
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam taki termometr do pomiaru w uchu i mala strasznie tego nie lubila poza tym wbrew pozorom zrobienie takiego pomiaru nie jest proste- trzeba ustawic go w uszku pod odpowiednim katem, nawet jak probowalam na sobie to jakies dziwne wyniki otrzymywalam wiec ja zadowolona nie jestem z tego wynalazku, a moja pediatra stwierdzila ze jednak pomiar w pupie jest najbardziej miarodajny i czy ja wiem czy to jakos specjalnie meczy maluszka... wiadomo starsze dziecko bedzie sie wiercilo wiec ja zamiarzam tym razem wyprobowac termometr w smoczku

ola, ja mam hudromasaz i korzystam, bo niby dlaczego by mial szkodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie co tam u Was?
ja jestem mega zla wrocilam od fryzjera przeplakalam cale popoludnie jutro ide na poprawke i lepiej zeby cos z tym zrobili bo wygladam jak paz z grzybkiem na glowie 😞
na szczescie do slubu jeszcze 35dni wiec mam nadzieje ze uda sie cos sensownego zrobic z tych wlosow.
Co do termometru to ja mam taki laserowy mierzy na odleglosc wiec nie trzeba sie meczy jak Dzidzia sie kreci 🙂 a i pomiar jest dokladny 🙂 ja jakos nie jestem zwolenniczka wkladania termometru w pupe bo trzeba pamietac ze trzeba odjac kilka kresek a i zdania na ten temat sa podzielone jedni mowia ze minus 5kresek inni ze 7.Ja z tego laserowego jestem zadowolona 🙂 i mierzy tez tempke w pomieszczeniu wiec supercanko no i ma opcje mierzenia wody a to tez sie przyda przy kapaniu Bobasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing/search.php?string=termometr+na+podczerwie%C5%84&from_showcat=1&category=17293
http://allegro.pl/item793143146_termometr_ucho_czolo_podczerwien_11w1_promocja.html
nie moge znalezc swojego 😞 ech Tata mi go kupil i musze zapytac na jakiej stronie bo na allegro go nie ma :P ale na allegro znalazlam te inne na podczerwien wiec zobacz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, ja byłam u lekarza, ale tylko na badaniu. Usg chce zrobic mi dopiero w 30 tygodniu, bo stwierdził, że nie trzeba częściej. Wiem, że nie trzeba, miałam już 3 usg, ale ja się nie doczekam... Dlatego jutro mam zamiar zarejestrowac sie na usg do innego lekarza, który prowadził ciążę mojej koleżanki. Poza tym jeśli i on stwierdzi, że Dzidziuś jest zdrowy to będę spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek fajne sa te termometry 🙂 i nie martw sie fryzjerem mi spalili włosy przed slubem i pusia łam z 20 cm ich ściac teraz sie męcze z takimi jak ty masz na zdj...

Anulabku jaki ty masz brzusio to ja w kompleksy popadne

June widze że też na nogach 🙂


OLA jak tam u Ciebie padało mocno wczoraj dzis u nas sloneczko jest 🙂


dzis na 18 wizyta u Pani doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...