Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki.

Jak się czujecie Wy i Wasze Maleństwa? Moja córcia bardzo się kręci ostatnio. A może kręciła się tak cały czas, tylko dopiero teraz mogę to tak wyraźnie czuć (?) 🙃

Brzuszek wyraźnie mi się powiększył: jak śpię na boku, to muszę podkładać podusię, bo czuję jak mi się skóra naciąga. Poza tym pojawiła się ciemna kreska pod pępkiem. Wy też tak macie?

Miłej soboty Mamusie i Brzusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂: 🙂
June - gratulacje 🙂 🙂
Ja jeszcze nie wiem ,czy będzie chłopiec czy dziewczynka , wizytę mam za półtorej tygodnia ,może wtedy coś się dowiem 🙂o ile maleństwo nie spłata figla 🙂

życzę miłej soboty ,czas zacząć sobotnie porządki 🙂 🙂 🙂:

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
june28 to tylko ja się wyłamuję z tymi myślami o dziewczynce? 😉
Miłego dnia 🙂


no z nas czterech niedoinformowanych mam to tylko Ty ostatnio pisalas ze chyba jednak coreczka bedzie a my twardo ze chlopy 🙂

dziewczyny ale jestem szczesliwa ze sie udalo zaplanowac chlopaka 🙃 juz wczoraj bylismy z mezem na niebieskich zakupach w rozmiarze 56 🙂 ale radocha 🤪 oby dalej wszystko bylo OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos rozpoznania plci na usg, to powiem wam ze mam wrazenie ze zalezy to tylko od dobrej woli lekarza, bo tydz temu na usg babeczka zrobila pomiary i przy okazji ich wykonywania probowala zobaczyc czy to chlopak czy dziewczynka no i nie udalo sie bo maluch niestety nie lezal z rozlozonymi nogami czekajac na to az pani zobaczy co trzeba, a wczoraj jak powiedzielismy ze bardzo nam zalezy na tym zeby poznac plec to ta lekarka robila kilka podejsc, kazala polozyc mi sie na boku i masowala brzuch tak zeby sprowokowac malucha zeby sie odpowiednio ustawil (w koncu dzidziusie w polowie ciazy sa jeszcze na tyle male ze moga sie jeszcze swobodnie obracac)- trwalo to jakies 5 min ale efekt jest taki jak same widzialyscie - chlop jak nic 🙂 Przypuszczam ze gdybysmy nie poprosili o dokladne sprawdzenie to by raczej tego nie zrobila mowiac ze dzidzia zle sie ustawila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam dzisiaj lenia prze tą pogodę chcialam sie wybrać na spacer , ale z parasolem mi się nie uśmiecha , chyba nawet nie zrobie obiadu tak mi się nic nie chcę.malutka chyba , też leniwa bo malo sie rusza od rana 😞 ,oj i tak mam przymusowe wyjscie zaponialam że kończą mi sie witaminki i musze skoczyć do apteki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂 ale dziś fatalna pogoda!!brrr
moje maleństwo chyba się dobrze czuje bo strasznie dziś szaleje 😆
Byłam na małych zakupkach rano (ciuszki ciążowe i dla małego)i właśnie wróciłam a za niedługo mąż wraca z pracy więc muszę się szybko wziąć za porządki. Poza tym nie wiem nawet kiedy ale w ciągu 2tygodni mi sporo brzuchol wysadziło dlatego musiałam się wybrać po większe ciuchy 😲
Zjem szybko śledzia opiekanego w occie i biorę się za porządki :P a wam życzę miłej soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA DZISIAJ NA LENIUCHA ZAMOWILAM DLA RODZINKI PO KEBABIE SOBIE MAŁA PIZZE ☺️ ,POGODA SPRZYJA SPANIU A NIE GOTOWANIU :P , ALE NA KAPUSNIAK MI ZROBILYSCIE OCHOTE , CHYBA ZROBIE W PONIEDZIALEK (W PIERWSZEJ CIAZY Z CÓRKA TEZ ZAJADALAM SIE KAPUCHA KISZONĄ TERAZ TEZ , W KONCU TEZ DZIEWCZYNKA NO NIE?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
anulab84 napisał:
june28 to tylko ja się wyłamuję z tymi myślami o dziewczynce? 😉
Miłego dnia 🙂


no z nas czterech niedoinformowanych mam to tylko Ty ostatnio pisalas ze chyba jednak coreczka bedzie a my twardo ze chlopy 🙂

dziewczyny ale jestem szczesliwa ze sie udalo zaplanowac chlopaka 🙃 juz wczoraj bylismy z mezem na niebieskich zakupach w rozmiarze 56 🙂 ale radocha 🤪 oby dalej wszystko bylo OK.


A ja gdzieś słyszałam że lepiej kupować ciuszki dla noworodka nie w 56 ale na 62??? Co o tym myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira, ja też tak słyszałam i takie właśnie zaczynam kupować, w rozmiarze 56 tylko kilka sztuk bo dzidzia zaraz z tego wyrośnie 🙂

a ja dzisiaj kupiłam łóżeczko dla swojego maleństwa i ślicznie się prezentuje 🙂

mnie też często nachodzi ochota na kwaśne a też będzie dziewczynka 🙂 zmieniamy stereotypy :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira2811 napisał:


A ja gdzieś słyszałam że lepiej kupować ciuszki dla noworodka nie w 56 ale na 62??? Co o tym myślicie???


to prawda, dluzej Maluszek ponosi 62 i przy pierwszym dziecku kupilam wszystko w 62 i mimo ze mala wazyla po urodzeniu ok 4 kg to w tym 62 wygladala komicznie jak po starszej siostrze 🙂 dlatego w rozmiarze 56 kupuje tylko kilka body na sam poczatek i 3 pajace, cala reszta )inne ciuszki, spodenki kombinezon itp) bedzie na 62.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...