Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc milo was widziec uśmiechniete itd

Aniołku ciesz sie tym co już masz w domu a te puste konto to pfff..

Elwirka bedzie ok bo musi

Ola ja tez ide na badania tylko zapomniałam jakie mam zrobic jak na zlość zapodziałam gdzies moja ksiazeczke. jestem głodna a musze isc jeszcze ponad km do przychodni a nawet gotowa nie jestem 😞(


i pogoda ładna zato humor u mnie do bani

weekend spedziłam wspaniały, ale wczorajsza nie miła wymiana zdań na temat seksu z moim mężem skończyła sie tym,że jest na mnie śmiertelnie obrażony i poszedł spac do salonu rano sie nie pozegnał a miał mnie zawiesc na badania ale nic damy sobie z maleństwem rade jakoś 😞


buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Mój jeszcze jest wklęsły, ale spłyciał i zrobił się raki duży-rozciagniety, hihi 😉 Co do linii to mi sie coś pojawia, ale raczej nad pępkiem... 🤔
Ja za to mam znowu doła, bo przez weekend przytyłam 2kg!!!Czy to mozliwe? Puchnę w oczach 😞 A przez całą sobotę prawie nie jadłam, dopiero wieczorkiem jak goscie przyszli...a wczoraj to tylko sniadanie i obiad + 2 kawałki ciasta.
Masakra jakaś.Brzuch na wysokości pępka 96cm, a w piersiach 100cm!!!!!!!!!!! Przy wzroście 170cm. Jestem załamana i trudno mi sie cieszyć ciażą... 😮 Wy prawie nic nie tyjecie, a ja się czuję już taka wielka, a to dopiero połowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to ja wróciłam, to mam angine ale dostałam tylko zalecenia co i jak by wyzdrowiec 🙂)


temat pępkowy ja poruszałam w tamtym tygodniu.. ale u mnie jest zmiana jest ciemny w srodkuu 🙂) wiec możemy sie spodziewac lini 🙂)

zmierzyłam sie z ciekawośći i mam na wys pepka 82cm a 2 cm poniżej 86 cm bo moj woli siedziec na dole nie wspina sie do góry, w piersiach również 100cm aaa waże 56 kg czyli 5kg przytyłam a dokładniej jak sie zbilansuje spadek i wzrost to jestem 1,5 kg na plusie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh... na zewnątrz ja nie okazuję tego zmartwienia i nic sobie z tego nie robie, ale w srodku jestem przerażona 😞
Idzie mi poza brzuchem najbardziej w uda. Jeszcze trochę to sie w nogawki nie wbiję. No ale nic, postaram sie skończyć z normalnym jedzeniem. Teraz tylko warzywa, owoce i przetwory mleczne, bo to juz nie przelewki.
A o tej zatrzymującej się wodzie musze poczytać, bo miałam w weekend wieczorami spuchniete łydki, kostki i stopy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, Ty chudzino!!! Ja tyle to nawet przed ciażą nie ważyłam 🙂 Jakoś tak miałam zawsze wahania od 61-63kg. Zazdroszczę...
Anula, marne to dla mnie pocieszenie - jesteś już w 21 tyg. a przybyło Ci też mniej niz mi... 😉
Na dodatek wczoraj mnie mama pocieszyła,że ona jak była ze mna w ciaży to prawie nie jadła a puchła w oczach i dobiła do 30kg 😞
Ale spoko dziewczyny. Trzeba to jakoś przezyc. Dobrze, ze mały szturchnie mnie od czasu do czasu od srodka - wtedy zapominam o wskaźniku wagi i cieszę sie synusiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...